Molim vas HITNO za misljenje

Podforum o svim temama vezanim za zdravlje, prevenciju oboljenja i lečenje oboljenja ženskih polnih organa. Saznajte sve o ženskim polnim organima, anatomskim osobinama, fiziologiji i najčešćim patološkim stanjima.

Moderatori: vlada99, moderato, admin, dr Presetnik

Odgovori
andjelak
Novi član
Novi član
Postovi: 2
Pridružio se: Ned Okt 16, 2005 1:17 am

Molim vas HITNO za misljenje

Post od andjelak »

Moja mladja sestra ima 17 godina i jos uvek je nevina.
Juce se jako udarila u predelu jajnika, u ivicu stola, i nakon toga na gacima primetila malo krvi. Ciklus je zavrsen pre 10 dana.
Do veceras nista se nije desavalo. Medjutim sada je odjednom bole jajnici, posebno kada malo duze stoji, i pojavila se kao neka vrsta sekreta, braonkasto-crvene boje.
Molila bih misljenje sta bi moglo da bude, da li je nesto ozbiljno...
Jako, jako sam zabrinuta!!

Unapred vam se zahvaljujem na odgovorima.
natural
Aktivan član
Aktivan član
Postovi: 121
Pridružio se: Pon Maj 16, 2005 12:33 pm

Post od natural »

Svaka jaca povreda moze i ne mora da mehanicki osteti bilo koji organ u telu. Mislim da bi bilo neophodno da poseti ginekologa.
Znam ovo nije neka preterana pomoc ali mislim da je iskreni savet.
andjelak
Novi član
Novi član
Postovi: 2
Pridružio se: Ned Okt 16, 2005 1:17 am

Post od andjelak »

Natural, hvala na iskrenom savetu! :)

Danas je opet sve ok. Nista je ne boli, nema nicega ga gacicama...
Svakako planiramo posetu ginekologu, ali mozemo tek sutra (ponedeljak).
Medjutim, ja sam se sinoc toliko uplasila, da sam morala da postavim pitanje, kako bih bar otprilike znala sta je u pitanju, pa ako je nesto ozbiljno da je odmah odvedem nekom dezurnom lekaru, ginekologu.

U svakom slucaju, i dalje bih volela da cujem neko strucno misljenje, da se bar malo smirim jer sam jako uznemirena zbog toga.

Pozdrav!
Odgovori