Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: zujanje u usima i zamucenost u glavi
PostPoslato: Čet Jul 28, 2011 2:56 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jul 28, 2011 2:35 pm
Postovi: 1
Postovani,

Pocetkom 2011. godine mi se pojavilo zujanje u desnom uvu koje traje i sada. Nekada je jaceg intenziteta, nekada slabijeg, nakon masaze zujanje nestane na 10-ak dana i opet se pojavi. Pored zujanja simptomi su i zamucenost u glavi, tackice pred ocima, javljale su se i povremene vrtoglavice (kao nesigurnost u hodu i osecaj pijanstva).
Rezultati krvne slike su bili u redu, Neuroloski nalaz u granicama normale, oftalmolog takodje, ORL nalazi svi u redu, stitna zlezda takodje, krvni sudovi vratnog dela kicme takodje u redu. Utvrdjena je jedino pocetna spondiloza vratnog dela kicme i nedostatak B12 vitamina (primala sam inekcije). Pored toga odradila sam i 10 dana TENS terapije. Od lekova sam koristila ginko biloba tablete i sumece tablete magnezijuma i vitamina E. Doktor opste prakse smatra da je problem napetost tako da je savet masaza, cak i tablete za smirenje.
Napominjem da se ovi simptomi u situacijama stresa - narocito na poslu pojacavaju, sto mi otezava rad.
Molim Vas za savet,

Srdacan pozdrav
Zorana Ilic


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 285 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: