Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 199 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: dobar ginekolog u Novom Sadu - preporuka
PostPoslato: Pet Okt 22, 2010 1:22 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Okt 22, 2010 12:02 pm
Postovi: 2
Drage moje dame... zaista se nikada ne javljam po forumima ali sada moram kada je pomenut doticni doktor Sasa Milosevic sa naselja.... Potpuno naivno u prvoj trudnoci sam krenula kod njega, misleci doktor je zna sta radi, to je ionako prirodno stanje zene... uz svu neljubaznost, neprofesionalizam, slanje na bespotrebne analize u eurolab i iskljucivo kod njih (jer kada sam doble test radila u medlabu odlepio je od besa)... do zanemarivanja merenja pritiska i tezine koji bi mi na kraju spasili moju bebicu, kako su mi potvrdili i strucnjaci iz Betanije... jer nemarnoscu nije video problem i ja sam na kraju ostala bez moje bebe u 37 nedelji trudnoce... Ja ne tvrdim da je iskljucivo on kriv (mada mi moj materinski instinkt govori da bi sve bilo drugacije da sam imala drugog doktora) i ja sam kriva sto sam isla kod njega uprkos instinktima i realnoj njegovoj nadmenosti. Takodje je hteo da mi spaljuje strasnu ranicu, koja sada i nije toliko starsna pod lupom drugih doktora... Nako svega sto sam sa njim prozivela ne bih pozelela ni jednoj zeni da zavrsi na njegovom stolu... Nemam sada ni mesta za opsirnosti ali samo da napomenem da i misljenja njegovih kolega o njemu nisu ni malo pozitivna... Sada sam na srecu opet trudna, idem kod doktorke Savin -Kostic takodje na naselju sa njom sam zadovoljna ali gledam da pocnem da vodim trudnocu i kod nekoga privatno ali ko radi u Betaniji, iskustva sa njihovim strucnjacima su mi veoma pozitivna.... Nemam reci za tog doktora zaista, moje iskustvo sa njim je uzasno


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog u Novom Sadu - preporuka
PostPoslato: Pet Okt 22, 2010 7:21 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Okt 22, 2010 6:38 pm
Postovi: 3
Hm, i ja bih ostavila ovde svoje iskustvo sa pomenutim Dr S. Miloševićem. Možda nekome i pomogne oko izbora lekara.
Nisam bila dugo njegov pacijent. Zašto?! Zatrudnela sam i nekako uz svu tu moju sreću nisam se toliko opterećivala oko izbora lekara, jer sam u Novom Sadu bila u "prolazu", porod i onako nisam planirala u Novom Sadu niti vođenje trudnoće, trebao mi je neko da trudnoću potvrdi i uputi me malo u te prve nedelje. Meni je apsolutno bilo svejedno da li ću otiću u privatnu praksu, ili u državnu instituciju, odlučila sam se za državnu, jer i onako sam platila, a komfor zakazivanja u tom slučaju je isti u obe varijante, a i u Beogradu sam pacijenet državnih lekara i nemam loše iskustvo. No, otišla sam kod njega, ali je odmah počelo šetanje od neke privatne laboratorije do njega. Ni sama ne znam kakve sam sve testove radila, ali me je sve to stresiralo, jer je i meni, naravno našao neku ranu na grliću. Laik sam za medicinu i jedino me brinulo da li će to mojoj bebi naškoditi. Mada sam kod svog lekara u BG odlazila redovno i nikada nije ništa slično primetio. Toliko me njegova prezentacija posledica uplašila da sam sve analize obavljala bez pogovora. Ne mogu da se setim kako se ta laboratorija zvala, ali me je tamo slao svakih nekoliko dana. Suprug me je podržavao i sve to sa mnom ispratio. Imala sam kontrolu zakazanu negde u Julu, vrućine su bile nesnosne. Uradila sam opet analize, ali Dr Milošević je otišao na godišnji, nije mi čak niti napomenuo. Priča dobija vrhunac kada sam za vreme tog "godišnjeg" šetala sa suprugom i baš smo prolazili pored te famozne laboratorije kad se pojavio Dr Milošević. Nije se niti pozdravio. Ono što me je iziritiralo i što je bila poslednja kap jeste da je tada Dr Milošević seo u skupi sponzorski automobil. Žena i deca su bila s njim. Žao mi je što nisam slikala logo firme koja ga sponzoriše, možda je i sama laboratorija sponzor i sve to dala u novine. Lekarska mafija, ništa drugo.

Ne želim da se sećam tog perioda. Za par dana sam bila na pregledu kod svog lekara u BG i apsolutno ništa od onoga što je Dr Milošević video, ili analize koje je zahtevao nije postojalo. Dr Todorović je prokomentarisao sa "Pa gde baš kod njega?!". Očigledno da je na daleko poznat po svom radu. Ovo je bilo dovoljno da znam da nisam pogrešila što se tiče Dr Miloševića.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog u Novom Sadu - preporuka
PostPoslato: Ned Nov 28, 2010 6:52 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Nov 28, 2010 6:35 pm
Postovi: 7
Ja sam nova na forumu i zelim sve da vas pozdravim!!!Treba mi informacija da li neko zna kakav je dr.Srdjan Djurdjevic i gde ima privatnu ordinaciju?Jako mi je bitno jer sam izgubila bebu u 28 nedelji,pre mesec dana,pa bih trebala na kontrolu u skorije vreme a s obzirom da me je on porodio nekeko bih volela da dodjem do njega!!!Unapred hvala! :(


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog u Novom Sadu - preporuka
PostPoslato: Ned Dec 05, 2010 6:01 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Dec 05, 2010 5:01 pm
Postovi: 1
[quote="Maleseva"]Hm, i ja bih ostavila ovde svoje iskustvo sa pomenutim Dr S. Miloševićem. Možda nekome i pomogne oko izbora lekara.
Nisam bila dugo njegov pacijent. Zašto?! Zatrudnela sam i nekako uz svu tu moju sreću nisam se toliko opterećivala oko izbora lekara, jer sam u Novom Sadu bila u "prolazu", porod i onako nisam planirala u Novom Sadu niti vođenje trudnoće, trebao mi je neko da trudnoću potvrdi i uputi me malo u te prve nedelje. Meni je apsolutno bilo svejedno da li ću otiću u privatnu praksu, ili u državnu instituciju, odlučila sam se za državnu, jer i onako sam platila, a komfor zakazivanja u tom slučaju je isti u obe varijante, a i u Beogradu sam pacijenet državnih lekara i nemam loše iskustvo. No, otišla sam kod njega, ali je odmah počelo šetanje od neke privatne laboratorije do njega. Ni sama ne znam kakve sam sve testove radila, ali me je sve to stresiralo, jer je i meni, naravno našao neku ranu na grliću. Laik sam za medicinu i jedino me brinulo da li će to mojoj bebi naškoditi. Mada sam kod svog lekara u BG odlazila redovno i nikada nije ništa slično primetio. Toliko me njegova prezentacija posledica uplašila da sam sve analize obavljala bez pogovora. Ne mogu da se setim kako se ta laboratorija zvala, ali me je tamo slao svakih nekoliko dana. Suprug me je podržavao i sve to sa mnom ispratio. Imala sam kontrolu zakazanu negde u Julu, vrućine su bile nesnosne. Uradila sam opet analize, ali Dr Milošević je otišao na godišnji, nije mi čak niti napomenuo. Priča dobija vrhunac kada sam za vreme tog "godišnjeg" šetala sa suprugom i baš smo prolazili pored te famozne laboratorije kad se pojavio Dr Milošević. Nije se niti pozdravio. Ono što me je iziritiralo i što je bila poslednja kap jeste da je tada Dr Milošević seo u skupi sponzorski automobil. Žena i deca su bila s njim. Žao mi je što nisam slikala logo firme koja ga sponzoriše, možda je i sama laboratorija sponzor i sve to dala u novine. Lekarska mafija, ništa drugo.

Višegodišnji sam pacijent kod dr Miloševića.Ako odmah na početku kažem da je razveden i da ima samo jedno dete,već polovina ovog komentara je demantovna.Ako kažem da ne vozi nikakav brendirani auto,ja sam ga videla više puta samo u nekom zelenom autu....i to smo demantovali.Ne znam sa kakvom namerom su ove neistine napisane i kako onda uopšte verovati ostatku teksta .
Doktor Milošević mi je jedini pomogao posle silnih pregleda raznih lekara.Samo su se smenjivali i niko nije imao pojma šta mi je ,dok nisam otišla kod njega.Od tada ga se drzim i nema sanse da ga menjam!!!
Koliko ja znam , u call centru se zakazuju pacijentima termini,doktori nisu dužni da javljaju pacijentima kada koriste godišnji.
Moje iskustvo se u potpunosti razlikuje od gore navedenog.Kakva mafija.....? Mislim da je ova reakcija malo preterana.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog u Novom Sadu - preporuka
PostPoslato: Ned Dec 05, 2010 8:51 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Dec 05, 2010 8:47 pm
Postovi: 1
Da li neko ide kod Maje Markoske u Z.O.Vuka?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog u Novom Sadu - preporuka
PostPoslato: Pon Dec 06, 2010 1:49 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Dec 06, 2010 1:43 am
Postovi: 1
paris2 je napisao:
Maleseva je napisao:
Hm, i ja bih ostavila ovde svoje iskustvo sa pomenutim Dr S. Miloševićem. Možda nekome i pomogne oko izbora lekara.
Nisam bila dugo njegov pacijent. Zašto?! Zatrudnela sam i nekako uz svu tu moju sreću nisam se toliko opterećivala oko izbora lekara, jer sam u Novom Sadu bila u "prolazu", porod i onako nisam planirala u Novom Sadu niti vođenje trudnoće, trebao mi je neko da trudnoću potvrdi i uputi me malo u te prve nedelje. Meni je apsolutno bilo svejedno da li ću otiću u privatnu praksu, ili u državnu instituciju, odlučila sam se za državnu, jer i onako sam platila, a komfor zakazivanja u tom slučaju je isti u obe varijante, a i u Beogradu sam pacijenet državnih lekara i nemam loše iskustvo. No, otišla sam kod njega, ali je odmah počelo šetanje od neke privatne laboratorije do njega. Ni sama ne znam kakve sam sve testove radila, ali me je sve to stresiralo, jer je i meni, naravno našao neku ranu na grliću. Laik sam za medicinu i jedino me brinulo da li će to mojoj bebi naškoditi. Mada sam kod svog lekara u BG odlazila redovno i nikada nije ništa slično primetio. Toliko me njegova prezentacija posledica uplašila da sam sve analize obavljala bez pogovora. Ne mogu da se setim kako se ta laboratorija zvala, ali me je tamo slao svakih nekoliko dana. Suprug me je podržavao i sve to sa mnom ispratio. Imala sam kontrolu zakazanu negde u Julu, vrućine su bile nesnosne. Uradila sam opet analize, ali Dr Milošević je otišao na godišnji, nije mi čak niti napomenuo. Priča dobija vrhunac kada sam za vreme tog "godišnjeg" šetala sa suprugom i baš smo prolazili pored te famozne laboratorije kad se pojavio Dr Milošević. Nije se niti pozdravio. Ono što me je iziritiralo i što je bila poslednja kap jeste da je tada Dr Milošević seo u skupi sponzorski automobil. Žena i deca su bila s njim. Žao mi je što nisam slikala logo firme koja ga sponzoriše, možda je i sama laboratorija sponzor i sve to dala u novine. Lekarska mafija, ništa drugo.

Višegodišnji sam pacijent kod dr Miloševića.Ako odmah na početku kažem da je razveden i da ima samo jedno dete,već polovina ovog komentara je demantovna.Ako kažem da ne vozi nikakav brendirani auto,ja sam ga videla više puta samo u nekom zelenom autu....i to smo demantovali.Ne znam sa kakvom namerom su ove neistine napisane i kako onda uopšte verovati ostatku teksta .
Doktor Milošević mi je jedini pomogao posle silnih pregleda raznih lekara.Samo su se smenjivali i niko nije imao pojma šta mi je ,dok nisam otišla kod njega.Od tada ga se drzim i nema sanse da ga menjam!!!
Koliko ja znam , u call centru se zakazuju pacijentima termini,doktori nisu dužni da javljaju pacijentima kada koriste godišnji.
Moje iskustvo se u potpunosti razlikuje od gore navedenog.Kakva mafija.....? Mislim da je ova reakcija malo preterana.




Molio Bih korisnika paris2 da dopuni svoj tekst sa recimo sledecim:

Odakle ona i koliko poznaje pomenutog doktora ??
Da nije zbog toga sto je ostavila svoju decu, muza, i pala na stare fore pomenutog doktora, smuvala se sa njim, stanovala na 5 minuta od njega, kuvala mu, cistila stan i slicno.........


Pa vi ostali korisnici foruma zapitajte se zbog cega ga paris2 brani?
Da li je isti zatrazio pomoc ili je ona sama nasla za shodno da to ucini ??


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog u Novom Sadu - preporuka
PostPoslato: Pon Dec 06, 2010 2:45 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Dec 06, 2010 2:16 pm
Postovi: 2
Jako loše iskustvo sa doktorkom Ivanović iz Selekte. Pogrešna terapija, gomila nepotrebnih agresivnih procedura, a o pretrpljenom strahu da ne pričam... Stalo joj je samo da uzme pare. Doktorka je hlamidiju pobrkala sa invazivnim kancerom... Nikada više tamo.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog u Novom Sadu - preporuka
PostPoslato: Uto Dec 07, 2010 12:48 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Sep 23, 2008 10:32 am
Postovi: 25
Lokacija: novi sad
pozzzz
da li neko ima iskustva kod Bjelajca? Znam da radi u Z.O.V. domu zdravlja. Ja trenutno idem privatno kod njega,deluje mi ok.Na pregledu mi je video...na PVU sasvim mala e-zona..... rekao je da ne treba nista da se dira,mozda se samo sredi,videcemo na sledecem pregledu,uzeo mi je papu,pa cekam rezultate. Da li neko zna neki caj ili nesto prirodno za sredjivanje ranice na grlicu materice?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog u Novom Sadu - preporuka
PostPoslato: Sre Dec 08, 2010 11:43 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Sep 30, 2010 4:09 pm
Postovi: 4
paris22 je napisao:
paris2 je napisao:
Maleseva je napisao:
Hm, i ja bih ostavila ovde svoje iskustvo sa pomenutim Dr S. Miloševićem. Možda nekome i pomogne oko izbora lekara.
Nisam bila dugo njegov pacijent. Zašto?! Zatrudnela sam i nekako uz svu tu moju sreću nisam se toliko opterećivala oko izbora lekara, jer sam u Novom Sadu bila u "prolazu", porod i onako nisam planirala u Novom Sadu niti vođenje trudnoće, trebao mi je neko da trudnoću potvrdi i uputi me malo u te prve nedelje. Meni je apsolutno bilo svejedno da li ću otiću u privatnu praksu, ili u državnu instituciju, odlučila sam se za državnu, jer i onako sam platila, a komfor zakazivanja u tom slučaju je isti u obe varijante, a i u Beogradu sam pacijenet državnih lekara i nemam loše iskustvo. No, otišla sam kod njega, ali je odmah počelo šetanje od neke privatne laboratorije do njega. Ni sama ne znam kakve sam sve testove radila, ali me je sve to stresiralo, jer je i meni, naravno našao neku ranu na grliću. Laik sam za medicinu i jedino me brinulo da li će to mojoj bebi naškoditi. Mada sam kod svog lekara u BG odlazila redovno i nikada nije ništa slično primetio. Toliko me njegova prezentacija posledica uplašila da sam sve analize obavljala bez pogovora. Ne mogu da se setim kako se ta laboratorija zvala, ali me je tamo slao svakih nekoliko dana. Suprug me je podržavao i sve to sa mnom ispratio. Imala sam kontrolu zakazanu negde u Julu, vrućine su bile nesnosne. Uradila sam opet analize, ali Dr Milošević je otišao na godišnji, nije mi čak niti napomenuo. Priča dobija vrhunac kada sam za vreme tog "godišnjeg" šetala sa suprugom i baš smo prolazili pored te famozne laboratorije kad se pojavio Dr Milošević. Nije se niti pozdravio. Ono što me je iziritiralo i što je bila poslednja kap jeste da je tada Dr Milošević seo u skupi sponzorski automobil. Žena i deca su bila s njim. Žao mi je što nisam slikala logo firme koja ga sponzoriše, možda je i sama laboratorija sponzor i sve to dala u novine. Lekarska mafija, ništa drugo.

Višegodišnji sam pacijent kod dr Miloševića.Ako odmah na početku kažem da je razveden i da ima samo jedno dete,već polovina ovog komentara je demantovna.Ako kažem da ne vozi nikakav brendirani auto,ja sam ga videla više puta samo u nekom zelenom autu....i to smo demantovali.Ne znam sa kakvom namerom su ove neistine napisane i kako onda uopšte verovati ostatku teksta .
Doktor Milošević mi je jedini pomogao posle silnih pregleda raznih lekara.Samo su se smenjivali i niko nije imao pojma šta mi je ,dok nisam otišla kod njega.Od tada ga se drzim i nema sanse da ga menjam!!!
Koliko ja znam , u call centru se zakazuju pacijentima termini,doktori nisu dužni da javljaju pacijentima kada koriste godišnji.
Moje iskustvo se u potpunosti razlikuje od gore navedenog.Kakva mafija.....? Mislim da je ova reakcija malo preterana.




Molio Bih korisnika paris2 da dopuni svoj tekst sa recimo sledecim:

Odakle ona i koliko poznaje pomenutog doktora ??
Da nije zbog toga sto je ostavila svoju decu, muza, i pala na stare fore pomenutog doktora, smuvala se sa njim, stanovala na 5 minuta od njega, kuvala mu, cistila stan i slicno.........


Pa vi ostali korisnici foruma zapitajte se zbog cega ga paris2 brani?
Da li je isti zatrazio pomoc ili je ona sama nasla za shodno da to ucini ??







Joj kakva bespotrebna konverzacija! Zaista ne znam zbog cega bi bilo koga trebalo da interesuje bracno i izvanbracno stanje lekara!
Ja sam napisala svoje negativno iskustvo sa dr.Milosevicem, i dalje stojim pri tom da se ne ponasa po pravilima struke. Cak necu da ulazim u njegovu strucnost, ali meni se i sada, nakon dugo vremena kako sam ga promenila, pokazuje da su sve njegove dijagnoze bile pogresne. Sad, da li ne zna svoj posao ili je bezobrazan, to on najbolje zna!
Sasvim je moguce da je nekome dobar, da nekome zaista trebaju sve te analize na kojima on insistira...pa onda valjda dobro pacijentu-dobro doktoru!
Daj Boze da nikome ozbiljno ne zatrebaju njihove usluge!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog u Novom Sadu - preporuka
PostPoslato: Sre Dec 08, 2010 11:48 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Sep 30, 2010 4:09 pm
Postovi: 4
duskans je napisao:
pozzzz
da li neko ima iskustva kod Bjelajca? Znam da radi u Z.O.V. domu zdravlja. Ja trenutno idem privatno kod njega,deluje mi ok.Na pregledu mi je video...na PVU sasvim mala e-zona..... rekao je da ne treba nista da se dira,mozda se samo sredi,videcemo na sledecem pregledu,uzeo mi je papu,pa cekam rezultate. Da li neko zna neki caj ili nesto prirodno za sredjivanje ranice na grlicu materice?



Evo, za ovo znam od ranije da je dobro i kad nemas ranicu:
"Na O.B. tampon stavljati 7 dana kantarion ulje,a sledeжih 7 dana stavljati propolis kapi "api bebi" bez alkohola,posto alkohol nagriza. To se sve moze kupiti u apoteci.Ovaj lijek je pomogao mnogim zenama."
Pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog u Novom Sadu - preporuka
PostPoslato: Pon Dec 20, 2010 8:19 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Dec 20, 2010 8:14 pm
Postovi: 2
pozdrav cure!
ja sam nova na ovom forumu... pre nekoliko dana sam saznala da sam ostala u drugom stanju :)
posto sam cula da je doktor ugarkovic (inace radi u zmaj ognjena vuka) dobar lekar, zanima me da li znate radi li on privatno i ako mogu da dobijem adresu ili br. telefona?


pozdrav i hvala...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog u Novom Sadu - preporuka
PostPoslato: Uto Jan 04, 2011 7:37 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jan 04, 2011 7:24 pm
Postovi: 2
...

Višegodišnji sam pacijent kod dr Miloševića.Ako odmah na početku kažem da je razveden i da ima samo jedno dete,već polovina ovog komentara je demantovna.Ako kažem da ne vozi nikakav brendirani auto,ja sam ga videla više puta samo u nekom zelenom autu....i to smo demantovali.Ne znam sa kakvom namerom su ove neistine napisane i kako onda uopšte verovati ostatku teksta .
Doktor Milošević mi je jedini pomogao posle silnih pregleda raznih lekara.Samo su se smenjivali i niko nije imao pojma šta mi je ,dok nisam otišla kod njega.Od tada ga se drzim i nema sanse da ga menjam!!!
Koliko ja znam , u call centru se zakazuju pacijentima termini,doktori nisu dužni da javljaju pacijentima kada koriste godišnji.
Moje iskustvo se u potpunosti razlikuje od gore navedenog.Kakva mafija.....? Mislim da je ova reakcija malo preterana.[/quote][/quote]


[/quote]

samo sam se zbog ovoga registrovala :)) ranije sam dosta vremena provodila na internetu i mogu da kažem da su mi mišljenja s foruma u nekim odlukama i pomogla, oko izbora lekara naravno da nisu, ali nije loše ponekad da se sasluša-pročita i drugo mišljenje. elem, ja sam pacijent dr saše miloševića s novog naselja i nemam ništa posebno da ga kudim niti da ga hvalim. osim redovnih kontrola na koje odem i gde on svoj posao obavi korektno tu se priča i završava, kao ličnost mi se ne dopada ništa preterano, malo je na svoju ruku, al to nema veze s poslom koji obavlja. htela sam da kažem da mi je ova priča o njemu kao ljubavniku izazvala smeh i hvala ti na tome. pa lik je skroz bezveze kao pojava :))) a i što se tiče tog njegovog rešavanja tvog problema, ja mislim da preteruješ, jeste korektan lekar, ali teško da je on neki vanserijski stručnjak i da poznaje bolesti i metode lečenje s kojima nijedan lekar do sada nije upoznat :)))))))


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog u Novom Sadu - preporuka
PostPoslato: Čet Jan 06, 2011 7:44 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jan 06, 2011 7:39 pm
Postovi: 1
Ja sam se evo registrovala isto samo da odgovorim na prethodni komentar

Postoji dr. Savo Milosevic (strucnjak koji je spominjan) i ocigledno dr. Sasa Milosevic sa naselja (nemam pojma kakav je)

OK


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog u Novom Sadu - preporuka
PostPoslato: Pet Jan 07, 2011 6:54 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jan 07, 2011 6:28 pm
Postovi: 1
Prijavila sam se na forum samo da bi napisala svoje iskustvo. Svi hvale slavnu dr.Kopitovic iz Betanije, a ja sa njom imam bas negativno iskustvo... Isla sam kod nje privatno na preglede u Genesis pre 5-6 godina, ne znam da li jos uvek tamo radi! Sestra koja je radila na prijemu je bila prilicno gruba i drska, tako da sam jednom cekala dva puna sata na zakazani termin.... U privatnoj ordinaciji i za te pare takva neprofesionalnost...! Ja imam PCO (policisticne jajnike) i naravno hormonalni disbalans! U to vreme sam imala blago povisen prolaktin i doktorka je rekla da imam hiperprolaktinemiju. Dala mi tako visoku dozu bromokriptina da pijem mesec dana tako da je na kaju PRL pao na gotovo nemerljive vrednosti...! Kasnije sam saznala da se hiperprolaktinemija utvrdjuje visestrukim merenjem vrednosti PRL u toku jednog dana, a ne samo na osnovu jedne povisene vrednosti...! Naravno da vise nisam isla u Genesis.....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: dobar ginekolog u Novom Sadu - preporuka
PostPoslato: Ned Jan 09, 2011 11:00 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Jan 09, 2011 10:38 am
Postovi: 1
:evil: Prijavila sam se samo zbog toga da i ja dam podršku Dr Saši Miloševiću! Takodje sam višegodišnji pacijent Dr Miloševića,kako ja tako i puno mojih koleginica,a i rodjaka. Do sada se niko nije žalio na odnos s lekarom, njegovu stručnost ili nešto slično.Tačan,svaka analiza koja se mora odraditi odradjena je u domu zdravlja,a za razliku od drugih lekara,nikada nije kritikovao rad drugih lekara,u mom slučaju,čak je i pohvalio kolegu. Sve moje koleginice dolaze bez straha kod doktora.Takodje i pohvale svim sestrama na ginekologiji.Ja na žalost,nemam decu,borila sam se sa karcinomom,ali nisu doktori krivi za to...Dr Saša Milosević je po meni pravi izbor! Nije lepo to što neka žena krivi doktora koji je super!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 199 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 277 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: