Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 88 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Poruka
 Tema posta: Re: V I T A M I N . B17 , AMIGDALIN , LEATRIL
PostPoslato: Ned Nov 24, 2013 12:22 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Sep 29, 2011 3:11 pm
Da li ste mislili na alkalizaciju sodom bikarbonom,ili ishranom koja se zasniva na sirovom vocu i povrcu?Meni je uvek problem i dilema ishrana.

Vrh

PostPoslato: Ned Nov 24, 2013 1:52 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Nov 06, 2013 10:07 am
BoskoB je napisao:
Ne znam ko bi normalan koristio citostatike kada je to otrov nad otrovima. Čitao sam na forumu da neki kritikuju oralnu upotrebu petroleja jer je otrovan, a pri tome zagovaraju intravenoznu primenu citostatika. Kakvo licemerstvo!!!

Vezano za hranu, pogledajte zube kod ljudi. Odatle je jasno kakva proporcija treba da se koristi u ishrani. Imamo i sekutiće i kutnjake ali i očnjake. Dakle najviše biljne hrane, ali obavezno i životinjske.

Osim sa B17, tumori se lako uništavaju alkalizacijom organizma. Ima mnogo protivnika te metode zbog jednog jednostavnog razloga - mnogo je jeftina i vodi potpunom izlečenju organizma.

Slažem se sa Boškom oko alkalizacije mislim da u tome leži dosta istine, ja sam u borbi protiv kancera pored Imunofana, Leatrila, Zeolita i mešane hrane kao što je Boško napisao vrlo mnogo pažnje poklonio i alkalizaciji svog organizma.
Ovo je samo moje iskustvo.
Pozz Miloš

Vrh

PostPoslato: Pon Dec 02, 2013 11:58 pm 
Pridružio se: Pon Feb 18, 2013 2:47 pm
Alkalizacija čime god, samo da bude alkalizacija. Da ne bude da neko sam izmisli svoju metodu alkalizacije pa onda pljuje po njoj jer ne valja. Treba se držati proverenih stvari.

Alkalizacija sodom bikarbonom nije naivna stvar jer laičkom primenom može da se napravi suprotan efekat. Čitajte Simoncinija.

Za alkalizaciju hranom ništa ne vredi što neki piju 100% prorodne sokove iz radnji. Ne znam koga varaju ili ih samo mrzi da sami cede sokove. U tu namenu mislim da je najbolja knjiga Teodora Barodija.

Ništa ne može olako da se uradi a da bude korisno. Kada vam drugi radi vaš posao to je najlakše ali najskuplje. Kada lekari leče citostaticima, ljudi misle da ovi preuzimaju odgovornost za njihovo zdravlje, a nije tako. Radi se o velikoj podvali.

Vrh

PostPoslato: Uto Dec 03, 2013 11:31 am 
Pridružio se: Pet Nov 12, 2010 11:34 pm
BoskoB je napisao:
Alkalizacija čime god, samo da bude alkalizacija. Da ne bude da neko sam izmisli svoju metodu alkalizacije pa onda pljuje po njoj jer ne valja. Treba se držati proverenih stvari.

Alkalizacija sodom bikarbonom nije naivna stvar jer laičkom primenom može da se napravi suprotan efekat. Čitajte Simoncinija.

Za alkalizaciju hranom ništa ne vredi što neki piju 100% prorodne sokove iz radnji. Ne znam koga varaju ili ih samo mrzi da sami cede sokove. U tu namenu mislim da je najbolja knjiga Teodora Barodija.

Ništa ne može olako da se uradi a da bude korisno. Kada vam drugi radi vaš posao to je najlakše ali najskuplje. Kada lekari leče citostaticima, ljudi misle da ovi preuzimaju odgovornost za njihovo zdravlje, a nije tako. Radi se o velikoj podvali.

Sad ste me podsetili u čemu je, možda, najveća prednost Natrijum askorbata (vitamin C kao so) u odnosu na Askorbinsku kicelinu (vitamin C kao kiselina) - upravo u ph faktoru. Akorbinska kiselina ima jako loš ph - negde oko 3, dok Natrijum askorbat ima ph oko 7. Iako je tema B-17, ipak je podtema alkalizacija pa je dobro imati ovo u vidu kad se bira oblik vitamina C koji će se uzimati. Naravno, najbolji je onaj iz voća i povrća, ali kad je u pitanju kancer, valjalo bi izbegavati citruse - osim limuna, koji i sam ima odličan ph i treba ga koristiti umesto sirćeta ili ga cediti u čaj (nije bitno što će se izgubiti vitamin C). Reč je o alkalizaciji.

Vrh

PostPoslato: Sre Dec 04, 2013 10:46 am 
Pridružio se: Uto Dec 03, 2013 12:32 pm
Pre tri meseca ustanovljeno mi je karcinom grlića materice koji je III/IV stadijum i zbog veličine nije operativan. Za početak predložena mi je spoljna zračna terapija a posle završetka iste i unutrašnje zračenje. Posle 15 zračenja spolja, napravile su se blage opekotine kože a i dobila sam bolove. Počeli su i problemi sa stolicom sa sve jačim bolovima. Na konsultaciju lekara nabavila sam i primenila imunofan, veoma brzo sam se osećala mnogo bolje. Počela sam da jedem i bolovi su se smanjili, sve moje tegobe su sada mnogo manje, a i na ultrazvuku su mi rekli da mi se smanjio tumor.
Sada đelim da probam sa alternativnom terapijom uz pomoć Vitamina B17, da li neko zna nešto o tome i da li ga ima u zelenom soku. Kako da vršim alkalizaciju svog organizma sada.
Hvala unaperd

Vrh

PostPoslato: Sre Dec 04, 2013 12:00 pm 
Pridružio se: Pet Nov 12, 2010 11:34 pm
luladrndarevic je napisao:
Pre tri meseca ustanovljeno mi je karcinom grlića materice koji je III/IV stadijum i zbog veličine nije operativan. Za početak predložena mi je spoljna zračna terapija a posle završetka iste i unutrašnje zračenje. Posle 15 zračenja spolja, napravile su se blage opekotine kože a i dobila sam bolove. Počeli su i problemi sa stolicom sa sve jačim bolovima. Na konsultaciju lekara nabavila sam i primenila imunofan, veoma brzo sam se osećala mnogo bolje. Počela sam da jedem i bolovi su se smanjili, sve moje tegobe su sada mnogo manje, a i na ultrazvuku su mi rekli da mi se smanjio tumor.
Sada đelim da probam sa alternativnom terapijom uz pomoć Vitamina B17, da li neko zna nešto o tome i da li ga ima u zelenom soku. Kako da vršim alkalizaciju svog organizma sada.
Hvala unaperd

Ima puno toga napisanog i ovde a još više na forumu: www.alternativa-forum.com
Možete otići i na sajtove: www.svejeizljecivo.com ili "valetudo-drroso.com".
Sve što tamo pročitate, može Vam biti samo od koristi.

Vrh

PostPoslato: Uto Dec 10, 2013 6:30 pm 
Pridružio se: Pon Feb 18, 2013 2:47 pm
Askorbinska kiselina NIJE vitamin C. Tu se radi o velikoj podvali.

Vrh

PostPoslato: Pet Dec 20, 2013 8:49 pm 
Pridružio se: Pet Dec 20, 2013 8:32 pm
Vitamin B17 (laetril) do sad se pokazao kao najucinkovitiji u borbi protiv malignih celija. Nabavili smo AMPULE ovog vitamina preko rodjaka u inostranstvu, tacnije u Moskvi, jer tamo nije zabranjen u lijecenju. Imam 28 ampula laetrila po 3 g. Svaka ampula ima 10ml. Proizvodjac CITOPHARMA MEXICO. Lijek ima deklaraciju i sve ostalo sto dokazuje da nije podvala. Nazalost, mi smo zakasnili sa laetrilom, i brat nije uspio primiti sve do kraja. Samo 2 ampule. Nadam se da ce nekom drugom pomoci na vrijeme !!
Za vise informacija kontaktirajte me na br.telefona 066 399 768
Tijana

Vrh

PostPoslato: Sub Dec 21, 2013 3:18 pm 
Pridružio se: Pet Dec 20, 2013 8:32 pm
Ili na fejsbuk profil: Tijana Moraca

Vrh

PostPoslato: Pet Nov 30, 2018 2:53 pm 
Pridružio se: Pet Nov 30, 2018 2:47 pm
Pozdrav mi smo koristili Vitamin B17 NOVODALIN i pokazao se dobro za kancer dojke. Uzima se dnevno 4 tablete od 500 mg u kombinaciji sa vitaminom c b15 vitaminom. Terapija se zove metabolic therapy with vitamin c ima dosta izvora na google. Konkretno vitamin smo kupili iz Meksika NoVODALIN Vitamin B17

Kako sam pročitao najbolji je vitamin b17 iz Meksika i jedini pravi. najbolja kompanija koja radi od početka je Cytopharma Mexico. Sve ostalo je nesigurno jer mogu biti kineski preparati. Iz tog razloga smo se odlučili za proizvod ove kompanije.

Što se tiče bolesti vidno se popravilo stanje.

Svima želim puno uspeha u lečenju!

Vrh

PostPoslato: Ned Dec 02, 2018 3:40 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Зашто би кинески препарати били лошији од мексичких?! Кинези са својом вишемиленијумском традицијом могу да шију све остале народе.

Vrh

PostPoslato: Sub Dec 08, 2018 2:45 am 
Pridružio se: Pet Nov 30, 2018 2:47 pm
Iz razloga što je u Meksiku Citopharma, koja je originalna i koja je proterana iz USA. Kinezi su plagijatori svega i svačega. Ovo nije talefon da se kopira već prparat koji se koristi za lečenje. Taako da nije poenta dali ga je proizveo Kinez ili Meksikanac već dali je originalan ili ne.

Vrh

PostPoslato: Ned Dec 09, 2018 12:06 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Оригиналност није гаранција квалитета поред тога што ћемо тешко утврдити шта је оригинално.

Vrh

Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 88 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6

Izdvajamo za vas:

Sva vremena su u UTC + 2 sata