Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 9 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Ima li spasa????
PostPoslato: Uto Jan 30, 2007 10:22 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jan 30, 2007 10:12 pm
Postovi: 2
Lokacija: Tamo daleko....
Drogiram se od '99 kada sam poceo sa travom a vec sledece godine sa heroinom.Proteklih 3god. sam se radio intravenozno.Skidao sam se do sada 3-4 puta na po najvise dva meseca i uvek se vracao :evil: zbog psihe.Cist sam od nove godine i trenutno sam na nalorexu.
Interesuje me ime i prezime nekog proverenog psihologa sto se gudre tice jer ovde nema nikog ko je strucan za taj problem.Idem kod psihologa jednom mesecno ali vidim da je to bez rezultata.
Heroin mi cesto pada na pamet i do sada se dobro drzim ali imam preveliki strah da se opet ne navucem!
Znaci sam sam odlucio da se skinem ali resenje psihickih tegoba sam nemogu da nadjem iako se maksimalno trudim!
Pooooooommmmmmmmmooooooooccccccc!!!!!!!!!!!
Unapred hvala!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Jan 31, 2007 12:15 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jan 30, 2007 7:36 pm
Postovi: 2
Trebao bi posetiti DR Krsmanovića iako je potrebna tvoja savest odnosno sad zavisi koliko si ozbiljan da i ako pomislis na heroin setis se svoje proslosti

LCD probao?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Feb 07, 2007 2:59 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Jan 05, 2005 7:52 am
Postovi: 321
Lokacija: Pisite mi na mail
Marko, bas je dobro sto si se javio, mi cemo ti svi ovde rado pomoci. Droga stvarno ubija dusu. Oduzima srecu u zivotu, i narusava jako zdravlje. Mogao bih napisati kako droga deluje na mozak, mada znam da svako pominjanje droge moze da te oslabi, ona vise nije ni bitna, pa bih ti samo rekao da smo uz tebe.

Navecu ti zato neke vrlo dobre i poucne reci: "Ko stavi ruke na plug a osvrce se za sobom, jos nije pripravan za posao." Ove reci je rekao Isus Hrist, a kad je rekao posao mislio je na Carstvo nebesko. Evo i jedne vezbe za razumevanje ovih reci, mozda ce ti pomoci: nemoj misliti ni na sta, izbaci svaku misao iz uma, bas svaku.

I jos neke poucne reci koje je rekao:"Niko nece uci u Carstvo nebesko ako se ponovo ne rodi." Tako i ti. Cekaj u miru, setaj na svezem vazduhu, bavi se sportom, mozes se prikljuciti mojoj ekipi na fudbalu ili basketu, procice vreme, nemoj brojati mesece dok ostavljas, samo cekaj, veruj da je tvoj trud zaista zaista dobar, i jednog dana ces se probuditi ponovo rodjen, ponovo slobodan i ziv. I moci ces osetiti sebe, svoju dusu i svoje bice. Mocices i imati neku lepu devojku, i otvoriti ostale dobre ukuse, i biti stvarno srecan u svim stvarima u zivotu.

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: s
PostPoslato: Sre Feb 07, 2007 11:58 am 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Jul 12, 2005 1:46 pm
Postovi: 2402
ne daj se-to jedino mogu reci-jer nemam nikakvo iskustvo sa drogom i pokusaj u svoj zivot da uneses neke navike koje volis-koje vole tvoji blizi-roditelji ili prijatelji do kojih ti je stalao i kojima je stalo do tebe-
nemoj se suzdzavati da trazis pomoc od bliske ti osobe pa makar i ovde na sajtu-pronadji nekog i ispricaj sve o sebi-bice ti lakse-tajne sputavaju ljude da zive svijim zivotom-upoznaj sebe i dozvoli drugima da ti pomognu u tome-

IMA MNOGO LEPIH STVARI U ZIVOTU I BEZ TOG ZLA_POKUSAJ IH PRONACI
NEMOJ DA SE DOSADJUJES_TO NIKAKO-sto bi rekla Ruska Jakic


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 9 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 340 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: