Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Neobican i neobjacnjiv problem s ocima: Help?
PostPoslato: Pet Nov 04, 2011 1:26 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jul 16, 2008 9:33 am
Postovi: 4
Pozdrva

ima jedan vrlo cudan i neobican...prpsto neobjasnjiv problem s ocima

probacu sto jasnije da obajsnim

ve je pocelo pre nekih 5,6 godina kad sam imala oko 25 godina, sad imam 31 godinu

oci su mi izgledale normalno dok mi prvi put u zivotu nije se zbog zagnojenog zuba otekla leva strana lica, tj obrazi, posle par dana otok je otisao tacno u levo oko (tj gornji ugao gornjeg kapka tamo gde je koren nosa ispod obrva) - tada mi je bas taj ugao ne celo oko jako oteklo pa vec mozet da zamislite taj veliki otok u uglu kapka je pao na oci pa onako izgledale smanjene, kao Roki identicno


posle toga kad mi je prosao zub tj otok i kad je otok prosao, maltene odtada meni nkad sasvim nije spao otok stog mesta, tj sad (a odmah da naglasim pojavi se cesto posle odredjene hrane, ona jekao okidac na neki nacin, ili cesto i bez meni objasnjivog razloga mgu da ga imam ceo dan, pa sutra pola dana, ali uglavnom vecinu vremena) -----

to izlgeda sad ovako, uglavnom u om uglu se stvori otok, koji je tako mini i diskretan da prostoizgleda kao da mitako prirodno izgledsju ocim stim sto kad se zagleda iz poluprofila vidi se jasno mali diskretni otok koji pada na kapak i samnjuje mi oci

druga stvar to se desava u minut, tokom samog razogora u jednom trenutku oko je ok, posle minut moj sagovornik moze da pirmeti da oko izgleda manje, a ja tokom toga kad se to odfjendnom aktiira , znaci zna za minut da se aktivira, ja i bez gledanja u ogledalo osetim kao da mi nesto stoji ana kapku tezinu, i cesto osetim u tom trenutku kao da ispod koze kapka imam neka zrnca i onda trljam oci

primetila sm da jeodredjea hrana cesto okidac, pjedem je i kzem drugarici pogeldaj sad kako ce da se smanji oko (tj neprimetno naduje i padne tezinom na kapak) i to se i desi

ima jos jedan nacin na koji se ovo manifestuje estetski to je da cesot se ili takoo probudim ili opet posle neek hrane ne naduje oko u uglu nego celo oko tj cele oci upadnu duboko tj vrlo vidljivo u ocnu duplju (kao kod zena posle 45 godine, koliko god da se botoksiraju ili atezu lice pa izgeldaju zategnute kao da imaju 20godina ali oci uvekodaju, jer se vremenom nekako uvlace sve dublje u onu duplju da tako laicki kaaem pa oko izgleda s godina ma manje plus jos i sto koza gornijih kapaka oetza pa [pada na oko)


e bas tako cestoizgledam pojedem nesto i za par minuta osetim (to uvek i fizicki osecam i bvez gledanja) mi dosta utisnu se oci u duplju....takodje zanimljivo kad ustanem ujutro i vidim to, ako popoijem par casa vode odjednom oko nekako izadje ali ne potpuno



jako cudan i neobjasnjiv problem

da li bi mogao test na intokeraciju na hranu da pomogne... nem ogu da provalim sta je problem pa da oci sukacu unutra ili imaju otoke koji dolaze za sekund i to sto osecam onda kaoneka mikro zrnca da imam ispod kakpka

jell nekom pada nesot na pamet

hvala svima koji ce odgovorityi i koji su imali strpljenja da ovo procitaju

jer mogu da podnesem i da dobijem gomilu bora oko ociju sa 31 godinau vise nego da mi setako smanje i igledaju kao da imam 45 goidna


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 13 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: