Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Problem s kolenom/POMAGAJTE\
PostPoslato: Ned Sep 25, 2016 11:41 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Sep 24, 2016 11:45 pm
Postovi: 9
Pozdrav...
Igrao sam fudbal , i kao krenem klizeci start i kako sam stao na desnu nogu koleno je cini mi se skljocnulo , i bol je bio intezivan u tom trenutku i ja sam se valjao nekih 5 minuta na terenu , nakon toga otisao u svlacionicu ... Odma sam ga stavio pod hladnu vodu i nakon nekog vremena krenuo sam kuci[500m odatle] i osecaj je bio neugodan , nisam imao neke jake bolove uopste ali osecao sam da zateze koleno.. Prenocio sam tu noc ... Koleno je oteklo , ne bas toliko ali otok je tu i sutra dan kod ortopeda sam otisao i on je rekao da imam vodu u kolenu i da bi izbegao vadjenje vode iz kolena ( imam 16 godina) stavio sam otvoreni gips na nedelju dana kako bi mogao ledom masirati koleno i takodje sam pio tablete za podliv 4dnevno, i nakon nedelju dana na kontrolu , pogleda mi on koleno i kaze mi da je otok dosta spao i nosicu zatvoreni gips dve nedelje i prepisao mi je terapiju.. Verovatno ovo ima veze sa ligamentima , ali bih želeo pomoc od nekog strucnog molim vas... Nemam uopste bolove u kolenu i nadam se da je to prednost ???
Zamolio bih vas da mi date vase misljenje da ne prodjete kao vetar, znacice mi puno


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 134 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: