Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 9 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Znojenje ispod pazuha
PostPoslato: Pet Okt 28, 2011 2:46 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Okt 28, 2011 2:09 am
Postovi: 3
Pozdrav svim korisnicima sajta,nadam se da cu dobiti odgovor ili savet koji trazim.

Imam 22 godine,imam problem sto se preterano znojim ispod pazuha,nebitno je godisnje doba,to mi se non-stop desava.To mi stvara veliki problem,jer ne mogu normalno da se opustim u drustvu,razmisljajuci o tome.Na neki nacin sam osudjen da nosim crnu garderobu,a bavim se takvim poslom gde to bas i nije uvek prikladno,jer imam osecaj da me ljudi non stop vidjaju istog obucenog.
Ne mogu tacno da kazem kada mi se pojavio ovaj problem ali mislim da ga imam bar godinu ipo dana non stop.Koristio sam mnoga sredstva koja se reklamiraju ne bili resio problem.

Bavim se muzikom,sviram veselja.....sto znaci da sam mnogo puta izlozen pogledima drugih ljudi,a znate ako se obuce neka druga boja osim crne da se to vidi na kilometar.Ja nemam problem sa mirisom tog znoja,to je voda,koja imam utisak nije slana.(ne znam ni sam kako da objasnim svoj problem)

Primetio sam mnogo puta da se posle svirke ne znojim,kao da se to javlja usled neke treme (a siguran sam da treme nemam),desava mi se da mi se to znojenje pojavljuje na trenutke.Imam utisak da cim pomislim na to,pocnem da se znojim.Upravo sada,sam se vratio sa slave,opet sam imao problem sa znojenjem,a sada kuci nemam taj problem,sve je suvo.

Mislim da ne treba da pominjem da vodim racuna o higijeni.

Citao sam da imaju neke operacije za to,imaju li neke tablete?Koliko to kosta,gde moze da se uradi.Ne znam,sta bih mogao jos da napisem,jer sam vec napisao citav roman.

Hvala na razumevanju. Veliki Pozdrav !!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Znojenje ispod pazuha
PostPoslato: Pet Okt 28, 2011 7:56 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sub Dec 01, 2007 12:38 pm
Postovi: 3083
da li mozete da prepoznate bilo kakvu nelagodnost (makar i najmanjeg intenziteta) usled cinjenice da ste u fokusu paznje velikog broja ljudi? dakle, da razlucimo, ovaj osecaj nema veze sa tremom od toga kako cete izvesti program koji ste planirali?

_________________
Moj YouTube kanal, na kome cu odgovarati na Vasa pitanja:
https://www.youtube.com/channel/UCofiOKZJ3l4XBTjpRaYrbtw/feed
Facebook: https://www.facebook.com/Internet-doktor-1034611066561672/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Znojenje ispod pazuha
PostPoslato: Pet Okt 28, 2011 4:51 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Okt 28, 2011 2:09 am
Postovi: 3
drbgd je napisao:
da li mozete da prepoznate bilo kakvu nelagodnost (makar i najmanjeg intenziteta) usled cinjenice da ste u fokusu paznje velikog broja ljudi? dakle, da razlucimo, ovaj osecaj nema veze sa tremom od toga kako cete izvesti program koji ste planirali?



Mislim da trema nije razlog,nisam tremaros.
Ja bih pre posumnjao na nacin ishrane,ako to moze da stvori neki problem.Mozda ne unosim dovoljno vitamina u organizam.
Kom doktoru bih treba da se obratim za ovaj problem.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Znojenje ispod pazuha
PostPoslato: Pet Okt 28, 2011 6:49 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Mar 25, 2008 2:32 pm
Postovi: 6556
Lokacija: Planeta Zemlja
Lekaru opste prakse a zatim verovatno endokrinologu!

_________________
Zdravlje je stanje potpunog telesnog (fizičkog), duševnog (psihičkog) i socijalnog blagostanja, a ne samo odsustvo bolesti i iznemoglosti.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 9 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 45 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: