Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Ne znam shta mi se deshava...
PostPoslato: Čet Jun 04, 2009 11:06 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jun 04, 2009 10:44 am
Postovi: 1
Imam 24 godine i evo vec 2 godine kako mi se prvi put to deslio, popio sam tada dve kafe i zapalio dosta cigara...pri dolasku kuci neshto u meni je pochelo da se deshava, kao neshto da struji celim mojim telom i samo chekam kada ce da se desi BUM pa da padnem u nesvest ili shta vec(u tom momentu bih voleo samo da je mir, da se ne chuje nishta jer me sve iritira josh jache)... Pre mi se to deshavalo retko sada skoro svaki dan... Chesto mi se dogodi isto i kada se najedem... Osecaj je nekako odvratan, nema na shta nisam obracao paznju da ne unosim u sebe ali mi se opet deshava... POkushavao sam da pronadjem koji faktor je bitan za to stanje ali bezuspeshno... Prestajao sam i sa kafom i sa cigarama ali dzaba... Kao da neshto treperi u meni sve jache i jache i uz kuljanje u stomaku i malo teranje na wc polako prestane....Ne znam da li je psiha u pitanju, jer na samu pomisao da mi nije dobro-bude josh gore...Ili nedostatak nekog vitamina jer se tako neshto slichno deshava i mom tati...Chesto jedemo masnu hranu...Ili je shecer...Stvarno ne znam...Molio bih za bilo kakvu pomoc. Viktor


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jun 04, 2009 3:22 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sub Maj 05, 2007 12:41 pm
Postovi: 1224
Lekar ospte prakse, sve analize, pa ond auput za psihijatra ako je telesno sve ok. LIci na paniku.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: pretjerano bavljenje sobom
PostPoslato: Sub Jun 06, 2009 2:04 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jun 05, 2009 2:35 pm
Postovi: 6
Lokacija: tuzla
Panika, jarane, panika.Prestani se baviti sobom, nemoj analizirati svaki svoj postupak.To je prolazna faza u životu mnogih, bit će bolje.Konsultuj se sa stručnom osobom.

_________________
carpe diem


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Google [Bot], Majestic-12 [Bot] i 49 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: