Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 19 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Apr 09, 2009 4:19 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Mar 29, 2009 9:18 am
Postovi: 12
Ontario, hvala na odgovoru. Scg, zadaj sebi zadatak u smislu 2 lit tecnosti. Najbolje je da uz sebe uvek (kada je to moguce) imas flasicu i da pijuckas po malo. Ja na pisacem stolu u kancelariji uvek imam casu od 1/2 lit. Cim popijem, ponovo je napunim. Na taj nacin popijem pre podne 3 case. Kod kuce sam malo lenja za to, pa zaboravim. Ali, zato mi svako jutro pocne sa 2 case vode iako nisam zedna. I, kad sve saberes, to je to.
Pozzz...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Apr 09, 2009 4:20 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Mar 29, 2009 9:18 am
Postovi: 12
Ontario, hvala na odgovoru. Scg, zadaj sebi zadatak u smislu 2 lit tecnosti. Najbolje je da uz sebe uvek (kada je to moguce) imas flasicu i da pijuckas po malo. Ja na pisacem stolu u kancelariji uvek imam casu od 1/2 lit. Cim popijem, ponovo je napunim. Na taj nacin popijem pre podne 3 case. Kod kuce sam malo lenja za to, pa zaboravim. Ali, zato mi svako jutro pocne sa 2 case vode iako nisam zedna. I, kad sve saberes, to je to.
Pozzz...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Apr 10, 2009 5:13 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sub Nov 25, 2006 6:53 am
Postovi: 1809
Lokacija: canada
Drugarice nemoj te se zahvaljivati drago mi je pa mogu da vam napisem nesto o tome jer sam nazalost imala iskustvo sa bubreznim napadima,kamenjima,krvarenjima i uzasnim bolovima.
Tekucina je jako dobra i evo ja isto kao i SGS ne pijem tekucinu a nisam ni prije pila.Znam dobro sta mi je doktor tada rekao i znam dobro da ko jednom dobije kamen u bubregu imace ga opet kad tada u zivotu i opet ne radim sto su mi savetovali.Moja je snaja isla na razbijanje ovde u Kanadi....i sve su joj razbili tako da ih je izmokrila kada je dosla kuci.Ona ih je imala pun bubreg sreca pa joj nije otkazao......Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Apr 13, 2009 6:52 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Apr 12, 2009 4:27 pm
Postovi: 5
Lokacija: aleksinac
Pozdrav i od mene sto se tice kamenja mogu reci da je moje telo ko separacija ....salu na stranu ja najmanje u 8 meseci izbacim po jedan kamencic nekad veci nekad manji, na snimcima imam lezista u ova bubrega u jednom 8 u drugom 12 lezista tako da je to potpuno normalno sa tim se srodis i pokusavas da nemislis dok te nezaboli a onda nema mnogo terapija koje deluju, pogotovo sto se radi o "kristalnim kamenima"
jako bolno za izbacivanje, moj nacin borbe protiv kamenja je sto vise tecnosti, piva ili bostana da se sto vise vrsi prepiranje i izbacivanje taloga, manja verovatnoca stvaranja veceg kamena , druga terapija je Rovatinex granule najmanje 15 dana tri puta denvno u periodu bolova uz neko sredstvo za umanjenje istih, i cajevi protiv upala...a posebno moram da vam dam adresu jedne zene cije cajeve koristim vec 10 godina koji razbijaju i umanjuju kamen za lakse izbacivanje , nije reklama vec pomaze ...meni je pomoglo...mozete se obratitit sledecoj osobi gospodja MITIC GORDANA Proleterska 22 Leskovac 16000 , br.mob.063/874-44-79 ili fixni 016/51-414 ona tim cajevima kazem umanjuje kamene ali nepostoji trajni lek za "ovu bolest" :) sretno


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 19 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 205 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: