Problem sa kicmom ili nesto drugo?

Pravo mesto za sva Vaša pitanja koja ne možete klasifikovati u neki od
podforuma. Pitajte sve što Vas zanima a odgovor će ponuditi stručni
saradnici ili korisnici foruma sa sličnim iskustvima.

Moderatori: vlada99, mr ph. Silvio, ModeratA, moderato, admin

Odgovori
Mark095
Novi član
Novi član
Postovi: 36
Pridružio se: Ned Sep 15, 2013 7:47 pm

Problem sa kicmom ili nesto drugo?

Post od Mark095 »

Osecaj utrnulosti prstiju, mucnina, nesvestica , vrtoglavica, depresija s vremena na vreme, i stalno cujem kad duboko uzdahnem ili ponekad dok se krecem da mi nesto krcka u vratu i osecam pritisak na potiljak a kad legnem i kod slepoocnica, kad pomeram glavu stalno cujem neko puckanje, da li ovo moze biti uzrok pomerenog atlasa, prvog prsljena ili sta, radio sam snimak vratnog dela kicme koji je bio u redu pre 2 meseca ali ovo mi se pocelo desavati u skorije vreme..
Mark095
Novi član
Novi član
Postovi: 36
Pridružio se: Ned Sep 15, 2013 7:47 pm

Re: Problem sa kicmom ili nesto drugo?

Post od Mark095 »

Ili su to sve posledice moje anksioznosti posto su simptomi veoma slicni
Jelisej
Aktivan član
Aktivan član
Postovi: 428
Pridružio se: Pet Jan 18, 2013 9:08 pm

Re: Problem sa kicmom ili nesto drugo?

Post od Jelisej »

Dugorocno, anksioznost deluje pogubno na citav organizam i takodje iscrpi raznorazne hormone pa nedostatak ovih moze imati te efekte.
Kao sto ti je receno trebas otici ili na kognitivno-bihejvioralnu terapiju ili na psihoanalizu da se resis anksioznosti, da li ces morati da pijes neke dodatne lekove za anksioznost, ili mozda za npr stitnu zlezdu nemoguce je reci- no odlaganje da se poseti psihijatar/psiholog nikako ne pomaze, prestani da nagadjas i da se ponasas kao hipohondar vec odradi pravu stvar.

Sve najbolje.
Odgovori