Pravo mesto za sva Vaša pitanja koja ne možete klasifikovati u neki od
podforuma. Pitajte sve što Vas zanima a odgovor će ponuditi stručni
saradnici ili korisnici foruma sa sličnim iskustvima.
Prva u prvih 48 sati nakon povrede, pa posle mesec dana, pa posle 6 meseci. Mislim d apostoji cela tema koja je vise puta objasnjavala novu semu vakcinacije protiv tetanusa, koristi pretrazivac.
Primila sam prvu odmah, drugu posle mesec, trecu sam pogresila i primila posle 7 meseci od prve, a rekli su mi i posle god. dana. Sada me zanima da li je problem to sto sam ovu primila posle 7, umesto 6 meseci, i da li primam i posle god. dana. Jer sve koje ja znam da su primali vakcinu su primali razlicito.
Izvinjavam se, moja je greska: ne posle 6 meseci nego posle godinu dana. Dakle prva posle povrede, sledeca posle mesec dana i zatim posle godinu dana jos jedna. Pozdrav
P.s. Nema veze sto si primila posle 7 meseci umesto posle godinu dana, nema potrebe da vise primas.
I kada se tako lepo obavi vakcinacija iz 3X, jel` i dalje vazi da se tada svakih narednih 10 godina (najcesce je razmak 5 godina za mlade i 10 za starije) daje po 1 doza vakcine?