Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 903 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 56, 57, 58, 59, 60, 61  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Escozul, lek protiv raka
PostPoslato: Čet Jan 19, 2012 3:12 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jan 13, 2012 6:44 pm
Postovi: 5
Nažalost, moj otac nije uspeo da pobedi bolest. Preminuo je sinoć bez bolova i u nesvesnom stanju koje je trajalo oko par sati. Vidatox je uzimao samo 4 dana, više nije stigao, uzeli smo ga prekasno. Nadam se bar da mu je ublažio bol i olakšao poslednje trenutke života. Imao je 65 godina.
Neka počiva u miru.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Escozul, lek protiv raka
PostPoslato: Čet Jan 19, 2012 6:36 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Dec 29, 2006 6:25 pm
Postovi: 30
Saučešće. Drži se. Vreme sve leči, bar se ja tako nadam... Žao mi je... stvarno mi je žao... :(


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Escozul, lek protiv raka
PostPoslato: Čet Jan 19, 2012 8:48 am 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Jan 09, 2012 11:08 pm
Postovi: 100
sky69, iskreno saucesce.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Escozul, lek protiv raka
PostPoslato: Čet Jan 19, 2012 6:28 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Avg 29, 2011 3:20 pm
Postovi: 10
sandrao je napisao:
Da se ukljucim - vakcinu ne proizvodi ista laboratorija kao i vidatox. Mada ne vidim zasto je to bitno.

Vidatox moze da se pije i po dobijanju vakcine.

Iskustveno ima mnogo slucajeva o efikasnosti vakcine. U Srbiji, koliko je meni poznato, samo 2.

Pozz, S

Draga Sandrao,
molio bih da mi pojasnis ovo "U Srbiji, koliko je meni poznato, samo 2".
Da li je dvoje ljudi primilo vakcinu ili je dvoje ljudi zadovoljno sa vakcinom?
Izvinjavam se sto ispada da "sitnicarim" ali mnogo me to zanima.
Takodje, ako je ikako moguce da se povezem sa tim ljudima da razmenimo iskustva.
Ako ovaj Forum posecuje neko ko je primio vakcinu Cimavax EGF molio bih da malo prokomentarise o njoj


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Escozul, lek protiv raka
PostPoslato: Čet Jan 19, 2012 7:35 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Dec 16, 2011 12:24 pm
Postovi: 60
SKY69 MOJE ISKRENO SAUCESCE :(

_________________
VIDATOX


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Escozul, lek protiv raka
PostPoslato: Čet Jan 19, 2012 9:45 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jan 18, 2012 12:09 am
Postovi: 14
Ostale su mi dve bočice Vidatoxa od mame, koja je na žalost prekasno počela da ga pije, ali i pored toga, Vidatox joj je produžio život najmanje 2 meseca i sigurno poboljšao kvalitet života. Za lek imam svu dokumentaciju, uplatu u Moskovskoj banci prema Kubi i fiskalni račun iz Havane. Ako se lek koristi po uputstvu jedna bočica traje oko 2 meseca. Obzirom da sam imala dodatne troškove prilikom nabavke leka, cena jedne bočice je 300 evra. Telefon: * REKLAMA *


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Escozul, lek protiv raka
PostPoslato: Pet Jan 20, 2012 12:54 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Dec 12, 2010 3:10 am
Postovi: 29
Sky69 primi moje iskreno saucesce.Znam kroz sta prolazis.I moj tata je preminuo pre 2 meseca,imao je 62 godine.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Escozul, lek protiv raka
PostPoslato: Pet Jan 20, 2012 5:07 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jan 20, 2012 3:48 pm
Postovi: 3
Narode kao i svi vi i ja po istom pitanju,kako je moguce nabaviti vidatox?
unapred hvala na odgovorima


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Escozul, lek protiv raka
PostPoslato: Pet Jan 20, 2012 5:46 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jan 18, 2012 12:09 am
Postovi: 14
Ja sam pozvala telefonom našu ambasadu u Havani, postupila po njihovom uputstvu, izvršila uplatu preko banke i lek dobila za 36 dana. Nadala sam se da će stići ranije, zato je mama i počela kasno da ga pije.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Escozul, lek protiv raka
PostPoslato: Pet Jan 20, 2012 6:12 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Dec 16, 2011 12:24 pm
Postovi: 60
vanivava...

Moj suprug je pre 5 dana bio u Tiranu mislim da je tako najbolje. Idete do Skoplja Iz Nisa je karta 1200din. A onda iz Skoplja za Tiranu imate u 6h i 19h stizete tamo za 8h iz Skoplja tako da je najbolje ici sa onim u 6h ujutru uzeti lek na klinici poneti dijagnozu i poslednje rezultate krvi i nista vise, eto nadam se da sam pomogla.
A druga varijanta vam je da idete preko Kube tj da uplacujete na racun pa vam oni salju to sa prvim turistima.

_________________
VIDATOX


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Escozul, lek protiv raka
PostPoslato: Ned Jan 22, 2012 12:34 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Dec 28, 2011 7:18 pm
Postovi: 10
LEK VIDATOX 30CH ,SA KUBE,300 EU, STAKLENA BOCICA . LJUBO RADIC * REKLAMA *


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Escozul, lek protiv raka
PostPoslato: Ned Jan 22, 2012 2:06 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Apr 23, 2010 5:59 pm
Postovi: 217
Ljubo Radic je napisao:
LEK VIDATOX 30CH ,SA KUBE,300 EU, STAKLENA BOCICA


Lljubo, eliminise se odavde.Da li smo se razumeli?

Ja nisam hrvatica koja tolerise ovakve idiotluke. I ako bi hteo da osetis kako je kad se na tebe obrusi neko ko nema stpljenja za ovakve idiotluke, bolje se cisti dok si citav i imas pogled kroz prozor.

JASNO!!!!!!!!!!!!!!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Escozul, lek protiv raka
PostPoslato: Ned Jan 22, 2012 11:56 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Okt 19, 2011 9:18 am
Postovi: 28
J e l e n a je napisao:
Zdravo svima,
motivisana ovom temom postala sam clan ovog foruma.

Bitka, koju vodimo, je neravno-pravna. Sto ne znaci da je nije nemoguće dobiti. Iz ovih razloga, pre svega, zelim svima puno ljubavi, energije i zdravlja. U ovoj novoj i svim narednim godinama.

Procitala sam deo postova, ostatak nameravam narednih dana. Bravo sandrao za ovu temu.

Moj tata je uspesno operisan od tumora debelog creva. Sada smo orni da uništimo metastaze.
Tata je krenuo sa hemoterapijom. Krenuli smo pomalo sa protokolom ishrane po krvnim grupama. Naredni korak je najverovatnije Vidatox.
U vezi toga imam pitanje za vtnns.
Spomenuli ste je u Tirani moguc pregled. Molim Vas napisite nesto vise o tome, npr.: ko vrsi pregled, da li je bolesnik obavezan da putuje, sta je potrebno poneti od dokumentacije i da li treba prevesti na albanski/engleski, da li govore engleski.

Ja sam naucila da ignorisem nerazum u bilo kom obliku. Sandrao, tesko ce nas covek uvideti gresku i jos teze je priznati. A najteze ce nauciti na njoj. Nadam se da ces se nastaviti na ovoj temi.

Nisam se dugo "kacio" na ovaj forum, i vidim da se dosta toga novog napisalo ovde i da je tema krenula nekim boljim tokom. Nisam se kacio iz vise razloga, prvi i najbitniji je da je mojoj majci i dalje ok, da se oseca dobro, i da ne bi urekaop sve to nisam se dalje ni informisao oko vidatoxa. Jelena, nigde nisam napisao da oni vrse pregled u Tirani, vec da samo NAPLACUJU pregled dokumentacije, izvinjavam se ako je neko pogresno protumacio to oko pregleda.
Vidatox bocica ako se uzima tri puta dnevno, kako je mojoj mami prepisano, bocica traje oko 40 dana. Ako se uzima dva puta dnevno, moze da izgura mozda i dva meseca. Moja mama uzima lek vec treci mesec otprilike i rezultati su fenomenalni. narocito ako se uzme u obzir da sem Viadtoxa ne koristi NIJEDAN drugi lek, sto se kancera tice. koristi neke druge, za pritisak i slicno. Pre pocetka uzimanja leka situacija je bila jako kriticna, imali smo memente kad nismo znali sta da radimo. nije mogla da ode do kupatila a da se ne zadise propisno. Nije mogla da spava od disanja, bolova i slicno. Sada izadje barem jednom dnevno napolje, radi po kuci kao pre ove bolesti, jednom recju vratila se delimicno u normalu. ne mogu da kazem da je ozdravila, nismo radili neke analize zadnjih mesec dana od kad je bolje, ali mogu da potvrdim da je dobro. Da li bi se to sve desilo i bez Vidatoxa? Mozda i bi, mi to ne mozemo znati. Organizam se ponekad i sam odbrani, na neko vreme. Moj licni utisak je da je ovo sve delo Vidatoxa i mislim da svako treba da proba sa njim. tacno je da stvara mucninu, ali vremenom se na to naviknu ljudi koji ga uzimaju. Lek je bezopasan za uzimanja, barem koliko znam i koliko sam omko toga proucio.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Escozul, lek protiv raka
PostPoslato: Ned Jan 22, 2012 1:01 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Dec 16, 2011 12:24 pm
Postovi: 60
mi smo uzeli u tirani dve boce i nisu nam naplatili prevod dokumentacije niti pregled, samo lek koji je sad 120e. A to sto neki prodaju za 300e mislim da je sramota. Put od Nisa do Tirane i nazad je 70e i dali su nam ko sto rekoh dve boce po 120e znaci za kazi 300e i dve boce i put

_________________
VIDATOX


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Escozul, lek protiv raka
PostPoslato: Ned Jan 22, 2012 1:32 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Jan 22, 2012 1:24 pm
Postovi: 1
mivena je napisao:
mi smo uzeli u tirani dve boce i nisu nam naplatili prevod dokumentacije niti pregled, samo lek koji je sad 120e. A to sto neki prodaju za 300e mislim da je sramota. Put od Nisa do Tirane i nazad je 70e i dali su nam ko sto rekoh dve boce po 120e znaci za kazi 300e i dve boce i put

Ja koliko poznajem taj put od Niša do Tirane ima nešto manje od 550 km, dve putarine kroz Srbiju i četri putarine kroz Makedoniju, i opet to sve nazad. A pregled dokumentacije ako je pravi košta 45 eura kod njih to piše i na sajtu njihovom, a verovatno su površno pogledali i dali Vam jedan papir na engleskom kao preporučeno doziranje itd... i pokušali da uvale Vimag.....Svaka čast ako ste to uspeli za 70 eura.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 903 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 56, 57, 58, 59, 60, 61  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 66 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: