Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: sekret trece b grupe
PostPoslato: Uto Dec 19, 2006 5:13 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Dec 16, 2006 11:23 pm
Postovi: 18
Lokacija: sremska mitrovica
moja devojcica od cetiri godine je zavrsila na ginekoloskom pregledu .Zbog cestog mokrenja su je poslali da joj se uzme bris.Analizom je utvrdjeno da ima pojacan sekret trece B grupe.
Nas lekar je rekao da je to zbog hakih antibiotika koje je pila zbog jake prehlade-gripa.Molim vas da mi objasnite kakav je to sekret i koliko je to opasno i imali posledica


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jan 04, 2007 11:16 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Avg 23, 2006 10:28 pm
Postovi: 27
Lokacija: vrsac
mi smo imalo isti problem,samo je moja devojcica imala dve godine.ovako,mi smo prosli pravi pakao zbog nestrucnosti lekara,dok se nismo obratili na pravu adresu.tacno je da sekret moze da dobije zbog lekova ali isto tako i ako se devojcica kupala u kadi punoj vode gde kupka ili sapun nisu po ph vrednosti odgovarali vagini.zvuci malo cudno ali stvarno je tako.moju devojcicu je pogledala doktorka koja je pedijatar-nefrolog i sve mi je lepo objasnila.znaci za to leka nema,sem sto vise acetofilnog jogurta,sto manje slatkisa,gustih sokova.jer se bakterije koje ona ima jako brzo razlazu na slatkoj podlozi.nije na odmet da utvrdite o kojim bakterijama se radi.kod nas je eserihija i proteus,ne istovremeno.znaci,bris odneti u higijensku sluzbu.naravno,ishrana sto zdravija,cak i hleb samo integralni.nama je doktorka savetovala da bi bilo najbolje da nista slatko ne jede,sto je bilo jako tesko dvogodisnjem detetu objasniti.ako ti zatreba jos neki savet,javi se.srecno


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 62 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: