Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Bol u donjem delu ledja
PostPoslato: Sub Maj 22, 2010 12:47 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jul 01, 2009 5:14 am
Postovi: 9
Pre 16 dana dok sa drugarima igrao fudbal povredio sam donji deo ledja. Dan nakon povrede skora da nisam mogao da se pomeram zbog bola, kada sam hteo da odem do wc malo mi je falilo da peglam od bolova. Posle nedelju dana sam otisao kod fizijatra i tada mi je vec bilo bolje posto sam mogao da hodam, samo sam malo vukao levu nogu posto me je uglavnom bolelo sa leve strane blize kicmi. Fizijatar me je terao da se savijam sto me je mnogo bolelo. Nakon pregleda mi je prepisao inekcije koje sam trebao da primam pet dana, (diklofenak, OHB i neki lemond ili tako nesto). Kada sam zavrsio sa pregledom mene su ledja bolela bar duplo vise neko pre nego sto sam dosao kod njega. Kada sam zavrsio sa inekcijama dosao sam kod fizijatra na proveru, tada mi je bol skoro nestao, jedino sto me je boleo sa leve strane pri nekim pokretima ali, mogao sam normalno da hodam. Kada sam usao pitao me je kako stvari stoje, ja sam mu lepo objasnio da je bol skoro prosao i da me jedino boli malo sa te leve strane. Kao i prosli put poceo je me nesto savija i cima, kada je zavesio reko mi je da je sve uredu i da stavljam flasu tople vode na tu levu stranu. Kao i prosli put kada sam izasao iz ordinacije meni se bol povecao od svog onog savijanja tako da sam se jedva dovukao kuci. Sledeci dan me je bol malo popustio tako da sam opet mogao normalno da hodam ali, danas kada sam se probudio osetio sam bol u donjem delu ledja skroz sa leve strane. Sada me boli na istom tom mestu od ujutru. Ne ide mi se kod fizijatra posto ne zelim da me boli vise nego sto me sada boli. Molio bih da mi neko kaze kako da uklonim bol posto je proslo vise od 2 nedelje i pocinje da me nervira a i ne znam kome vise da se obratim? Hvala unapred.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bol u donjem delu ledja
PostPoslato: Sub Maj 29, 2010 12:38 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Sep 17, 2009 11:42 pm
Postovi: 12
Mozda ne bi bilo lose da odete kod neurologa.Mozda je u pitanju neko ukljestenje nerava koje se manifestuje bolovima koje osecate.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 122 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: