Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 27 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2
Autor Poruka
 Tema posta: Re: DCA
PostPoslato: Sub Jun 01, 2013 5:45 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Sep 29, 2011 3:11 pm
Postovi: 131
Ako neko ima iskustva sa DCA neka napise,hvala.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: DCA
PostPoslato: Sub Jun 01, 2013 11:04 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jun 01, 2013 10:30 pm
Postovi: 1
http://beleznica.wordpress.com/2012/03/ ... ije-briga/

iz prilozenog vidimo da mitohondrije igraju glavnu ulogu u svemu ovome, pogledaj!

e sad, Mitohondrije su mesto stvaranja adenozin trifosfata. a Adenozin trifosfat ili ATP je glavno unutarstanično skladište energije. Adenozin trifosfat građen je od dušične baze adenina i fosfata. a adenin se nekad nazivao imenom Vitamin B4. vitamin B4 je kljucna komponenta DNK i RNK, nukleinske kiseline koje nose veoma vrende i jedinstvene genetske informacije svakome od nas. zajedno za proteinima, ove kiseline su glavne za normalan razvoj i funkcionisanje za bilo koje ljudsko telo ili drugih zivih organizama i svih oblika zivota na Zemlji. pospesuje dobitak energije u ljudskom organizmu i do cak 95%. ja ti savetujem da ti posetis svog doktora i u razgovoru sa njim izvuces sta je najbolje od prilozenog:
Vitamin B4:
- Crni kim
- Čičak
- Čkalj
- Divizma
- Đumbir
- Glog
- Hmelj
- Jagode
- Juka (drvo zivota)
- Karanfilic
- Majcina dusica
- Maticni mlec
- Menta
- Pirevina
- Polen
- Propolis
- Šipurak
- Zalfija


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: DCA
PostPoslato: Ned Jul 07, 2013 7:16 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Jul 07, 2013 6:30 pm
Postovi: 2
Činjenica je da se svuda u svetu DCA koristi kao samomedikacija, odnosno, za samolečenje (to što zdravstvene organizacije nadgledaju tretman suštinski nije bitno jer pacijenti daju izjavu u pomenutom smislu pošto nigde u svetu ova supstanca nije registrovana kao lek iz poznatih razloga). Zato je uvek je bolje da članovi porodice koji nadgledaju tretman prođu kroz savetodavni program koji košta stotinak evra i koji im štedi jednu ili dve nedelje pretraživanja i izbora doze i ostalog što je bitno za terapiju (cena savetodavnog programa za profesionalce u zdravstvu je tri puta veća!). Ovo naročito što se dihloroacetat-natrijum DCA-laboratorija sa skinutom etiketom prodaje dva do tri puta skuplje (160-240 evra) nego što košta i ovde i u svetu (80 evra za pakovanje od 50g). To znači da je bolje dati za prvo pakovanje 180 evra i sat vremena se posavetovati sa nekim ko se time bavi godinama, a onda nova pakovanja nabavljati po 80 evra sve dok je potrebno nego rizikovati sa pakovanjima bez etikete za koja niko ne garantuje šta sadrže ili onim koja se nabavljaju preko interneta, koja su takođe pod rizikom u smislu sadržaja. Dca laboratorije nisu velika firma, ali njihove proizvode kupuju vrhunski profesionalci, a i postoje pod tim nazivom čak 17 godina pre Mikelakisovog otkrića DCA. Ni oni, kao ni većina onkoloških pacijnata, nisu mogli da uvezu DCA pa su seli i napravili ga. Naravno, u malim serijama, od izuzetno čistih polaznih supstanci, pa je i finalni proizvod praktično bolji od konkurentskih. Pacijenti u okruženju time štede i velike troškove kurirskih službi.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: DCA
PostPoslato: Ned Jul 07, 2013 7:36 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Jul 07, 2013 6:30 pm
Postovi: 2
Maj70 je napisao:
Ako neko ima iskustva sa DCA neka napise,hvala.


Problem je samolečenja što ne postoji medicinska dokumentacija, a to se ne može ni očekivati ni tražiti od onih kojima je zdravstveni sistem okrenuo leđa. Nema razloga da oni koji se odluče na ovaj vid terapije ne budu pod zdravstvenim nadzorom onkologa ili bar svog porodičnog lekara. Zdravstveni sistem bi na takvim pacijentima uštedeo, a struka bi dobila dragocene podatke. Među lekarima čiji su bliski koristili dihloroacetat-natrijum priča se da praktično u svim slučajevima dolazi do smanjena tumora, pada tumor-markera, popravljanja opšteg stanja pacijenata i sl. Od onih koji su po raznim osnovama bliski sa ljudima iz DCA-laboratorija može se čuti da niko od pacijenata koji su koristili njihov dihloroacetat nije umro, bez obzira što se po pravilu radi o pacijentima na palijativnoj nezi.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: DCA
PostPoslato: Pon Jul 08, 2013 11:58 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
lekari je napisao:
....Zdravstveni sistem bi na takvim pacijentima uštedeo, a struka bi dobila dragocene podatke. .....

Не треба да уштеди. Треба да се троши што више пара како би се фармакомафија обогатила. :x


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: DCA
PostPoslato: Uto Jul 30, 2013 1:23 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Sep 29, 2011 3:11 pm
Postovi: 131
DA li je neko koristio DCA i kakvi su rezultati?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: DCA
PostPoslato: Pet Avg 30, 2013 12:11 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Jan 08, 2012 12:28 pm
Postovi: 2
Da li je neko poceo da upotrebljava DCA.Ne znam da li je opasno za koriscenje,posto ima razlicitih komentara.Ukoliko neko koristi volela bih da cujem njegovo iskustvo.Lekari nisu bas pomogli,pogotovo sto traze 100 e za konsultaciju.Mislim da je to za nase uslove mnogo.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: DCA
PostPoslato: Ned Sep 01, 2013 12:08 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Администратор форума ми је блокирао корисничко име aa_aca, а потом и aa aca. С обзиром на то да за такве поступке не постоје објективни разлози, очекујем да ће ми блокирати и овај aaaca. Осим тога, блокирана је адреса прокси сервера преко кога, осим мене, на интернет излази још неколико хиљада рачунара. Мој прокси не могу да заобиђем, а и да могу да решим то питање, остаје проблем сталног гашења мојих налога.

Присиљен сам да до даљњега напустим овај форум, а они који желе да чују моје мишљење увек могу да ми се јаве на емаил адресу aa_aca @ yahoo.com која је записана и у мојим профилима aa_aca, aa aca и aaaca. Ево је и овако: Slika. Можете и да посетите мој сајт: www. aca. rs.

Поздрављам вас и желим све најбоље.
Аца

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: DCA
PostPoslato: Čet Sep 19, 2013 11:01 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jun 13, 2013 1:18 pm
Postovi: 8
Mi smo ga koristili ali kratko. Dobili smo ga iz Amerike od prijatelja. Kanadjani su bili ljubazni i stajali nam na raspolaganju za sve informacije i pomoc u koriscenju (nabavljen je iz Kanade da ne bude zabune)sto se odnosilo uglavnom na pronalazenje prave doze i nus pojave. Sada, nama je stigao prekasno na zalost a dijagnoza je bila planocelularni u ustima sa meta na limfi u vratu. Prekasno jer se sa zlezda na levoj strani vrata povuklo sve ali sa desne je tumor bio preveliki prvenstveno lokalno i iako je poceo da se smanjuje jednostavno nije bilo dovoljno vremena da se iz toga izvucemo. Nista uporedo sa DCA nismo koristili.Ja sam pronasla neku kliniku u Cikagu koja je tada kretala sa testiranjem na pacijentima sa ca glave i vrata pa sam i njih kontaktirala. Samo su mi rekli da pokrecu studiju jer se,navodno, pokazalo da DCA snaznije deluje na tumore iznad grudnog kosa.iskreno ne secam se koji je razlog za te pretpostavke iako mi je ruku na srce i to bilo objasnjeno. tata nije bio kandidat za test grupu jer nasi lekari nisu zeleli da podele/posalju dokumentaciju kolegama iz Cikaga. Mislim da mama jos ima ostatak pa ako nekome zatreba ustupicu ga.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: DCA
PostPoslato: Čet Sep 19, 2013 9:17 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Jan 08, 2012 12:28 pm
Postovi: 2
knock-out da li postoji mogucnost da se cujemo telefonom?Ja sam pocela da upotrebljavam dca pa bi mi znacilo da porazgovaram sa vama i da cujem vase iskustvo u vezi nus pojava,doze i koliko dugo je vas tata koristio .Hvala unapred
Moj tel.je 063/355593


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: DCA
PostPoslato: Pet Sep 27, 2013 12:27 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Sep 27, 2013 12:21 pm
Postovi: 1
Ja sam narucila sam sajta http://www.pharma-dca.com/ i stigao je za 7 dana.
a gde ovde se mogu nabaviti B1 kapsule?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: DCA
PostPoslato: Sre Nov 20, 2013 4:37 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Okt 22, 2012 3:37 pm
Postovi: 2
Miki012 je napisao:
Ja sam narucila sam sajta http://www.pharma-dca.com/ i stigao je za 7 dana.
a gde ovde se mogu nabaviti B1 kapsule?


Da li ste uspeli da DCA dobijete postom na kucnu adresu u Srbiji direktno iz Amerike ili Kanade?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 27 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 115 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: