Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 503 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Pet Maj 04, 2018 3:21 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Apr 22, 2018 8:05 pm
Postovani strucnjace,

Zamarati ozbiljno bolesne ljude oko .0N procenata necega sto ne sluzi nicemu te izigravati "kanabis" strucnjaka je sumanuto. Najobicnijom Google pretragom moze se doci do relevantnih tekstova reda velicine:

https://www.cannabis.info/en/blog/rick-simpson-oil
http://phoenixtears.ca/faq-about-rso/

Citiraj:
The oils that I used to produce, which had THC levels of 90% or more and small percentages of CBD, still seemed to work very well to prevent seizures of this nature and most other medical problems as well. So I tend to believe that if these high CBD oils contained a bit more THC that they may indeed, prevent these seizures from occurring completely, but as time goes by I expect that this will be proven.

Svojom gluposcu ste se kvalifikovali za dodatne popuste te nam se najslobodnije obratite kako biste rascistili internu mentalnu maglu.

Pozdrav od prodavaca magle.

Vrh

PostPoslato: Sub Maj 05, 2018 5:42 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Jan 20, 2016 4:32 pm
Osporiti neistinite cinjenice koje bi upucen u materiju morao da zna, ne zove se "smaracina" vec edukacija...aprpo iznetog THC + CBD = 100%

Kada uzimas kredit i prihvatas info sa Google, obrati paznju na "nebitne" detalje...pise i na tarabi sočna pi*ka, al' primaju se samo kreteni. Citat iz jednog od prilozenih linkova:
Citiraj:
We do have to point out that we as the authors of this article are not medically qualified and the above article is purely informational.

Dok si u poziciji da sa nezainteresovane distance "pomazes" drugima, uzivaj...ali, ne dao Ti Bog da ti to-eksterno sudbina nametne k'o interno u rodjenoj kuci, tek tada ces moci da razumes i shvatis vrednost svakog slova koje sam napisao.

p.s. To sto je RS nekada davno izlupetao oko % THC, ekvivalentno je natpisu na tarabi... :roll:

Vrh

PostPoslato: Ned Jul 01, 2018 12:29 pm 
Pridružio se: Sub Jun 30, 2018 6:45 pm
Dajte neki broj za ulje od kanabisa , treba mi za caleta? ko radi s tim ili zna nekog kog mogu da zovem. Covek ima glioblasom 4. Takodje sam zainteresovana za taj medicinski petrolej! Pisite

Vrh

PostPoslato: Ned Jul 01, 2018 8:23 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
За уље од канабиса не знам али за медицински петролеј могу да ти кажем да нема потребе да га тражиш. Ја користим обичан петролеј за осветљење и до сада сам га попио један литар. Нисам пио због рака, али очигледно нема потребе да се пречишћава.

Vrh

PostPoslato: Uto Jul 24, 2018 1:46 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Dec 06, 2011 11:58 pm
Nisam odavno ulazio ovde a bolje da nisam ni sada , vidim da je veliko zlo zavladalo među nekim ljudima ili bolje reći neljudima koji se bogate na tuđoj muci. Ulje kanabisa pomaže sigurno e sad dali će nekom pomoći da se izleči skroz ili će mu produžiti život par godina i to puno znači , sve zavisi koliko je bolest uzela maha da se ne lažemo. Mogu reći samo da je najbolje napraviti sam ulje a ko ne podnosi čisto ulje napravite dve trećine kokosovog ulja a jednu trećinu ulja kanabisa. Imate sve detaljno na sajtu irka.Imate i prazne kapsule proguglajte malo.Dosta znam o tome pošto sam lečim majku od 2012te. Karcinom dojke i meta na plućima , traje dugo ali ponavljam pomaže sigurno. Toliko od mene , koga više interesuje neka mi piše , daću mu savet. NISAM TRGOVAC I NE PRODAJEM NIŠTA.VELIKO JE ZLO PRODAVATI ULJE POMEŠANO SA LIŠĆEM ILI KOJEKAKVIM GLUPOSTIMA DA BI DOBILI NA KOLIČINI ALI I OSLABILI PROCENAT THC. Vidim da svakakav bućkiriš prodaju 60ml za 2500 eu , žalosno bezdušnici !

Vrh

PostPoslato: Uto Avg 21, 2018 10:51 pm 
Pridružio se: Čet Jun 28, 2018 10:40 pm
Molim za pomoc ko se razume u citanju ph nalaza tumora:

carcinoma transitiocellulare(s.urotheliale) diverticuli
vesicae urinarie cum differentiatio sarcomatoides,HG:IV,NG IV,texti subepithelii infiltrans
nekroza:opsezna(u oko 80 % analiziranih tkivnih preseka . Ostali nalaz Diverticulitis chronica

Vrh

PostPoslato: Uto Avg 21, 2018 11:13 pm 
Не замери што се мешам јер не знам све шта значи, али знам да она опсежна некроза у 80% узорака крајње је лоша.

Vrh

PostPoslato: Čet Avg 23, 2018 9:22 am 
A kakva su iskustva sa uljem od kanabisa? Pacijent ima 83god,dal se preporucuje neka hemo terapija? Dal bi mogla ona to da izdrzi

Vrh

PostPoslato: Čet Avg 23, 2018 6:34 pm 
Са уљем од канабиса немам никаква искуства али на форуму имаш доста тема и искустава.

Хемотерапија ће јој упропастити то живота шта јој је остало. Иначе, у принципу, морала би да буде подебела да би издржала хемотерапију. Сећам се једне колегинице за чијег мужа је лекар био изричит да мора да прима хемотерапију јер ће у противном имати велике болове. А човек је са њиховом терапијом месецима умирао у боловима и хтео да га убију али то наравно нико није хтео да учини. И када сам је, после пар година, питао да ли је питала док идиота од лекара зашто је умро у боловима када је овај тврдио супротно, рекла ми је да га није питала. Лекари ће се тако бахато и неодговорно понашати све док ми не будемо почели да постављамо озвиљна питања.

Реци ми, како се она осећа и има ли какве симптоме? Да ли је имала неку операцију због рака?

Vrh

PostPoslato: Čet Avg 23, 2018 8:10 pm 
Ona je imala na besici,pa je pre mesec dana odradjenja ooeracija kroz mokracni kanal,nije secana. Sada je malaksala i promenila se dosta,ali ja mislim da je takva zbog anemije,pa sad pije neke lekove neke vitamine da pobolja krvnu sliku. E pre nekindan stigao je patoloski nalaz uzorka i sad cekamo da se dontor vrati sa odmora da nam kaze kad da ide na kontrolu i da vidimo sta daljr. Inace od pre par dana se zali na bol u levoj strani plecke,kaze i ranije je imala takav bol ali je pre prestajao ali sad stalno je boli,dajem joj analgetik pa je malo smiri taj bol. Inace nista drugo je ne boli,sem te plecke i malaksalost i zamara se dosta,dajem joj gvozdjr da pije,folnak,vitamin c,pa molim boga da nije nista ozbiljno,pitao sam jednog domtora za taj bol u pmecki kaze da je moguce od promaje ili id kicke ili nezgodan polozaj tokom spavanja.

Vrh

PostPoslato: Čet Avg 23, 2018 11:01 pm 
Тај бол у плећки, нарочито ако га одавно има, највероватније је од укљештења на неком од спојева ребара и кичме. Прочитај ово: http://www.aca.rs/index.html?stranica=saveti/zdravlje/ledja_2

Искрено, с обзиром на то да већ кубури са гвожђем, могу да будем прилично сигуран да не би преживела цитостатике.

Имаш два текста о гвожђу овде, један за другим: http://www.aca.rs/index.html?stranica=saveti/zdravlje/krv_gvozdje, па да се не понављам.

Имаш на мом сајту и савете за лечење рака а скоро све могу да користе и здраве особе.

И свакако немој да заборавиш једну велику животну истину речену кроз шалу: Нико није преживео свој живот.

Vrh

PostPoslato: Pet Avg 24, 2018 12:01 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Dec 06, 2011 11:58 pm
http://irka.org.rs/vazne-informacije-za ... -kanabisa/

Vrh

PostPoslato: Pet Avg 24, 2018 4:43 pm 
Pridružio se: Pet Avg 24, 2018 4:37 pm
Da li je neko cuo za lek Sigma ili Sigma Vital? Kao da niko nije a cujem neke price (dobre) koje ne mogu proveriti. Bilo ko?

Vrh

PostPoslato: Pon Sep 24, 2018 1:53 pm 
Pridružio se: Pet Sep 21, 2018 11:08 am
Pozdrav svima, da li neko zna gde se pouzdano moze izvrsiti testiranje kanabisovog ulja i ljubazno molim za kontakt podatke te laboratorije (bilo gde u Evropi) i proceduru? Hvala unapred.

Vrh

PostPoslato: Čet Dec 13, 2018 5:36 pm 
Pridružio se: Uto Dec 11, 2018 3:40 pm
Pozdrav svima,
potrebna info. ili preporuka kako i gde nabaviti provereno kavalitetno ulje za lacenje lobularnog karcinoma dojke...er i pr +, HER2-0, Ki67 5%.
Od upucenih u ovaj vid lecenja savetovano mi je da pronadjem osobu pod nikom @Marckoni i obratim se za pomoc, sto sam i cinila...nazalost, bez uspeha jer je dugo neaktivan. Ako neko ima neki kont. tog coveka bila bih zahvala da mi ga posalje na PP.

Vrh

Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 503 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34  Sledeća

Izdvajamo za vas:

Sva vremena su u UTC + 2 sata