Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Nemogucnost spavanja
PostPoslato: Pet Mar 27, 2020 10:42 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Maj 12, 2018 12:19 am
Postovi: 3
Molim za pomoc, simtomi su mi jako cudni.

Da li znate onaj osecaj pre nego sto utonete u san pa se trznete ? E to se meni desava samo u nekom 100 puta jacem obliku, u tom da me probudi i podigne iz kreveta. Mislio sam da je neki problem u vezi srca, jer me obicno odatle ziga odnosno trza. To mi se desava po 5-6 puta pre nego sto zaspim. Nekada ne mogu zbog ovog da zaspim po par sati, a nekada me cimne jednom dva puta i zaspim posle sve normalno.Ovo mi je desavalo i ranije ali jednom pa posle ne mesec dva,a sada skoro svako vece. Nisam siguran koji organ ovo izaziva,pa sam mislio da je zeludac jer cim ustanem (podignem se ) svi problemi nestaju . Inace sam imao pre par meseci heliko bakteriju,lecio sam je ali se nisam testirao da li sam je izlecio,tj da li mi se vratila,mogu samo da pretpostavim da jeste.Sa druge strane sa srcem do sada nikad nisam imao problema, i radio sam ekg sto puta i snimao kod kardiologa sve je bilo u redu. Imam i astmu,blazi oblik. Molim za pomoc , da li je ovo vezano za zeludac ili ipak za nesto drugo, posto me cesto budi i nevoljna kontrakcija misica u predelu srca. Hvala unapred


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Nemogucnost spavanja
PostPoslato: Pet Mar 27, 2020 2:43 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Не сећам се како се зове тај ефекат. Организам почне да тоне у сан али мозак добије информацију да нешто није у реду па тргне мишиће да би се пробудио. Можда ћеш успети то да пронађеш на интернету. Може да буде проблем са дисањем. Да ли ти је нос запушен или шта слично?

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 15 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: