Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 10 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Ima li nade za mene???
PostPoslato: Pon Feb 08, 2010 10:10 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Maj 05, 2009 10:58 pm
Postovi: 10
E ovako trebam savjet doktora, ili nekoga ko je bio ili vidio nekoga sa slicnim problemom.

Dakle.

Rodjen sam zajedno sa sestrom bliznakinjom,ona se rodila 10-ak minuta ranije , ne licimo se uopste nesto sad na vizuelni pogled.
Sada , nedavno smo napunili 21 godinu, ali da pogledate mene i nju , 2 totalno razlicita svijeta. Ona je visoka 179 a ja samo 171 cm, ona je teska 64-65 a ja samo 60kg. Kad pogledate nju,rekli bi prava djevojka od 20-ak godina a mene niko ne bi dao preko 17god, jednostavno izgledam tako sitno i mlado :(
Brada mi se jos nije totalno formirala,na nekim mjestima raste , na obrazu ne ,zato se brijem svaki drugi dan.Majka kaze da cu kad tad stici sestru ali ja mislim da je sada vec kasno.
Sta se to desava samnom, geldam svoje vrsnjake i sebe jbt, dva svijeta....Ima li ko iskustva da mi kaze da li je samnom gotovo :( :( :( :(


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ima li nade za mene???
PostPoslato: Sre Feb 10, 2010 10:58 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Sep 02, 2008 11:59 pm
Postovi: 365
Dok ti se ne javi neki doktor da ti kazem blago tebi! Kada svi omatore ti ces izgledati kao momak!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ima li nade za mene???
PostPoslato: Čet Feb 11, 2010 12:35 am 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Jun 01, 2006 7:16 am
Postovi: 605
Nisi jedini žgoljavko na planeti zemlji. Znam nekog ko nema ni brata ni sestru a približnih je dimenzija, ima jedno 15tak godina više pa miu ništa ne fali. Meni su čak simpatični, kao i mnogim drugim devojkama.
A to što nemaš šumu na bradi, to je stvar genetike i hormona. Zamisli samo da moraš za glatko lice da se briješ dvaputa na dan?

Niste identični blizanci, što je logično jer ste različitog pola. A dvojajčani blizanci su samo rođeni brat i sestra i ne moraju uopšte da liče a nije ni neubičajena pojava da sestra, bilo starija ili mlađa, bude krupnija od brata.

Bitno je da si ti zdrav i pametan a sve ostalo je relevantno.... A da i nisi pataljak, sasvim si prosečne visine. Nije da možeš da igraš u NBA (ali ako imaš dobar skok, što da ne i tamo) a i šta će ti ta visina - da devojke iščaše vrat gledajući te???

Ćao.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ima li nade za mene???
PostPoslato: Pet Feb 12, 2010 6:00 am 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Jan 11, 2008 3:38 am
Postovi: 527
Lokacija: Weissenburg am Sava und blauen Donau
Joj, blago tebi... Skoro sam u jednom klubu (imam 25) upoznao devojku jednu, koja mi je rekla da ne zeli da "bleji sa matorcima od 50 godina" i tako me odjavila... Blago tebi...

_________________
Cogito ergo doleo....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ima li nade za mene???
PostPoslato: Čet Feb 18, 2010 8:58 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Feb 18, 2010 6:50 pm
Postovi: 33
Nemoj da se upoređuješ sa sestrom, vi ste dve jedinke. Nisi naročito visok, ali ni nizak, po meni si malo ispod proseka za danšnju generaciju, ali zamisli kakve probleme imaju devojke od 190 cm (znam jednu), znači momak mora da joj bude barem toliki, naravno kod nas, na brdovitom Balkanu, gde se svi okreću za parovima u kojima je žensko više i za 1 cm.
Što se tiče telesne razvijenosti i kilaže, idi i vežbaj, ako nemaš za teretanu, ide proleće, pa u prirodu, radi vežbe, trči, bavi se sportom, pojačaj ishranu. Moj muž se nije brijao ni u vojsci, odn. jeste na 3. dan, a služio je sa 20 godina, a evo sad ima bradu, ne prejaku, ali veruj mi i to može biti prednost, ako te mrzi da se obriješ, ne moraš svako dan, samo malo potkrešeš dlačice :D
Ovo zvuči kao fraza, ali veruj mi nije bitna ni visina, ni težina, ni konstitucija, nego kakav si kao čovek, radi i na obrazovanju, uči, čitaj, ukratko ne opterećuj se bez razloga.
Zaista ga nemaš :wink:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 10 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Majestic-12 [Bot] i 150 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: