Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 17 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Povišen holesterol.
PostPoslato: Sre Avg 07, 2013 9:40 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Avg 06, 2013 10:56 am
Postovi: 183
Zoki, skotino govnarska i lažljiva. Ko tebe vara? Našao sam te skote! Vrati mi pare majmune sidaški.


Zorankv je napisao:
I dalje varaš ljude skote jedan raspadnuti. Kako ne bi ostao bez para kada im ti i tebi slični lopovi uzimaju novac. Bog će ti presuditi, jer ko se okoristio tuđom nesrećom može se samo zlu nadati.

_________________
Izvinjavam se administratorima foruma.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Povišen holesterol.
PostPoslato: Sre Avg 07, 2013 10:31 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Avg 06, 2013 10:56 am
Postovi: 183
I tebe ima ko govana na ovom forumu. Nadraženi majmune balavi idi i leči se zajedno sa penikom i ostalim skotovima. Tornjajte se sa foruma, pederi deformisani.

Drazenbg je napisao:
aa_aca je napisao:
Drazenbg, ти си врхунски манипулатор. Чувај се Бога. Обрати пажњу шта си написао. Напишеш гомилу лажи и пљувачина и то није никакав напад?! Па на кога мислиш осим на форумаше који заговарају витамин Б17?


Већ си досадио са тим безуспешним етикетирањем. Ја сам изнео свој став а нарочито нисам о теби мислио том приликом јер си ми био потпуно небитан и непознат. Тада сам мислио о оном лажову Кребсу. Дакле манипулатору видиш да се теби нисам обратио и то сам доказао горњим цитатом. Сада се види ко манипулише, али пошто хоћеш да настављаш, нема проблема. Ја имам много времена. Радим такав посао да могу све твоје коментаре редовно да покривам са својим коментарима. На послу имам интернет и ето прилике да корисно прекратим време, а такође и да људима скренем пажњу на твоје покушаје да зарадиш на туђој несрећи.
Већих будалаштина од оних које ти износиш још нисам нигде видео.
Од сада ћу неуморно да те пратим и раскринкавам, а ти слободно губи своје време. Ја сам од сада само због тебе на овом форуму, а ти ћеш губити време за рекламу свог прљавог бизниса. Ја немам друга посла, па ћу вишак времена посветити разоткривању таквих манипулатора људским несрећама као што си ти.
Поздрав. Настављамо даље. Да ниси толико арогантан у свом незнању, извинио би се за увреду коју си први употребио и разишли би смо се у миру.


_________________
Izvinjavam se administratorima foruma.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 17 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 21 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: