Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: ULTRA ZVUK GRUDI u Beogradu
PostPoslato: Pet Apr 04, 2008 6:15 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Feb 14, 2006 1:27 pm
Postovi: 15
Lokacija: BEOGRAD
Nesto me bolucka desna d. Bila sam kod ginekologa u domu zdravlja i radice mi ultrazvuk ali u maju mesecu. Meni je to daleko a pocela sam da se zabrinjavam pa bih probala i privatno da obavim pregled. Da li imate nekih iskustava? Koga bi ste preporucili?
Hvala!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Apr 04, 2008 11:02 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Mar 24, 2008 4:05 pm
Postovi: 247
Moja majka je imala maligni tumor dojke.Zbog toga ja moram jednom godisnje na pregled.Isla sam ranije na dopler dojke u N.front,ali su mi oni rekli da je najbolje da idem na Onkoloski institut u Pasterovoj.Uzmi uput za tamo ,ako si iz Bg-a.Kad odes prvi put,automatski ti se zakazuje pregled sledece godine ili za sest meseci,zavisi kako doktor odluci.Tamo se radi palpatorni pregled (pipanjem )jer oni smatraju da je to najsigurnije.Njihovi doktori su najbolji strucnjaci u zemlji.Tek ako nesto posumnjaju salju te na ultra zvuk ili mamografiju,u zavisnosti od tvojih godina.
Inace ako te nesto boli ili ziga,sigurno nije ono najgore,zato sto se nista ne oseca niti boli,kad je u pitanju rak.Moja mama je inace uspesno izlecena jer je bila u fazi I/II,i nije joj odstranjena cela dojka.Otkrila je sasvim slucajno na kontrolnom pregledu,a nije imala nikakvih simptoma,znaci cista sreca i Bozija milost.
Dosta doktora sa te klinike radi privatno,cula sam da dr.Inic radi privatno ultra zvuk,ali ne znam gde mu je ordinacija.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Apr 04, 2008 11:57 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Feb 14, 2006 1:27 pm
Postovi: 15
Lokacija: BEOGRAD
GLORIA 2, hvala ti na brzom odgovoru. Sigurno taj bol ima neke veze i sa fazom menst. ciklusa . Do sad je uvek bilo 3 ,4 dana pa prodje do naredne menst, ali me ovoga puta brine sto traje nekoliko dana .


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ULTRA ZVUK GRUDI u Beogradu
PostPoslato: Pet Apr 04, 2008 12:14 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jan 25, 2008 1:35 pm
Postovi: 48
PTICA R je napisao:
Nesto me bolucka desna d. Bila sam kod ginekologa u domu zdravlja i radice mi ultrazvuk ali u maju mesecu. Meni je to daleko a pocela sam da se zabrinjavam pa bih probala i privatno da obavim pregled. Da li imate nekih iskustava? Koga bi ste preporucili?
Hvala!

Ako si iz beograda na UZ grudi mozes otici bez uputa u Narodni front svako prepodne u njihovu dnevnu bolnicu gde rade onaj skrining test.Ja sam prosle godine platila 1000 dinara.

_________________
veliki sin
stigla nam je seka


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Apr 04, 2008 12:25 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Apr 14, 2006 2:13 pm
Postovi: 347
Lokacija: Beograd
Ars Medica
Dr Zorica Damjanovic
Tomasa Jeza 5
2438-116

Ja sam isla privatno kod nje...posto sam isla na IVF zbog hormona, a i pojavila mi se grudvica ispod miske...sve je u redu bilo, zapusena mi je znojno lojna zlezda...pa posto sa sad trudna icu cu opet na kontrolu posle porodjaja...isla sam do sad tri puta...prva dva na 6 meseci..poslednji posle godnu dana....tako mi je i rekla...ako zatrudnim ( a zatrudnela sam :D )da dodjem posle porodjaja na kontrolu...

Jako sam zadovoljna..

pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Apr 05, 2008 11:24 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Apr 05, 2008 10:57 pm
Postovi: 6
Dr Vranes, ordinacija Anta Medica, Nebojsina 32.
Odusevices se.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Jul 30, 2008 2:00 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jul 06, 2007 4:02 pm
Postovi: 14
i mene je pocelo da bolucka desna dojka?!?!?! da li da se tesim time sto sam primala zoladex 6 meseci pa sam prvi ciklus dobila pre petnaestak dana? Sta mislite da li je mozda zbog toga?!?!?!? Malo sam u panici!!!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 214 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: