Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 18 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Umirem
PostPoslato: Pet Feb 22, 2019 2:01 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Okt 11, 2009 12:57 am
Postovi: 14
Evo sad sam istražio lekove za skidanje temperature. Postoje tzv antipiretici. I ispostavilo se da otac ima ovde kući Efferalgan, paracetamol, šumeće tablete.
Glupi roditelji.. dva dana umirem od temperature, a oni mi daju Andol?!
Valjda će mi pomoći taj Efferalgan?
Ako ne, uzeću Eritromicin antibiotik od brata koji mu je prepisao dr. Za ovaj isti grip kojim me zarazio.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Umirem
PostPoslato: Sub Feb 23, 2019 12:11 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jul 14, 2016 3:14 pm
Postovi: 17
Aj ti psihijatru, i to čim ti spadne temperatura. Gripa će proći ali prpblemi će ostati ako se ne javiš psihijatru i to što prije...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Umirem
PostPoslato: Ned Feb 24, 2019 2:37 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Okt 11, 2009 12:57 am
Postovi: 14
Ajde ti ustaski misu pod zemlju.
Kaze se grip, a ne gripa.

Temperatura mi se spustila, ali traje kasalj i neko uzasno tesko gusenje, jedva disem, usne mi suve.
Ne znam jel do lekova ili virus napada i pluca, srce koje me trni, ziga. Ki energija mi ne tece uravnotezeno kroz telo.
Mislim da prestacu sa lekovima.

Moji roditelji su glupa govna, a i tvoji. Moramo svi mi bolesni da ugazimo svoje roditelje. Jer psihijatri uvek tvrde da su oni glavni problem dece. I cemu ja da idem tamo. I ko ce da finansira lecenje i moju negu u sanatorijumu...

Uglavnom lose mi je, i ako mi se nesto lose desi znajte da ce biti aktivirane dalekometne rakete ka splitu i zagrebu. Ja sam previse znacajan bre, sta vi mislite da cu da umrem u anonimnosti i ne povucem ceo balkan u ratni pozar, pa i treci sv rat da izazovem?! Kad umirem ja nek i svi drugi crknu. Zato se bolje molite da prezivim.
U svom rodjenom Beogradu ja vise zimi ulicom ne smem da hodam jer neke cijasko bijasko ustaske sekte ubacuju viruse i hemitragovima iz aviona prskaju vazduh. Jebacemo vam majku trovacku bre! Silovati crnog papu u vatikanu, trpati kurvu kolindu, pisati po franjinom grobu.
I za Gmo hranu i vakcine. Amerika, london ce platiti. Kosovo je Srbija, satrecemo siptare, hrvate, balije, milovce, judejce, bankare.

Robitelji me hrane nezdravo, jedem voce, jabuke, pomorandze, kao i parizere i ostale mesne i mlecne preradjevine.. I to vise nije ono pre, istog ukusa, prirodno, lekovito. Ni cajevi. Truju nas. A nema nigde neke grupe pobunjenika da me odvedu u sumu neku i da se tamo zdravo hranimo i isceljujemo. I povremeno upadamo u vile, dvorove bogatasa i plasimo gospodu.

Ovo sto psujem i pretim nasiljem je zbog neizlecivog turetovog sindroma i primalne terapije koju sam sam sebi odredio.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 18 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 198 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: