Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Potreban mi je sto hitniji odgovor radi mirnije psihe.
PostPoslato: Pon Jan 27, 2014 8:27 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jan 27, 2014 8:20 pm
Postovi: 4
Imam dva pitanja.
Prvo: danas sam pokusao prvi put da imam seksualni odnos sa svojom devojkom, ali sam jednostavno to previse zeleo i napravio sam problem tamo gde ga nema, ali to nije pitanje. Nisam koristio kondom, i nisam probusio himen svoje devojku vec sam joj svrsio na stomak. Zanima me, da li postoji bilo kakva mogucnost da sa stomaka iscuri na dole ka njenoj vagini i izazove trudnocu.
Drugo pitanje: posle tog pokusaja pokusali smo jos jednom posle nekih 15-20min ali sam previse zeleo i posle par minuta nisam bio u stanju da ga podignem vise pa smo odustali, ali nisam se ni tusirao, ni prao nvec samo papirom obrisao penis posle prvog puta. Da li postoji mogucnost da osusena sperma na penisu prodje kroz i dalje ne probijeni himen i izazove trudnocu.
Cenio bih odgovore na ova pitanja sto brze moguce.
Hvala unapred.
Napomena: sada sam procitao negde kako nije bitno pranje vec da se izvrsi nuzda nakon svrsavanja. Odmah nakon pokusaja prvog odnosa proveo sam duzi period vremena u wc-u vrseci nuzdu, i nije mi bas islo lako, ali posle nekog vremena svu tecnost koju sam mogao, izbacio sam iz sebe. Jel to znaci da sam procistio mokracne kanale i da ipak nemam razloga za brigu?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Potreban mi je sto hitniji odgovor radi mirnije psihe.
PostPoslato: Čet Jan 30, 2014 1:39 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jan 27, 2014 8:20 pm
Postovi: 4
Kapiram da su pitanja mozda osrednje glupa bilo kom iskusnom coveku, ali ja nisam iskusan i bas zato bih voleo da dobijem odgovor od nekog iskusnog da bih sebe postedeo prevremene brige o deci. Jos jednom, stvano bih molio nekog da mi sto pre odgovori, hvala..


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Google [Bot] i 307 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: