Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 31 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: alopecija areata
PostPoslato: Sre Okt 19, 2011 11:41 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Okt 19, 2011 11:23 am
Postovi: 1
opterecena je napisao:
IvaS je napisao:
Volela bih da pomognem svima posto sam sebi pomogla i znam koliko mi to znaci.Frizerka mi je pre pola godine primetila dosta veliku povrsinu bez kose i to je bio veliki sok i za mene, a i za nju.Ta povrsina bez kose je bila iza levog uva, ka temenu.S obzirom da imam dosta gustu kosu nikada to nisam primetila do tada. Kasnije se alopecija prosirila na jos tri mesta ali mnogo manje povrsine. Tada sam krenula kod dermatologa, ginekologa, vadila krv...ali nije nista pomagalo posto je kosa opadala. Ja sam tacno znala da je to posledica stresa, i konstantne napetosti. U jednom trenutku dermatolog je hteo i hormone da mi prepise....E onda na moju veliku srecu sam saznala da postoje ljudi koji se bave lecenjem alopecije...I otisla sam kod jedne zene kojoj je otac preneo znanje u lecenju alopecije. Napravila mi je neku smesu od crnog baruta, belog luka i ne znam sta ide jos, niti mi je rekla niti sam je pitala.To sam drzala tri cela dana sa kesom na glavi, kada sam skinula glava mi je JAKO smrdela na beli luk, i sada se oseca ali ne toliko ( a proslo je cetiri) meseca. Ona kaze da je to ustvari neki crv( tako ga ona zove ) i da jede koren kose. Razni preparat mogu da smanje opadanje, pa da pocne da raste paperijasta kosa, ali bi i ona ubrzo pocela da opada. Tako da taj barut i beli luk ubija crva, ili kako ga ko zove. Do tada sam samo verovala lekarima, ali sad verujem i samoukim ljudima. Kosa mi je opadala jos dva, tri dana , kako je ona i rekla, sve ta ostecena kosa kojoj je koren bio unisten i onda je stalo. SAMO E STALO. Na tim mestima manje povrsine 90% je vec porasla, a ta velika povrina je porasla mozda 1/4.Rekla mi je da ce da raste izmedju pola godine i godine. Kada je pocela da raste otisla sam kod frizera posle skoro godinu dana :wink:
Pokusajte da nadjete u svom gradu nekog ko zna da vam ovo napravi.Beli luk, crni barut i neki tajni sastojci :D SRECNO



da li neko moze da mi kaze adresu ili broj ove zene koja pravi ovaj melem ili bilo koje druge koja zna da napravi to. bilo ko pomoc[/quote

u crnu goru postoji isto osoba koja lijeci areatu ovim sastjocima, tj prirodni melem


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: alopecija areata
PostPoslato: Pet Dec 02, 2011 2:22 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Dec 02, 2011 1:41 am
Postovi: 1
Ovo je prvi put da cujem za ovako nesto. Zivim u Crnoj Gori, ali bih otisla i na kraj svijeta da rijesim svoj problem sa kosom. Pocela je da mi opada sa 17 godina. Do tada sam imala gustu kovrdzavu kosu. Sada imam 30 i mozda mi je svega 1/4 kose ostalo, ako je i toliko. Molim vas ako iko zna za nekoga ko na ovaj nacin lijeci ovu bolest javljajte. Sve moguce preparate sam probala, bude efekta neko vrijeme, a onda sve bude po starom. Iz godine u godinu imam sve manje kose, nadam se da na kraju necu navuci neku periku :(


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: alopecija areata
PostPoslato: Uto Apr 17, 2012 8:21 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Apr 17, 2012 8:06 pm
Postovi: 1
ZOVEM SE DUŠKA,I IMALA SAM ALOPCIJU AREATU..NISAM MOGLA DA VERUJEM ŠTA MI SE DEŠAVA...
23.06.2011 PRIMETILA SAM PRVI PEČAT..PO ZANIMANJU SAM MED SESTRA I RADIM U KBC ,,DR. DRAGIŠA MOŠOVIĆ,,
TAKO DA MOŽETE SAMO DA ZAMISLITE KOD KOLIKO SAM ANALIZA I LEKARA PROŠLA...
PEČATI SU SE SAMO ŠIRILI TAKO DA DO DECEMBRA SU SE SVI SKORO SASTAVILI...
NA KRAJU SU MI PREPORUČILI NEKO TRAVARA IZ MAKEDONIJE U KOG JA NARAVNO NISAM VEROVALA
JER JA MED.SESTRA U 21 VEKU NE MOGU DA PRONADJEM LEK!!!! IPAK SAM OTŠLA..BILA SAM OČAJNA STO IDEM TAMO NEGDE I SAMO GUBIM VREME I MAZAO MI JE NEKE MELEME,KOJE,JA POJMA NEMAM
..JA SAD IMAM KOSU!!!!!!! NEVEROVATNO ALI JE TAKO

MENI JE POMOGAO,ZOVE SE SIME KOROPANOVSKI NALAZI SE U MESTU RESEN U MAKEDONIJI
BROJ TEL 0038947453698 ILI 0038978848981
POKUŠAJTE I VI


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: alopecija areata
PostPoslato: Čet Apr 19, 2012 2:23 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Apr 19, 2012 2:10 pm
Postovi: 1
Zdravo ja imam alopeciju traje vec 11meseci konstantno mi opada kosa na pecate, imam 19godina ..otisla sam u klinicki centar u beogradu jer je i moja drugarica imala isti problem samo sto je njoj odjednom opala cela kosa sa glave. I ona je kao ja svasta probala meleme,kreme sampone gelove,ali nista nije pomoglo.Cim je otisla za Beograd dali su joj pulsnu terapiju*(hormon ) za brzi rast kose..ide se 1 u mesec dana na tu terapiju to se prima preko infuzije...posle 3 terapije kosa je pocela da joj raste a primila je ukupno 6 ...ja sam primila prvu terapiju isto pre 7 dana.Doktor kaze da uspeva 100% samo sve zavisi posle koliko vremena ce da poraste,ali svako ko je bio tamo nije se zalio upoznala sam i druge osobe sa tim i svi su zadovoljni sa tom terapijom.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: alopecija areata
PostPoslato: Sre Okt 24, 2012 8:40 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Okt 24, 2012 8:38 pm
Postovi: 1
Zanima me da li je jos neko imao iskustva sa gospodinom iz Makedonije? Kakva su vasa iskustva? Posto mi nije nimalo blizu, svaka informacija mi je dobro dosla
Hvala


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: alopecija areata
PostPoslato: Uto Jul 09, 2013 12:17 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jul 09, 2013 12:10 am
Postovi: 1
Prosto je neverovatno koliko su ljudi ovde skrti sa odgovorima ili jednostavno nece da kazu kako su resili problem, te se neseca koja zena joj je pomogla drugi nece da kaze ima leka neverovatno ! Takvi smo mi ljudi kad resimo svoj problem boli nas briga za druge , cast izuzecima .


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: alopecija areata
PostPoslato: Uto Jul 09, 2013 11:32 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
Јесте. И када се појави неко ко хоће да помогне и баш се труди, онда га називају профитером, будалом, лезилебовићем, надрилекаром и тако даље.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: alopecija areata
PostPoslato: Sub Avg 24, 2013 9:21 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Avg 23, 2013 8:55 pm
Postovi: 5
Postovani,
da li je iko od vas uspeo da dobije bilo kakvu informaciju vezanu za dr Nevenku Martinovic? I da li ko saznao kako se zove ta zena sto pravi meleme u CG i u kom je mestu tacno?
Kako se zove taj lek iz Norveske?
Stvarno su mi potrebne te informacije, jer i ja imam alopeciju, cak od 1997.god
A licno sam '91 godiste.
Hvala


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: alopecija areata
PostPoslato: Ned Sep 01, 2013 12:23 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Администратор форума ми је блокирао корисничко име aa_aca, а потом и aa aca. С обзиром на то да за такве поступке не постоје објективни разлози, очекујем да ће ми блокирати и овај aaaca. Осим тога, блокирана је адреса прокси сервера преко кога, осим мене, на интернет излази још неколико хиљада рачунара. Мој прокси не могу да заобиђем, а и да могу да решим то питање, остаје проблем сталног гашења мојих налога.

Присиљен сам да до даљњега напустим овај форум, а они који желе да чују моје мишљење увек могу да ми се јаве на емаил адресу aa_aca @ yahoo.com која је записана и у мојим профилима aa_aca, aa aca и aaaca. Ево је и овако: Slika. Можете и да посетите мој сајт: www. aca. rs.

Поздрављам вас и желим све најбоље.
Аца

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: alopecija areata
PostPoslato: Ned Nov 24, 2013 12:02 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Nov 07, 2012 1:05 pm
Postovi: 3
Pozivam tri osobe kojima kosa ili brada opada na pecate,tj.koji imaju alopecia areata i koji su bezuspesno pokusavali da se izlece da mi se jave da im BESPLATNO ustupim melem kojim je moj otac izlecio to oboljenje.U svojoj 20 i nekoj godini kosa i brada su mu opadale na pecate i doktori su isprobavali sve moguce terapije,ali nista mu nije pomagalo.Vec je bio zapao u veliku depresiju.Medjutim,sam Bog mu je poslao coveka koji ga je svojim melemom izlecio.Moj otac je ziveo 71nu godinu i NIKADA mu se to vise nije povratilo.
P.S.Ovo vazi SAMO I ISKLJUCIVO za dijagnozu alopecia areata,ne i za druge vidove opadanja kose.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: alopecija areata
PostPoslato: Sre Maj 07, 2014 2:23 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Apr 04, 2011 11:46 pm
Postovi: 6
Postovani

Imam neku promenu na bradi na dva mesta sa leve i desne strane u vidu pecata, tu mi ne raste brada, ne smeta mi puno ali se bojim da ne krenu da se sire pecati.
Kozni lekar mi je prepisao Sinoderm kortikosteroid, i jos neku mesavinu koja je dosta skupa ali mislim da to ne pomaze. Ako ste u mogucnosti posaljite mi recept melema melema za alopecia areata.

Unapred sam Vam zahvalan

[email protected]
Posaljite mi poruku Boban 37 god.
0642000334
Vranje

Read more: pitanja-odgovori/besplatan-melem-alopecia-areata-t51963.html#p339823#ixzz3122dOEyK


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 31 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Google [Bot] i 81 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: