POMOC HITNO

Pravo mesto za sva Vaša pitanja koja ne možete klasifikovati u neki od
podforuma. Pitajte sve što Vas zanima a odgovor će ponuditi stručni
saradnici ili korisnici foruma sa sličnim iskustvima.

Moderatori: vlada99, mr ph. Silvio, ModeratA, moderato, admin

Odgovori
STALKER94
Novi član
Novi član
Postovi: 2
Pridružio se: Čet Jun 14, 2012 11:02 pm

POMOC HITNO

Post od STALKER94 »

pre nekoliko meseci odjednom sam poceo da imam stolice redje nego obicno.dijareju takodje,ali ne uzastopno,nego nekad bude dijareja nekad ne.takodje stolica mi je uza po obimu,tanja da tako kazem,takodje mislim da je masna.onda,otezano praznjenje,onda kraj debelog creva kao da se uvecao malo-natekao.nakon sto je to pocelo,krenuli su bolovi u zelucu kad pojedem nesto,neprijatan zadah takodje,bol ispod leve i desne strane rebara.pa je to prestalo ali ovo sa stolicom ne.nakon toga,tj sad,zeludac me boli kad god nesto jedem,danas kad sam doruckovao kad sam ustao od stola zavrtelo mi se u glavi i bilo mi je muka,da nisam seo u fotelju onesvestio bi se..na internetu neki od mojih simptoma ukazuju na rak debelog creva,zato mi treba savet tj misljenje HITNO.takodje mislim da sam imao neredovnu ishranu zbog skole,ujutru nist ne jedem a kad se vratim uvece prejedem se...imam samo 18 godina,nije fora da mi se desi nesto tipa raka,ne pusim,a bivsi sam sportista.pomozite pls sto pre
*kristal *
Aktivan član
Aktivan član
Postovi: 176
Pridružio se: Sub Maj 26, 2012 8:36 pm

Re: POMOC HITNO

Post od *kristal * »

:P Ti odmah pa na najgore jel :wink: nema razloga da se plasis najverovatnije je samo u pitanju lose varenje hrane ne bi bilo lose da se javis svom lekaru i da te pogleda gastroenterolog cisto da budes miran ali sigurna sam da nije nista strasno.Javi kako je proslo pozzzzz :lol:
Maksimus_X
Novi član
Novi član
Postovi: 22
Pridružio se: Pet Jun 15, 2012 8:06 pm

Re: POMOC HITNO

Post od Maksimus_X »

Pravo kod lekara... najverovatnije nije nista strasno... danas se hranimo uglavnom gde stignemo i kad stignemo. Moze bit neka stomacna infekcija, to pokupimo u bgd-u ocas posla, narocito u ovim toplim letnjim danima.
Odgovori