Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 29 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jul 21, 2008 11:54 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Ned Jul 20, 2008 12:47 pm
Postovi: 2917
daki_Za je napisao:
kakva je to dijeta?bas bih volela da smrsam toliko,za tri nedelje sam smrsala svega 2kg,kao pravilnom ishranom.devojka dakija_za :D


Nera dijetu možeš naći u prodavnici zdrave hrane po ceni od 1800 dinara. Ukratko, to je sirup od palminog i javorovog drveta. Uz nju ćeš dobiti i knjižicu u kojoj ti je objašnjeno kako se koristi. Od svoje 17-e godine do sada (44 godine) isprobala sam sve moguće dijete i vežbe ( mali milion kupljenih sprava za mršavljenje) i nikada nisam postigla ono što sam želela. Do pre 4 godine sam imala 95 kg ( visina 173). Za godinu dana sam uspela da skinem 30 kilograma i došla na 65 kg. Dozvolim sebi da se popravim neki kilogram ( oboižavam slatkiše!!!!) ali vodim računa da ne preteram. Za Nera dijetu sam odavno čula i imala kontakte sa ljudima koji su je koristili ali nisam mogla da se prelomim i gladujem 10 dana. Probala sam, uopšte nije teško, skinula sam 6 kg. a uz to uspela da regulišem san, pritisak, bila sam puna energije ( kao u najboljim godinama) i td. Suština je da se organizam "gladovanjem" očisti od toksina koji se godinama talože u organizmu, Koristiću je dva puta godišnje. Ako ti treba još informacija javi se. Pozz :roll: :roll:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: SMRSAO SAM 14 KG BEZ GLADOVANJA I DIJETE!
PostPoslato: Sre Mar 11, 2009 5:12 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jan 31, 2008 11:06 am
Postovi: 17
SAZNAJTE KAKO SE RESITI SUVISNIH KILOGRAMA I
MASNIH NASLAGA - BEZ GLADOVANJA DIJETE!

Ukoliko ste trazili resenje za svoju prekomernu telesnu tezinu, svoje zdravlje, vitalnost i kondiciju? Ne trazite dalje!

Program zdrave ishrane za sve uzraste i razlicite potrebe:

- za postizanje optimalne telesne tezine - Bez gladovanja i dijete,
- za povecanje telesne tezine
- za odrzavanje telesne tezine
- za regulisanje zdrastvenih problema vezanih uz debljinu,
- za podizanje nivoa energije,
- za odrzavanje vitalnosti i kondicije,
- za ishranu sportista

Ako verujete da hrana vodi do savrsenog zdravlja i vitke linije,
tada pogledajte sajt:

_reklamiranje_

Nemojte vise cekati!
Odmah procitajte navedeni sajt!

info email: _reklamiranje_

Srdacan pozdrav i sve najbolje!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Mar 19, 2009 1:17 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Mar 19, 2009 1:02 am
Postovi: 1
mene zanima kako da smanjim stomak imam mozda 72 kg i 172 cm 14.5 godina ...nesto sam racunao i tremab da skinem 2 do 3 cm sa struka da bi bilo normalnije ovako izgleda mnogo izbaceno...kako ja sad da skinem te centimetre (nemojte da dajete neke primere kao kupi to i to taj caj te kapsule to necu)samo mi kazite sta da konzumiram od hrane i kad..poceo sam evo veec 3 nedelja da vezbam redovno mozda po neki dan propustim kad me mrzi znaci radim po 250 trbusnjaka dnevno i vozim mozda 12km ali kad radim trbusnjake ne oznojim se ali se umorim a el moram da se oznojim da bi uzgubio te centimetre i kilazu ili.. bicuklu i radim malo sa tegovima da oblikujem ruke i to tako.(kad sam vec tu kako to da prestane da se raste sta treba da se desi da bi se to desilo?)e sad posle 3 nedelja pocele su plocice da se pojavljuju ali nikako da se smani stomak i kad uvucem stmomak dal je to zeludac nisam expert ostane isti(ispod grudnog kosa odmah).............ogovorite


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Mar 20, 2009 10:08 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Jan 13, 2009 9:03 pm
Postovi: 75
Lokacija: Kraljevo
Mlad si, pretpostavljam da si dečko čim te interesuju pločice , da baš toliko misliš o svom salu, ti tek treba da se razvijaš pa ti je potrebno i malo sala, nemoj preterano da vežbaš jer mišići posle nedaju kostima da rastu pa mogu da nastanu i problemi sa kostima i ligamentima.Ti si u pubertetu i vodi računa šta radiš ,posavetuj se sa nekim trenerom ili fizioterapeutom. A što se tiče sala ako baš hoćeš onda se to skida sa kuvanom ili pečenom (na roštilju)ribom i pirinčom, to se jede za doručak užinu,ručak,užinu i večeru. Ne unositi nikakve sokove naročito ne gazirane a koka kola je smrt za organizam a kamo li za mišiće zbog velikog sadržaja šećera. I ako hoćeš mišiće onda jedi meso ,biftek i obavezan pirinač ,i jaja. Toliko od mene ali posavetuj se još s nekim. :P


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Kako sam smrsao 11 kg za 2 meseca!
PostPoslato: Sre Mar 25, 2009 2:05 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jan 31, 2008 11:06 am
Postovi: 17
Zelim da sa Vama podelim moje neverovatno iskustvo sa Herbalife proizvodima. Imam 29 godina, i uz pomoc Herbalife proizvoda oslabio sam 11 kg za samo 2 meseca.
Pre koriscenja Herbalife proizvoda, jeo sam po 5 puta dnevno, i opet sam bio gladan. U vece posle 21 sat jeo sam torte i kolace. Tako sam se ugojio 85 kg na moju visinu 166 cm.

Kada sam poceo da koristim Herbalife proizvode, nakon treceg dana koriscenja nisam osecao glad, i nisam bio gladan u toku prepodne. Sada se osecam fantasticno, dobio sam mnogo vise energije,
primetio sam da nisam nervozan kao pre, bolje sam spavao i razmisljao, i jednostavno osecao sam se fantasticno u toku dana i kod kuce i na poslu. Danas nekoliko mojih prijatelja koristi ove proizvode.

Koristio sam 5 proizvoda: Formulu 1 (cokolada), Multivitamin, Thermojetics napitak i Thermojetics caj (sa ukusom breskve)

Za kompletan plan koriscenja ovog programa posaljite poruku na email: _reklamiranje_

Postoji fantastican proizvod za gubljenje sala i za ubrzano sagorevanje masnih naslaga!
Pokazacu vam neverovatna svedocanstva ljudi koji su koristili ove proizvode!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Apr 05, 2009 12:25 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Apr 07, 2008 7:16 pm
Postovi: 25
Ja znam da ljudi ne vole da rade na sebi, i da bi voleli da sede i da budu vitki, ali to jednostavno nije moguce... Najbolja je ona dijeta kojom unosite onu kolicinu kalorija koja vam je potrebna, u posebnom odnosu proteina, ugljenih hidrata i masti, a sto se tice mrsavljenja, naravno kardio vezba... Nema taj proizvod koji bi mogao da pobedi rezultate vezbe, mislim u smislu izgubljenog sala... Jer se ti proizvodi svode na gubitak vode, a i misicne mase... Tako da... Naucite se da vezbate i hranite i posle necete imati problema... Inace, manji unos hrane doprinosi do promene u metabolizmu, tako da to nikako ne moze da bude zdravo...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Apr 05, 2009 12:25 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Apr 07, 2008 7:16 pm
Postovi: 25
Ja znam da ljudi ne vole da rade na sebi, i da bi voleli da sede i da budu vitki, ali to jednostavno nije moguce... Najbolja je ona dijeta kojom unosite onu kolicinu kalorija koja vam je potrebna, u posebnom odnosu proteina, ugljenih hidrata i masti, a sto se tice mrsavljenja, naravno kardio vezba... Nema taj proizvod koji bi mogao da pobedi rezultate vezbe, mislim u smislu izgubljenog sala... Jer se ti proizvodi svode na gubitak vode, a i misicne mase... Tako da... Naucite se da vezbate i hranite i posle necete imati problema... Inace, manji unos hrane doprinosi do promene u metabolizmu, tako da to nikako ne moze da bude zdravo...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Apr 05, 2009 8:57 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Jan 10, 2008 9:52 am
Postovi: 360
Lokacija: Sr.mitrovica
blahhh je napisao:
Ja znam da ljudi ne vole da rade na sebi, i da bi voleli da sede i da budu vitki, ali to jednostavno nije moguce... Najbolja je ona dijeta kojom unosite onu kolicinu kalorija koja vam je potrebna, u posebnom odnosu proteina, ugljenih hidrata i masti, a sto se tice mrsavljenja, naravno kardio vezba... Nema taj proizvod koji bi mogao da pobedi rezultate vezbe, mislim u smislu izgubljenog sala... Jer se ti proizvodi svode na gubitak vode, a i misicne mase... Tako da... Naucite se da vezbate i hranite i posle necete imati problema... Inace, manji unos hrane doprinosi do promene u metabolizmu, tako da to nikako ne moze da bude zdravo...

Ja znam par vrsta hemije koji mogu znatno da smanje telesnu tezinu.
Ukoliko nekog interesuje mogu napisati.

_________________
Testosterone man


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Apr 05, 2009 2:27 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Jan 10, 2008 9:52 am
Postovi: 360
Lokacija: Sr.mitrovica
Klenbuterol (snazan termogenik) sluzi za lecenje astme ali mnogi to zloupotrebljavaju u druge svrhe.
DNP (stvar koju ne zelite da probate snazniji termogenik od klenbuterola)*zabranjen
Cytomel (potstice sagorevanje kalorija) sluzi za lecenje bolesti tiroidne zlezde.
Efedrin (snazan termogenik i stimulans) stvara zavisnost.
I postoje druge vrste sagorevaca koji mi bodibilderi koristimo za skidanje sala .
Ovo je samo u informativne svrhe nemam nameru da ovo preporucuujem ljudima svako ko se odluci za ove sagorevace ce odgovarati na svoju ruku ukoliko bude nekih zdravstvenih problema.

_________________
Testosterone man


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Apr 14, 2009 8:54 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Apr 14, 2009 8:48 pm
Postovi: 3
Da li neko zna gde mogu kupiti kremu za skidanje sala LIPO REDUKS?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Apr 15, 2009 10:29 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Jan 10, 2008 9:52 am
Postovi: 360
Lokacija: Sr.mitrovica
dejann je napisao:
Da li neko zna gde mogu kupiti kremu za skidanje sala LIPO REDUKS?

Nemojte da bacate pare na gluposti jedini cillj takvih preparata je da vam pare oduzmu... kada ce ljudi shvatiti da je dugotrajna dijeta i vezbanje najvaznija u skidanju kila.

_________________
Testosterone man


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Apr 15, 2009 5:55 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Mar 16, 2008 6:19 pm
Postovi: 350
@zenlee

Koliko klen pomaze, i jel efedrin jaci od njega.

jel moze spalmotil da se koristi kao zamena za klen jer sam negde citao da ima slicne efekte kao klen a malo je blazi tj sigurniji.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Apr 15, 2009 11:21 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Jan 10, 2008 9:52 am
Postovi: 360
Lokacija: Sr.mitrovica
I jedan i drugi su dobri a ovo za spalmotil nisam cuo...naravno opet ako nemas sredjenu ishranu ne moze ti nista pomoci.Oba dvoje ako se duze upotrebljavaju efekat ce im oslabiti.
Oni imaju nezeljena dejstva sa efedrinom ces dobiti euforiju i mozes da se lako navuces zatim drhtavica,suva usta,znojenje,ukoliko ga uzmes kasno neces moci zaspati...posle prestanka uzimanja obicno ces biti jako umoran....a klen drhtavica,moze da dodje do prosirenja srca.....Za to sta je jace ne znam sta bi ti mogao odgovoriti recimo ja pred bodibildersko takmicenje koristim pgf 2,cytomel,efedrin,klenbuterol,kofein i hgh.....dakle sto vise koristis stvari vise ces biti iseceniji mada tebi ovo ne trebe jer pretpostavljam da se ne takmicis i oces da malo koju kilu skines a za to ti i ne treba neka hemija.poz

_________________
Testosterone man


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Apr 15, 2009 11:54 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Mar 16, 2008 6:19 pm
Postovi: 350
http://astma.rs/2009/03/berodual-i-spalmotil/

Spalmotil se isto kao i efedrin koristi u lecenju astme.

Ja sam uzimao tabletice dok sam bio prehladjen na predlog lekara i osecao sam se kao da cu da eksplodiram od neke energije uprkos prehladi.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 29 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 88 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: