Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 4286 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 282, 283, 284, 285, 286  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Okt 26, 2008 12:45 am 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Nov 10, 2007 8:58 pm
Postovi: 566
Lokacija: Novi Sad
Eh devojke, da vam pozelim laku noc i lepe snove..... :D :D :D :D

Odoh da legnem kraj mamine suncice u svom krevecu s jedne strane i kako ga Martat nazva (STA CE JADNICA NE ZNA NISTA O MUSKARCIMA A KAMOLI MUZEVIMA) muza debila. :wink: :wink: :wink: :D :D :D Ma ne bi njoj bilo krivo da ga ona makar i takvog ima, umesto sto ga crta :wink: :wink: :wink: :D :D :D

Lepi snovi jos jednom :D :D :D

_________________
Svako unese osmeh u moj zivot - neko kad udje a neko kad izadje.

Slika

Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Okt 26, 2008 11:30 am 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Nov 10, 2007 8:58 pm
Postovi: 566
Lokacija: Novi Sad
dobro jutro devojke :D :D :D

Lep dan danas :D :D :D

Ivkice nadam se da ste vas dvoje danas dobro. Siomona kaze hajde drugar uzivaj dok spavas kod mame u tibici :D :D :D :D

_________________
Svako unese osmeh u moj zivot - neko kad udje a neko kad izadje.

Slika

Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Okt 26, 2008 11:34 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jul 18, 2007 1:26 pm
Postovi: 3326
Lokacija: Svuda i nigde
snsara je napisao:
Eh devojke, da vam pozelim laku noc i lepe snove..... :D :D :D :D

Odoh da legnem kraj mamine suncice u svom krevecu s jedne strane i kako ga Martat nazva (STA CE JADNICA NE ZNA NISTA O MUSKARCIMA A KAMOLI MUZEVIMA) muza debila. :wink: :wink: :wink: :D :D :D Ma ne bi njoj bilo krivo da ga ona makar i takvog ima, umesto sto ga crta :wink: :wink: :wink: :D :D :D

Lepi snovi jos jednom :D :D :D


Izvini draga kazem "draaaga " jer hahaha .Sad izvini stvarno shto i zelim dobro jutro umesto zelje za laku notj .O Boze snsaro ti si imala sinotj bash burno veche sa razjarenim choporom .Samo kad videh da te zovu dada ? :o ginekoloshka med sestra !Mislim ako me zena prochita da me pogreshno ne shvati Ja mislim da je to jedan od naj humanijih poslova .Ali one sad oce retji da si ti dada ili obrnuto :o .Da da za njih smo mi sve duple lichnosti i jesmo jer vredimo za dve za svaku od njih .I od sad aali stvarno su vaaazduh .Sad si i ti dvojnik ili glas razuma i dada i ko zna shta vetj?Nego draga poslushaj me i ne idi vishe da ubijash tamo to slobodno vreme.Uzivaj u MUZU detetu a one neka se leche (samo zakljuchana) im tema ovde pa ce morati potraziti pomotj na drugom mestu.A to shto u animatzijama (zezalitzama ) traze razlog za trachanje?Ne interesuju me aaaali apsolutno .Za njih vidim ovde niko nije osoba a da nije dvojnik ili glas razuma .Jer ima jedna dobra izreka STARA.Chovek *urvar za svakoga misli da je *urva jer sudi po sebi .Pa i grazzolJina :D .U ostalom za kim one trche da dokazu na koga je mislila (ona) verovatno je zovu jer bolje i ne zasluzuju drushtvo jer im je iq ravan njenom !Sad otimachina za "njom" qqq !Ma nema tu rechi suvishno je sve !Nego snsaro mila ,nadam se da je plintzeza dobro i muzitj .Ma imasah sve shto je vredno ,poroditzu,svoje chedo,muzitja koji te obozava nauku znanje ali Bogami i zvanje .I zato budi srecna i ne uzivaj.Jutros ja ranije ustala :) .Nisam promenila sat (vreme ) pa mi sad drago uvek kazem joj koliko je sati vetj :oops: !I onda se setim da nismo promenili bili vreme pa sam :wink: :D Idem da kuvam (sinoc napunila p papriku) sad cu slatki kupus sa junetinom i zeleni dosta .Ja sinoc zavrshavala to i onda filmic gledala dok ispiraju usta samnom :x !Kako je to bedno fuuuuuj.Ljubim te i plimtzezu mi pojubi pa cemo se Slika

_________________
Slika
"Ne jadikuj mnogo nad sitnim bolovima, jer bi sudbina mogla početi da te leči - krupnim."
Neruda


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Okt 26, 2008 11:51 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jul 18, 2007 1:26 pm
Postovi: 3326
Lokacija: Svuda i nigde
I na forumu nisu promenili vreme :o videli od mene haahahahah :lol:
P.S
Od sada uveche gasim Pc shto ranije ,ima tako lepshih stvari u zivotu za gledanje i chitanje od nemam rechi kako bih nazvala pojedine ovde .Dobro jedna mamica mlada reche Ivki inache je divna Ginekoloshko akusershka sestra iz Kosovske Mitrovice (koja ironija) :o mozda je i ona ja ili snsara? :o )E ja nisam u drugom stanju ali njene savete mogla bi i otju primenjivati jer su jako pozitivni :lol: :lol: :lol: :lol: .Uh idem imam retzept za mladi kupus super :wink: 1,5 kg junetine :lol: pola glavichice kupusa zeleni dosta i kad se ukrchka onda se Sputzka .Idem da prvo moje chedo zovnem onda kupus papa(paprika) se vetj kuFFFFa
Onda tju se chuti sa mojom Ivkitzom da vidim kako joj je bebirom :o A da pa to sam ja :D :D :D hahaha Gospode Boze :lol: :lol: :lol: Pozdravljam je ovim putem ako gvirne a rekla je da netje :lol: :lol: :lol: :lol: !Svejedno ja (druga polovina ) sam tu :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
Slika
"Ne jadikuj mnogo nad sitnim bolovima, jer bi sudbina mogla početi da te leči - krupnim."
Neruda


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Okt 26, 2008 1:53 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Jun 08, 2008 4:17 pm
Postovi: 146
Lokacija: Rajski Vrt
snsara je napisao:
dobro jutro devojke :D :D :D

Lep dan danas :D :D :D

Ivkice nadam se da ste vas dvoje danas dobro. Siomona kaze hajde drugar uzivaj dok spavas kod mame u tibici :D :D :D :D

Da znas teta Salo da mu je sad naj lepse ,samo mamica i tatica ce se potruditi da mu pruze svu ljubav ovoga sveta (bolje ) svom detetu nego kompIIIjuteru :wink: I vama lep dan zelimo i ovde je predivan dan i krenuli smo malo napolje .Uspavali smo se jutros biliSlika !Teta snsalo evo jos se smejemo onom tvom blogu za visak kilograma od"5" kg uz verovatno rep i jos jedne 5 :D .ja nisam do sad ni skapirala zbog cega se ide po svim temama i sve dijete se probale a imaju idealnu tezinu od "5" ili 55 kg viska.Kako i nebi ?Iz kreveta prinese tanjir pored kompa i tako se ustane nekoliko puta sve do 01 ili 02 ujutru .E super si carice sta ti sve neces skontati ehehehee :lol: :lol:
Pozdrav za tebe i moju drugaricu Slika
Miko jubim te uhmm mirise mi tvoj kupus :o daj malo
Jaoj idemo malo .Vec sam trebala ali snsaro morala sam ono videti i sad se smejem :lol: :lol: :lol: :lol: SlikaSlikaSlika

_________________
U dobru se ne povisi! U zlu ne ponizi ...






Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Okt 26, 2008 1:59 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Nov 10, 2007 8:58 pm
Postovi: 566
Lokacija: Novi Sad
Ej devojke eto me .... sta cete muz "debil" odlucio da me ne pusti :wink: :wink: :wink: :D :D ranije da kupim pelene, a sad stvarno idem :D :D :D

_________________
Svako unese osmeh u moj zivot - neko kad udje a neko kad izadje.

Slika

Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Okt 26, 2008 2:00 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Nov 10, 2007 8:58 pm
Postovi: 566
Lokacija: Novi Sad
PSSSTTT, a neki bi tako rado i takvog muza imali :D :D :D

_________________
Svako unese osmeh u moj zivot - neko kad udje a neko kad izadje.

Slika

Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Okt 26, 2008 2:08 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jul 18, 2007 1:26 pm
Postovi: 3326
Lokacija: Svuda i nigde
:D e blesitze moja ahaahahhhha

_________________
Slika
"Ne jadikuj mnogo nad sitnim bolovima, jer bi sudbina mogla početi da te leči - krupnim."
Neruda


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Okt 26, 2008 2:14 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jul 18, 2007 1:26 pm
Postovi: 3326
Lokacija: Svuda i nigde
Ja sam sastavila kupusku i morala da udjem tamo da vidim ono za kilazu snsaro :o pa ti si visheslojnik hahaha zato tako kapirasH.Josh ono kad joj "drugaritza" sa teme udje oko 21i 11 i pozdravi onaa da se ne javi i da neko udje a da ONA ne vidi .Kad ona traga za skidanjem goozova .Ona "ona " iealne kilaze i nije je pozdravila jer Boze moj ne inponuje joj u datom trenutku a tamo u 21 i 50 kucka .Da nije jadno? Bilo bi smeshno .Draga draga samo kad joj treba drushtvio za lkjuyt
Caos

_________________
Slika
"Ne jadikuj mnogo nad sitnim bolovima, jer bi sudbina mogla početi da te leči - krupnim."
Neruda


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Okt 26, 2008 2:31 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jul 28, 2008 8:38 pm
Postovi: 43
Lokacija: Smederevo
Aki nisam velike skole isla al zivot me naucio da poznam coeka al to ova sto se nadima mikajla nije jel u nje nema ni zrna ko sto je pirinac od ljuckog a pravi se da je dobra i sviju spremna da pomaze


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Okt 26, 2008 4:47 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Jun 08, 2008 4:17 pm
Postovi: 146
Lokacija: Rajski Vrt
zeljana70 je napisao:
Aki nisam velike skole isla al zivot me naucio da poznam coeka al to ova sto se nadima mikajla nije jel u nje nema ni zrna ko sto je pirinac od ljuckog a pravi se da je dobra i sviju spremna da pomaze

E jesu nasle postara :o ?Pa vidim napredovala si kucanju ,samo ako si im postar i clanica mopras jos malo da usavrsis kucanje(IMAS) na Vassoj temi lektora i nastavnika Srpskog pa neka poradi malo na tebi :).Jer neces dobiti platu na vreme :D .Jer sad si clanica u udruzenju JNOKNS a one imaju i blagajnika .Malo sredi to da te razumemo i onda mozes im biti postar :D .Sad sam bila na tvojoj temi i citala sam sve sta su ti pisale .Jako su ti lepo pisale ,koliko vidim i da te muz u pogresnu rupu :D a i one bljuvotine umesto saveta za odrzavanje kilaze (necu) da ruzno ovde se izrazavam .Mozda ti ono sve prija .A Mikaljini saveti da dobijes svoje cedo NE prija .Onda setaj a uzgred i setnja je naj bolja za odrzavanje linije .I ja je upraznjavam veruj prija.I ovde se izrazavaj lepo ok????
Snsaro kupili ti dlugalici mojoj pelene?Mi svratili iz setnje kuci da se presvucemo i idemo opet .Dan je predivan
Za moju Mikalju naj plemenitije stvorenje na ovom sajtu !!!!SlikaSlikaSlikaI za Snsaru moju SlikaSlikaSlikaA za moju dlugalicu Simonicu jedan --->Slikai -->SlikaSlika

_________________
U dobru se ne povisi! U zlu ne ponizi ...






Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Okt 26, 2008 8:32 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Nov 10, 2007 8:58 pm
Postovi: 566
Lokacija: Novi Sad
Drugari nasi stigle su i te pelenice .... al znate vec kako je (za razliku od nekih :wink: :wink: :wink: ) sa muzem "debilom" :wink: :wink: :wink: :D :D

Drugari idite na copy/paste alapace da vidite kako se iste pozdravljaju ... . :wink: :wink: :wink:

_________________
Svako unese osmeh u moj zivot - neko kad udje a neko kad izadje.

Slika

Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Okt 26, 2008 8:46 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Jul 26, 2008 8:48 pm
Postovi: 271
zeljana70 je napisao:
Aki nisam velike skole isla al zivot me naucio da poznam coeka al to ova sto se nadima mikajla nije jel u nje nema ni zrna ko sto je pirinac od ljuckog a pravi se da je dobra i sviju spremna da pomaze



Zdravo curke..

:D :D :D Mikalja moja spasiteljice puno te pozzzzzdravljam, kao i ostale.

Zeljana me iznenadila, s komentarima, ima i ona Boћe oprosti joj nezna љta govori.

_________________
Kako je lepo biti mlad.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Okt 26, 2008 8:56 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jul 18, 2007 1:26 pm
Postovi: 3326
Lokacija: Svuda i nigde
lujka je napisao:
zeljana70 je napisao:
Aki nisam velike skole isla al zivot me naucio da poznam coeka al to ova sto se nadima mikajla nije jel u nje nema ni zrna ko sto je pirinac od ljuckog a pravi se da je dobra i sviju spremna da pomaze



Zdravo curke..

:D :D :D Mikalja moja spasiteljice puno te pozzzzzdravljam, kao i ostale.

Zeljana me iznenadila, s komentarima, ima i ona Bože oprosti joj nezna šta govori.


OO Koga to vidim ja?Lujjka moja :D :D :D !Vidi ti nje al slusha mjuzu ?Vidish lujka moja kako ALAPACE KAZU da sam naj gora ovde zena?A ti kazesh da sam ti spasiteljitza?Nego pusti ti to.Jesi li mi dobro ti i tvoji i jesi li uspela koji kg smanjiti .Bash mi je drago da si nas posetila .Vidim ja tebe odash po temama :roll: Lopuzo moja reko valjda ce jednom je vetar i kod nas naneti? :D Evo je prava Bosanska Slika izvoli lujka ,ako bez secera ti izvadi iz fildzana e sad stize i za snsaruSlika a i za mene Bogami bez sheceraSlika

_________________
Slika
"Ne jadikuj mnogo nad sitnim bolovima, jer bi sudbina mogla početi da te leči - krupnim."
Neruda


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Okt 26, 2008 9:04 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jul 18, 2007 1:26 pm
Postovi: 3326
Lokacija: Svuda i nigde
snsara je napisao:
Drugari nasi stigle su i te pelenice .... al znate vec kako je (za razliku od nekih :wink: :wink: :wink: ) sa muzem "debilom" :wink: :wink: :wink: :D :D

Drugari idite na copy/paste alapace da vidite kako se iste pozdravljaju ... . :wink: :wink: :wink:

Nedaj ti na svog dragog.Bogami nije on debil dok je tebe ozenio :D zna on shta valja kao i ti za njega a i podarili ste printzezu jedno drugom .Vidish ova zenitza lujka nick mislim to je snsaro Bosanka nasha jedna divna zena ima temu svoju pa je posetim e nisam htela sad dok ne vidim hoce li me se setiti ?E bash sam joj se obradovala . :D :D :D
P.S
Super za pelenitze Simonitzu Slika

_________________
Slika
"Ne jadikuj mnogo nad sitnim bolovima, jer bi sudbina mogla početi da te leči - krupnim."
Neruda


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 4286 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 282, 283, 284, 285, 286  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 19 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: