Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4861 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262 ... 325  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Pet Dec 09, 2011 5:12 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Dec 05, 2011 8:11 pm
Postovi: 5
Cao,

Da li je neko skoro radio operaciju kod dr. Milosevic, posto me zanima da li se placa? :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Pet Dec 09, 2011 9:24 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Jul 22, 2011 2:01 pm
Postovi: 119
Mislim da mozes, ali ne znam koga da ti preporucim. Milosevic je najbolja, ali kod nje se dugo ceka bas iz tog razloga. Ja sam zakazala kod Mihailovic ali ne znam kakva je ona, kod nje se dugo ne ceka. Kad prodje operacija krajem januara onda cu moci nesto vise reci o njoj i da li uopste radi estesku.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Sub Dec 10, 2011 1:18 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Jul 22, 2011 2:01 pm
Postovi: 119
nisam provalila da ima ova druga strana :D

ne brini, jos uvek se ne placa.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Pon Dec 12, 2011 2:49 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Mar 05, 2009 12:01 pm
Postovi: 54
Da li neko moze da mi objasni kako da ubacim sliku, zaboravila sam?Operisana sam pre godinu dana pa bih da okacim slike i cujem Vase komentare o mom novom nosu, koji nisam zadovoljna :cry:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Uto Dec 13, 2011 2:48 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Ned Jun 26, 2011 10:23 pm
Postovi: 51
Lokacija: Borca!
ubacis sliku na neki sajt, tipa: http://imageshack.us/ i ond akopiral url adresu ides ovde gore img i kopiras link izmedju ova dva sot ti ubaci..ako si me razumela,ako ne samo nam ostavi link slike kad je ubacis na taj sajt pa cemo da vidimo ;) A kod koga si radila operaciju pa nisi zadovoljna ?

_________________
You'll never walk alone!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Sre Dec 14, 2011 1:56 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Nov 04, 2011 4:16 am
Postovi: 11
tanyaangel je napisao:
Zdravo svima. Ja sam ona sa 257-e strane sto je operisala krajnike i devijaciju zajedno... ako se neko pitao sta je sa mnom-prezivela sam...jedva ali tu sam...jos mi je jako tesko, kada se oporavim pisacu vam sta se izdesavalo, u medjuvremenu savetujem da NE radite ove dve operacije zajedno...


Ko god je imao prilike da proviri na orl na vma to bi zakljucio. Mogu samo da zamislim tu kombinaciju, nemogucnosti da dises kroz nos, a da svaki udah na usta boli i opominje na svezu operaciju krajnika. Cudi me da ti je dragi doktor uopste preporucio taj duet?

S nestrpljenjem cekam(o) tvoju ispovest!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Sre Dec 14, 2011 8:27 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Mar 05, 2009 12:01 pm
Postovi: 54
Evo kako je izgledao moj nos pre i posle operacije...
[img]http://imageshack.us/photo/my-images/62/18422445.jpg/
[/img]Slika

Kako vam se cini?
Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Sre Dec 14, 2011 8:30 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Mar 05, 2009 12:01 pm
Postovi: 54
http://imageshack.us/photo/my-images/217/46287683.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/803/tnf.jpg/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Sre Dec 14, 2011 9:38 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Jul 22, 2011 2:01 pm
Postovi: 119
Mozda je tako i bolje, ne mora dva puta na operacioni sto. Malo se pomucis i proci ce :wink:

Meni nos izgleda lepo!!!, iskreno. Ne znam kakav je iz profila, mozda bi i to trebala da ubacis. Ali na osnovu ovoga sto si ubacila mislim da nema razloga za tvoje nezadovoljstvo. uzivaj :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Sre Dec 14, 2011 1:07 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Jun 03, 2010 2:11 pm
Postovi: 70
Africa-Mileva je napisao:
nisam provalila da ima ova druga strana :D

ne brini, jos uvek se ne placa.


Ne znam za nos, ali za uši je počelo da se plaća. Ja treba da uradim i devijaciju, ali su mi uši nekako hitnije i bitnije. Bitno da nisam klempav, a što ne mogu da dišem kako treba, nema veze. :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Sre Dec 14, 2011 3:31 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Mar 05, 2009 12:01 pm
Postovi: 54
Slika

Uploaded with ImageShack.us
Pogledajte kako nos izgleda kada nema sminke, brinu ne ova ispupcenja sa strane :-(


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Sre Dec 14, 2011 3:35 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Sep 04, 2011 6:04 pm
Postovi: 17
Jelena, gde si se operisala? Mislim na kooj klinici i ko te je operisao? Poz


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Sre Dec 14, 2011 9:15 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Nov 25, 2011 3:36 pm
Postovi: 21
-Mislila sam da vas ne smaram... Doktor je rekao da bi moglo da se uradi sve na jednoj operaciji, ja pitala pa kako cu da disem...bice malo neprijatno,ali nista strasno,rece on... ne bih da vam kukam sad ovde i smaram ali svaki udah posle operacije mi je bio bolan, a kao treba da pijem sto vise tecnosti da bi grlo zaraslo, jedva po neki gutljaj uzimah, ne znam sto mi infuziju nisu dali, bas ih je briga valjda :roll: ... za 4 dana odspavala sve ukupno mozda 3h, jer sam se gusila u sukrvicavoj pljuvački i sekreciji iz nosa koja se slivala u grlo....
-4-og dana u sred noci mi je prokrvarilo mesto levog izvadjenog krajnika :o sikljala mi krv na usta a nos tamponiran!! Ne mozete da zamislite kakvo gusenje u krvi doziveh... mislila sam da mi je tu kraj...
-5-og dana mi detamponirali nos, kaze sestra "polako cu" sta reko polako vadite to brzo,sta polako 5m gaze...kad je izvadila poceo je nos puno da krvari... stalo posle par minuta uz malu intervenciju... bilo je neprijatno ali jedva sam cekala da mi skinu zavoj i izvade gazu, jer svih tih dana nos krvari kroz sve to a te flastere ne menjaju, ja mucenica skupljala to t.papirom i tupferima vate pa trazila od mojih da mi kupe hirusku masku da samo oko nosa vezem sa vatom da mi skuplja sekret i krv jer nikome nije palo na pamet da mi napravi tzv pracku koja to skuplja tek kad me je sestra videla sa tom maskom sazalila se i napravila mi pracku...
-Nos je bio otecen par dana, ali vratio se u normalu i isti je spolja kao sto je bio pre operacije, hrskavica na vrhu je i dalje bolna na dodir 14 dana posle, 9-og dana mi je skinut konac, disem lepo sad sa te strane gde je bila devijacija.
-Udavih ja vas, sve u svemu operacija devijacije nije strasna niti je narocito bolan oporavak, krajnici su mene dotukli ali to je vama ne bitno i to nije ovde tema...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Čet Dec 15, 2011 3:01 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Nov 04, 2011 4:16 am
Postovi: 11
To sto pises jeste za ovu temu da ljudi znaju kako mogu da se zahebu ako odrade istovremeno operaciju nosa i krajnika. Ne razumem kako su mogli to da ti urade kad sam kao laik imao dobru pretpostavku kakve ce te muke sacekati?

Je l tebi uopste doktor govorio o razlici da se operises istovremeno i da operises jedno pa drugo? Meni sve to zvuci uzasno neeticki i pravo da ti kazem iznervirao sam se!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Čet Dec 15, 2011 10:17 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Okt 04, 2011 6:48 pm
Postovi: 3
Jel moze neko da mi objasni proceduru da odem na pregled kod doktorke Milosevic??


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4861 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262 ... 325  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 65 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: