Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: znojenje ruku
PostPoslato: Čet Dec 16, 2004 8:38 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Dec 16, 2004 8:30 pm
Postovi: 1
pre par meseci javilo mi se neko sustanje i pucketanje u usima u nesto malo zamagljen vid nalazi su bilo ok sem nesto malo povecenje sedimentacije sto su lerari pripisali prehladi:-?
u poslednje vreme ruke mi se veoma cesto znoje a najcesce su i hladne ruke i noge, a to je verovetno zbog slabe cirkulacije
da li ovi simptomi mogu nekako da se povezu i da li znojenje ima veze sa pritiskom unapred hvala za bilo koju informaciju :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: haj
PostPoslato: Čet Dec 16, 2004 10:42 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Nov 06, 2004 1:07 pm
Postovi: 20
Neki ljudi se znoje više od drugih, a da za to ne postoji neki poseban razlog. Zato je teško definisati šta je to normalno znojenje. Osim toplog vremena, teškog fizičkog rada, vežbanja, nervoze, stresa ili mucnine, na znojenje, i na miris znoja mogu uticati i mnogi,faktori: kao što je raspoloženje, određene vrste hrane i pića, lekovi, neka medicinska stanja ili pak hormoni. Bez obzira što je normalno znojenje pojam koji se razlikuje od čoveka do čoveka, poremećaje u znojenju delimo u dve
kategorije:

Prekomerno znojenje - hiperhidroza



..kao pojačano ili prekomerno znojenje, npr. ispod pazuha, na dlanovima ili na stopalima. Ovaj poremećaj vrlo često nastaje kao posledica nervoze, stresa ili straha, ali prekomerno znojenje može se pojaviti i kao posledica mnogih drugih faktora..
mada ipak mislim kao nick koji imas da je to sve u stvari zbog pubereteta:*


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Dec 17, 2004 1:20 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Mar 11, 2004 2:00 am
Postovi: 44
puckanje u usima je imala i moja drugarica+kad je otisla kod lekara rekli su joj da ima upalu nekog zivca u uhu,i da je to od virusa-dakl;e sasvim je moguce.hladne ruke i noge mogu cak da budu znak oslabljene funkcije stitne zlezde, ali mogu biti posledica nervoze,stresa i sl.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 33 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: