Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4861 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 267, 268, 269, 270, 271, 272, 273 ... 325  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Ned Jan 29, 2012 11:37 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Jan 11, 2007 2:01 am
Postovi: 199
Odlicno se oporavljas. I ko te je na kraju operisao? Mislis da su svi tu negde.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Pon Jan 30, 2012 10:41 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Jul 22, 2011 2:01 pm
Postovi: 119
Branka Mihailolvic. Posle prva, dva, tri dana ocaja sad cak mislim da mi je nos savrseno odradjen uz moje crte lica, svakim danom je lepsi. Ono sto je kod nje jako lepo je sto ljudima sredi anfas, a ne samo profil. Jer meni je anfas bio vazniji od profila!, to sam stalno isticala kod nje i tu mu je ispostovala.
I sad bih preporucila Branku Mihailovic, iako sam je kritikovala ljudima preko pp. Ali niko ne napomene da ces biti toliko natecen da licis na gicu prasicu ili pikinezera :lol: .
U istom su rangu, jedino sto je Milosevic imala dobru reklamu na netu koristeci stetoskop i privlaceci ljude koji koriste net.
medjutim, konacnu odluku donesi samo ti posle razgovora sa obe lekarke. mozes i da ubacis nacelnika, Radeta Kosanovic.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Pon Jan 30, 2012 2:50 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Jan 29, 2012 12:13 am
Postovi: 7
Africe kako znas za doktora Kosanovica?Jesi li videla neke njegove radove dok si bila u bolnici?Inace jos jednom da ti kazem da ti je nosic savrsen!!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Pon Jan 30, 2012 3:28 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Jul 22, 2011 2:01 pm
Postovi: 119
Da, videla sam, super je.
I cinjenica da radi i privatno dovoljno govori o njegovom kvalitetu!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Pon Jan 30, 2012 7:27 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jan 30, 2012 7:11 pm
Postovi: 4
Zdravo svima!
Uradila sam operaciju nosa prije dvadesetak dana.. I dalje imam puno otokaa,a najvise mi smeta sto mi je nos previseee podignut:( Da li ce mi se vrh spustiti?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Pon Jan 30, 2012 9:03 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Sep 04, 2011 6:04 pm
Postovi: 17
@Andjela
Koliko sam ja ukapirao trebalo bi da dodje u normalu, on inace pada uz otoke. Ono sto mi je u tvom slucaju cudno je i sto posle 20 dana od operacije imas velike otoke, oni bi trebali da su minimalni, jedva primetni


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Pon Jan 30, 2012 9:16 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jan 30, 2012 7:11 pm
Postovi: 4
Jao ne znam:( Bas se nerviram ovih dana...meni je otok bio manji prije nedelju dana,bukvalno se povecao:( A najgori mi je taj vrh nosa...htijela sam da mi nos izgleda savrseno iz profila,a on...uhh


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Pon Jan 30, 2012 9:28 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jan 30, 2012 7:11 pm
Postovi: 4
@Africa-Mileva procitala sam prije da ni ti nisi bila zadovoljna sa vrhom nosa,je li tako? Ako mozes molim te postavi slike kako ti je nos izgledao posle dvadesetak dana i kako ti sada izgleda... Molim te ako imas te slike...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Pon Jan 30, 2012 9:58 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Jul 22, 2011 2:01 pm
Postovi: 119
Nemam, slike koje sam ovde ubacila su jedine koje imam.
Kod mene se vrh spustio iz anfasa, ali kad se gleda iz profila konci nozdrve vuku na gore. DOktorka je rekla da ce se to resiti kad se izvuku konci, nozdrve ce se spustiti i vrh ce jos pasti.
Mozda je to kod tebe slucaj, da li jos uvek imas konce? Ubaci ti svoje slike , da vidimo problem
Kod koga si operisala?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Pon Jan 30, 2012 10:49 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jan 30, 2012 7:11 pm
Postovi: 4
Kasnije cu izbaciti slike. Pa meni su neki konci sami ispali ( to su plasticni konci,tako nesto ja msm),e sad ne znam da li imam jos konaca u nosu. Imam jos jedno pitanje.. Da li se masiranjem i mazanjem nekih krema moze ubrzati skidanje otoka? Izvinite sto sam ovoliko dosadna:/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Pon Jan 30, 2012 11:21 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Jul 22, 2011 2:01 pm
Postovi: 119
Citala sam o tome na netu, kao ubrzava spadanje otoka ali nemoj nista na svoju ruku. Ipak pitaj dokora da li smes i kako to da radis...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Uto Jan 31, 2012 2:50 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jun 22, 2011 3:31 pm
Postovi: 29
Hey, koncici ce sami ispasti kad obave svoju funkciju (biorazgradivi su), nemojte ih dirati. ;)
Nos (otok na njemu) spada narednih 3-4 meseca, a tek nakon otprilike pola godine moze da se vidi finalni rezultat.
Igranje sa decom, zivotinjama, diranje nosa, prevlacenje rolki i majica preko njega nije pametno makar mesec dana posle operacije.
Kad oblacis majicu/rolku, dobro pazi i zastiti nos rukom.
Otok moze da se povecava i smanjuje iz dana u dan - u zavisnosti da li smo dobro spavali, pili alkohol, bili na hladnom... u svakom slucaju, na kraju ce da spadne sav! ;)
(te smernice sam dobio nakon operacije, pa, evo, da ih podelim s vama) ;)

Ps. Africe, nos ti je k'o bombonica... i nista ne brini - jos ce se spustati, a sudeci po sadasnjem izgledu bice zaista savrsen! ;)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Uto Jan 31, 2012 5:26 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sub Jan 29, 2011 2:34 pm
Postovi: 59
africa lep ti je nosic.
ali nisi u pravu za dr.Milosevic,nije poenta da ona ima reklamu na netu nego je poenta da ona svakom hoce da uradi operaciju imao devijaciju ili ne,za razliku od tvoje doktorke,za koju sam u bolnici cula da hoce i da naplati zato je mozda i bila prema tebi hladna,verovatno je ocekivala da joj nesto platis.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Uto Jan 31, 2012 9:50 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Jul 22, 2011 2:01 pm
Postovi: 119
UltraM hvala na savetima, ponekad dodirnem slucajno nos i odmah me uhvati strah. Bas deluje osetljivo.

Micika2 U pravu si, sigurno je zato bila hladna, ali tek kasnije sam saznala razlog :roll: .To nije ok, ali sta sad. Dobila sam lep nosic sto je najvaznije i ne mogu a da joj ne bude zahvalna MNOGO!
Pisala sam za moju doktorku da pomognem ljudima, nisam imala nikakvu drugu nameru. Preporucivala sam dr MIlosevic pre operacije, onda sam otisla i videla da i ostale doktori rade lepe nosice pa sam htela to da podelim sa ostalima na forumu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Sre Feb 01, 2012 11:47 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Dec 24, 2011 4:51 pm
Postovi: 3
Africa lep ti je nosic
doktorka je stvarno dobra. radi dobro i sve preporuke. maksimalno je korektna
pozdrav svima


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4861 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 267, 268, 269, 270, 271, 272, 273 ... 325  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 39 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: