Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 300 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 20  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: pitanjce za Tamaru
PostPoslato: Sub Mar 21, 2009 6:39 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Mar 21, 2009 6:08 pm
Postovi: 7
Prvo da te stvarno pohvalim, trud i velikodusnost da sa nama podijelis tvoje znanje... Hvala od srca, u moje ime i ime mojih cimerki! Studentkinjama ovaj forum, kao i tvoja tema mnogo pomaze....
Nismo bili registrovani, al' sad smo tu... :)

A sad da te (izvinjavam se sto sam "na TI") pitam nesto sto me muci vec par dana, a sto nijesam uspjela naci u tvojim odgovorima... :roll:
Negdje si napisala da svako krvarenje, nije i menstrualno krvarenje... Dakle, zanima me da li je normalno da se menstruacija "vrati" nakon 2 dana!?
Kod giinekologa sam bila, na redovnom godisnjem pregledu, prije dva mjeseca. Sve je, kao i uvijek do sad bilo u najboljem redu...
Vec duze imam stalnog partnera, istu osobu... Nakon zavrsetka krvarenja, menstrualnog, imala sam odnos sa deckom, posle cega sam opet pocela krvariti... Nije obilno, skoro da to nije ni krvarenje, ali je jako iritantno i traje vec 6-7 dana... :cry:
Je li to normalno, i moram li poci kod ginekologa??? :o

Hvala unaprijed!!! :D


P.S. Gospodje kojima je ova tema izlisna, beskorisne, ili sta li vec nek potraze zanimaciju na nekom drugom mjestu. Ovo nije teren predvidjen za "ubijanje vremena", vec za informisanje i edukaciju onih koji zele da saznaju nesto vise o sebi, svom tijelu i zdravlju, kao i da isto i sacuvaju!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Mar 21, 2009 6:48 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Avg 28, 2008 10:24 pm
Postovi: 1893
Postovana nova clanice(zanimljivo kako ih je samo na ovoj temi)

ne da tema nije zanimljiva vec se postavlja pitanje strucnosti doticne postavljacice teme!

sve sto se navodi u ovoj temi( copy/paste) mozete i same naci samo ako ste sposobne da koristite internet pretrazivac!

doticna je nezaposleni fizioterapeut a ne ginekolosko akuserska sestra ili doktor spec ginekologije i akuserstva!

vodite racuna o svome zdravlju i o tome kome verujete! Imate veliki broj sajtova na kojima odgovaraju doktori iz razlicitih oblasti!

pozdrav od ginekolosko akuserske sestre!

_________________
Ko ne zna, a misli da zna, budala je, ignorishi ga!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Mar 21, 2009 6:52 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Avg 28, 2008 10:24 pm
Postovi: 1893
Smatram da ako je neko dovoljno neiskren i ne priznaje da nije strucnjak za odredjenu oblast ili neko kome se obracaju sa doktore a veliki broj starih clanova foruma zna da doticna nije doktor ,ne bi ni trebalo da obmanjuje ljude kojima je zaista potrebna pomoc!

Pozdrav tebi(novoj clanici) :lol: :lol: :lol:

_________________
Ko ne zna, a misli da zna, budala je, ignorishi ga!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: pitanjce za Tamaru
PostPoslato: Sub Mar 21, 2009 7:23 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Avg 28, 2008 10:24 pm
Postovi: 1893
dingo je napisao:
Prvo da te stvarno pohvalim, trud i velikodusnost da sa nama podijelis tvoje znanje... Hvala od srca, u moje ime i ime mojih cimerki! Studentkinjama ovaj forum, kao i tvoja tema mnogo pomaze....
Nismo bili registrovani, al' sad smo tu... :)

A sad da te (izvinjavam se sto sam "na TI") pitam nesto sto me muci vec par dana, a sto nijesam uspjela naci u tvojim odgovorima... :roll:
Negdje si napisala da svako krvarenje, nije i menstrualno krvarenje... Dakle, zanima me da li je normalno da se menstruacija "vrati" nakon 2 dana!?
Kod giinekologa sam bila, na redovnom godisnjem pregledu, prije dva mjeseca. Sve je, kao i uvijek do sad bilo u najboljem redu...
Vec duze imam stalnog partnera, istu osobu... Nakon zavrsetka krvarenja, menstrualnog, imala sam odnos sa deckom, posle cega sam opet pocela krvariti... Nije obilno, skoro da to nije ni krvarenje, ali je jako iritantno i traje vec 6-7 dana... :cry:
Je li to normalno, i moram li poci kod ginekologa??? :o

Hvala unaprijed!!! :D


P.S. Gospodje kojima je ova tema izlisna, beskorisne, ili sta li vec nek potraze zanimaciju na nekom drugom mjestu. Ovo nije teren predvidjen za "ubijanje vremena", vec za informisanje i edukaciju onih koji zele da saznaju nesto vise o sebi, svom tijelu i zdravlju, kao i da isto i sacuvaju!!!


evo,ja necu copy/paste,nego cu biti postena a nisam bila ni lenja pa sam pretrazila internet umesto tebe i pronasla

http://www.* REKLAMA */article-30.html

eto,bas je lako pronaci ono sto te zanima!
pozdrav!

_________________
Ko ne zna, a misli da zna, budala je, ignorishi ga!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Mar 21, 2009 7:29 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Mar 21, 2009 6:08 pm
Postovi: 7
Hvala na pozdravima,odpozdrav za Vas...
Doticna Gospodjica, sve i ako nije ljekar, daje jako konkretne odgovore, bez ustrucavanja govori o zenskom tijelu i organima uopste, i za razliku od odnosa koji svi MI imamo sa ljekarima, odnos sa njom je mnogo prisniji i otvoreniji... Koliko sam ja u toku ove teme, mada mislim da dovoljno jesam, nikom ovde na pitanje nije data "dijagnoza", niti napisan ljekarski recept!!! Nama savjet mnogo znaci, znaci nam da nam neko priblizi "nase tijelo", i da nam ukaze na ono sto je mozda problem, ili nas smiri kada mislimo da imamo problem...
Iskreno, nisam sigurna sta imate protiv ovakvog vida informisanja mladje populacije (mi ovo nismo ucili u skolama, i mnogi od nas vise znaju o ekonomskim ciklusima i pravnim normama nego o svom tijelu!!!)!? Stice se utisak da je nesto licno izmedju Vas i Tamare, pa u raspravu sa Vama o Vasoj "prividnoj" namjeri da "rastjerate" citaoce necu ulaziti... S duznim postovanjem, uz izvinjenje na iskrenosti.... :roll:

Tamara, cekam tvoj odgovor.... :wink:

Pozdrav svima iz Podgorice!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Mar 21, 2009 7:29 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Mar 21, 2009 6:08 pm
Postovi: 7
Hvala na pozdravima,odpozdrav za Vas...
Doticna Gospodjica, sve i ako nije ljekar, daje jako konkretne odgovore, bez ustrucavanja govori o zenskom tijelu i organima uopste, i za razliku od odnosa koji svi MI imamo sa ljekarima, odnos sa njom je mnogo prisniji i otvoreniji... Koliko sam ja u toku ove teme, mada mislim da dovoljno jesam, nikom ovde na pitanje nije data "dijagnoza", niti napisan ljekarski recept!!! Nama savjet mnogo znaci, znaci nam da nam neko priblizi "nase tijelo", i da nam ukaze na ono sto je mozda problem, ili nas smiri kada mislimo da imamo problem...
Iskreno, nisam sigurna sta imate protiv ovakvog vida informisanja mladje populacije (mi ovo nismo ucili u skolama, i mnogi od nas vise znaju o ekonomskim ciklusima i pravnim normama nego o svom tijelu!!!)!? Stice se utisak da je nesto licno izmedju Vas i Tamare, pa u raspravu sa Vama o Vasoj "prividnoj" namjeri da "rastjerate" citaoce necu ulaziti... S duznim postovanjem, uz izvinjenje na iskrenosti.... :roll:

Tamara, cekam tvoj odgovor.... :wink:

Pozdrav svima iz Podgorice!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Mar 21, 2009 7:35 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Mar 21, 2009 6:08 pm
Postovi: 7
Opet ja... zaboravih odgovoriti na jedan dio Vaseg komentara... Nemamo svi bas toliko slobodnog vremena da tragamo po netu za informacijama... Mnogo nam je jednostavnije imai jednu adresu za sva pitanja koja imamo...


POzzz......


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Mar 21, 2009 7:40 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Avg 28, 2008 10:24 pm
Postovi: 1893
nemam vremena ali eto samo sam vas uverila u lako pronalazenje odgovora!

doticna ima visak slobodnog vremena pa eto-vas komentar se odnosio na nju!

drago mi je sto ste podrzali moj stav o doticnoj! a evo i ponovicu ga tj citiracu sama sebe:


"Eto,samo da korisnici budu obavesteni da li im savete daje strucno lice ili neko sa viskom slobodnog vremena i dobrovoljnim surfovanjem po internetu umesto nas!
Ovo ipak citaju i mladje devojke i devojcice pa da ih obavestimo i o tome!
POZDRAV OD GINEKOLOSKO AKUSERSKE SESTRE "

pozdrav "novoj" clanici

_________________
Ko ne zna, a misli da zna, budala je, ignorishi ga!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Mar 21, 2009 7:45 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Mar 21, 2009 6:08 pm
Postovi: 7
I hvala Vam na jos jednoj korisnoj adresi, ISKRENO... :-?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Mar 21, 2009 7:50 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Mar 21, 2009 6:08 pm
Postovi: 7
S obzirom da ste strucno lice, odgovorite mi Vi moram li poc ginekologu, opet!?

Napominjem da sam bila u januaru, i da je sve bilo OK, bez bilo kakve potrebe za vaginaletama ili nekim drugim lijekovima!?
Kako sad ovo, i zasto???
I do kad ce trajat???


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Mar 21, 2009 7:51 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Avg 28, 2008 10:24 pm
Postovi: 1893
A bicu i sada opet dobra i ponoviti link gde mozete dobiti odgovor na vase pitanje

http://www.* REKLAMA */article-30.html


zaista je lako,ukucate pitanje u pretrazivac i sve ce vam se samo kasti!

jos nesto,branite tamaraft kao da ste sama postavljacica teme!!! :lol: :lol: :lol:

vec vidjeno,verujte .... a i procitajte malo celu temu pa cete videti da nema konkretnih odgovora vec samo copy/paste textova!
slozicete se kad procitate! ovo je forum doktor.rs a ne copy/paste.co .yu

_________________
Ko ne zna, a misli da zna, budala je, ignorishi ga!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Mar 21, 2009 7:56 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Avg 28, 2008 10:24 pm
Postovi: 1893
Posetite ginekologa u svakom slucaju!Sve sto je van normalne menstruacije je za pregeld kod doktora!

sve najbolje!

_________________
Ko ne zna, a misli da zna, budala je, ignorishi ga!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Mar 21, 2009 8:04 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Mar 21, 2009 6:08 pm
Postovi: 7
OK je to, posjetila sam ja taj link vec... i super je vec je "add to favorites" :) , ali... nemam konkretan odgovor, te teoretske,medicinske stvari slabo razumijem.... ne znam ni u kojoj grupi problema da prepoznam svoj... mislimda je Postmenstrualno krvarenje ( produženo menstrualno krvarenje), ali nemam odgovor na pitanje je li to opasno imoram li u ponedjeljak ljekaru.... :cry:


Sorry sto sam tako glupa :cry:

pooozzzz


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Mar 21, 2009 8:24 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Avg 28, 2008 10:24 pm
Postovi: 1893
da,to je postmenstrualno krvarenje! Uzroci mogu biti ili zapalenje sluznice materice ili sporo obnavljanje sluznice posle njenog odlubljivanja tokom menstrruacije ili nepravilno,produzeno odlubljivanje sluznice!

Dakle,potrebno je otkriti pravi uzrok kako bi se primenila adekvatna terapija! Stanje nije alarmantno ali je svakako potrebno da se obratis ginekologu kako bi se odredila terapija!

Vise ti ne mogu reci,osim da sma i sama imala jednom slicnu situaciju(menstruacija je trajala 6 dana pa 1 dan pauze pa se nastavila jos 5 dana)! Nije bilo nista alarmantno niti je odliv bio jakog inteziteta ali je bilo dosadno tako da znam kako se osecas !
terapiju ce ti odrediti ginekolog posto to zaista ne spada u ono cime se ja bavim!
nadam se da sma ti bar malo pomogla!
Pozdrav i svako dobro!

_________________
Ko ne zna, a misli da zna, budala je, ignorishi ga!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Mar 21, 2009 8:37 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Mar 21, 2009 6:08 pm
Postovi: 7
HVALA PUNO!!!

I svako dobro i Vama!!!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 300 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 20  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Google [Bot], Majestic-12 [Bot] i 69 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: