Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 48 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Osecanje odvojenosti
PostPoslato: Pon Avg 23, 2010 9:04 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sub Mar 06, 2010 6:00 am
Postovi: 75
Ma samo sam se salila malo na njen racun...nije ona tako losa
:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Osecanje odvojenosti
PostPoslato: Pon Avg 23, 2010 11:36 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Avg 29, 2009 4:41 pm
Postovi: 36
Hvala svima na savetu i tepolim recima..ali sve je uzalud jer ipak na pkarju ispadnem krivi i ja i suprug>Jedino resenje jeste da se odvojimo ili da izadjemo iz kuce..Jer je ona dobra a ja sam neiskusna (nisam ja ocuvala 100 deteta a tako se ponasam) u tome je problem ako sto ne igram kako ona kaze.Ipak cemo ja i suprug nesto smisliti dok neizgubimo zivce na kraju.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Osecanje odvojenosti
PostPoslato: Pet Avg 27, 2010 1:14 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sub Mar 06, 2010 6:00 am
Postovi: 75
Pa ladybird ako ste sad vas dvoje u pitanju to je vec nesto drugo.Ako ste vas dvoje slozni oko toga da vi treba da cuvate dete a ona i dalje uspeva da istera svoje ili je ona baba-zmaj ili ste vi toliko nesigurni da ona to prepoznaje i tera po svom. Da sam ja imala podrsku muza u svemu gde bi mi bio kraj :evil: :lol: (opet se salim ne shvatajte ovo previse ozbiljno).
Ako mozete mislim finansijski da izdrzite odvajanje ja vas podrzavam bice vam sigurno lakse bar u pocetku.
A da izadjete iz kuce jer ne mozete da se izborite sa njom to nemoj da vam pada na pamet .... jedino u slucaju da zelite da budete roditelji koji se provode dok vam neko cuva dete-sto ponekad i nije tako lose :D .
Mozda jesi neiskusna ali si i ti dobra a nisi igracka da igras onako kako se nekome svidja.Sve ti to znas pa bre stavi joj do znanja ako vec imas podrsku muza. Neko to mora da uradi jer ovako se gurkate ispred nje ko ce da joj nesto kaze a ona oseca vasu nesigurnost pa tera po svom.
Ali moj ti je najdobronamerniji savet da ga nikako ne teras i ne pritiskas da se selite jer to kasnije moze da ti donese pakao.Ako ste u stanju da mirno zajedno razgovarate o problemu i lepo smislite sta cete dalje super.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 48 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 80 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: