Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 96 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Avg 23, 2007 1:53 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Avg 03, 2007 1:16 pm
Postovi: 185
Lokacija: Novi Sad
Ma kontam ja da neko nije zadovoljan sa svojim izgledom i da zeli drugom da se dopadne.Sve zelimo da se nekom dopadnemo,ali sam isto tako misljenja da necemo sebi na taj nacin biti lepse.Nisam ni ja zadovoljna sa svakim milimetrom svoga tela,ali uopste nemam problem da ga prihvatim.O tome pricam.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Avg 24, 2007 3:18 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Jul 25, 2006 12:52 pm
Postovi: 113
Sombrita je napisao:
Da li bi mogao neko ko je radio ovu intervenciju (ubacivanje bioplomira u usne) da napise ukratko koliko traje sam taj postupak, koliko traje otok posle intervencije, tj. koliko posle toga niste bile za izlazak van kuce? I da li 1,5 kubni mm biopolimera izmeni izgled usana? Hvala unapred :)


Postupak traje 2 minuta, otok je zanemarujuci, izadjes normalno i niko nista ne kapira, misli nova frizura... Eventualno mali hematom, ali tu je puder i za par dana nestane. Ja sam imala normalne usne i 1.5 kubika je samo doprineo da budu jedrije.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Sep 11, 2007 3:48 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Jul 25, 2006 1:13 pm
Postovi: 54
Lokacija: BEOGRAD
zanima me koliko ta supstanca traje u usnama?jel zauvk ili moras ponovo posle odredjenog vremena?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Sep 12, 2007 1:36 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Jul 25, 2006 12:52 pm
Postovi: 113
Zauvek. ja imam kubik metakrila, pola kubika biopolimera.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Sep 26, 2007 2:40 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Maj 18, 2007 11:23 pm
Postovi: 26
Lokacija: srbija
Pa ja ne vidim nista lose u 21 veku da neko sebe malo dovede u red ako je nezadovoljan svojim izgledom.imam biopolimer u usnama i svakome bih ga preporucila :D S obzirom na moja tanka usta tj gornju pogotovo ovo je sada hit i ja se osecam lepse i prija mi da kada se nasminkam vidim da imam lepa usta.iskreno svakome bih preporucila bilopolimer,metakril stvara grudvice,ja se zanosim idejom cak i da ubacim jos kubik u gornju,samo sto znam da za tim nema potrebe jer je i ovako super :D a kazu mi drugarice da ne radim to jer cu biti ko JK :lol: :lol: :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Nov 13, 2007 4:38 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Mar 16, 2005 5:39 am
Postovi: 51
da li zaista taj otok se povuce za 2 dana ili ne ? ili to zavisi od osobe do osobe ? i da li taj silikon moze da "seta" da tako kazem da se pomera ili je tu gde je zauvek ?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Nov 17, 2007 10:49 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Jul 25, 2006 12:52 pm
Postovi: 113
Meni i mojim prijateljicama je i biopolimer stvorio grudvice. Najbolji je aquamid, samo sto je skuplji - 400-500 € po mm3.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Nov 18, 2007 1:11 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Okt 05, 2007 8:06 pm
Postovi: 12
biksna je napisao:
Ovo zvuci odlicno!
Inace sto se tice sjajeva za usne koji navodno povecavaju usne preporucuje da ne gubite vreme ni novac na njih. Retke su zadovoljne osobe, a ti preparati nisu bas ni jeftini, bar za mene. Ukoliko bas zelite, cene su od 1500 pa na gore.


Kakvi su Artdeco prozivodi ? Ima onaj lipstick za punije usne. :o


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jan 07, 2008 3:11 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Mar 10, 2007 10:38 am
Postovi: 7
ne dopada mi se do sada sto su neke devojke uradile to ,mnogo je vestacki i izgleda ko da su ih pcele izujedale, mnogo ne prirodno izgleda,i to se moze uociti odmah pri samom pogledu mnogo je vidljivo ..mene interesuje(posto imam drugarice koje nisu isle kod istih hirurga-i sve imaju iste usne ) je li se to svakom isto radi mislim jer moraju li usne da izgledaju ko da su ih pcele izujedale i moze li to malko prirodnije da izgleda-da ne bude toliko primetno i da ..koliko treba tog kubika da bi usne izgledale malko punije ..i konacno sta je bolje taj metakril,biopolimer,aquamid(posto ocigledno sve stvara grudvice-ili to zavisi od ogranizma kako reaguje na to)..staaaa :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o
:) :P


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jan 21, 2008 6:57 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Feb 08, 2007 2:57 pm
Postovi: 80
Lokacija: novi sad
moze li meni neko da objasni koliko to traje,ja sam cula da se posle nekog vremena postupak mora da se ponovi?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Jan 26, 2008 9:46 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jan 26, 2008 9:34 pm
Postovi: 10
Ovih dana mnogo razmisljam o punjenju usana, ali imam nekih nedoumica jos uvek, pa one sa iskustvom bih zamolila za odgovor. Kako funkcionisete nakon intervencije, jer je moja navika (koju naravno moram da izbacim) da grickam usne, pa razmisljam da li vam se nesto promenilo (osim velicine :) )?
Da li postoji mogucnost da iscuri to, cime se vec puni?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Jan 18, 2009 5:18 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jan 17, 2009 1:28 am
Postovi: 27
Lokacija: Novi Sad
Da li je neko skoro radio usne biopolimerom ili metakrilom u NS?I da li je cena 1mm3 jos uvek oko 150-200 e?

Hvala


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Feb 11, 2009 2:02 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Mar 16, 2005 5:39 am
Postovi: 51
Ja sam uradila gornju usnu kod dr.Gacevica , biopolimerom , sam postupak ne boli i zadovoljna sam ,mada jos uvek (proslo je 7 dana ) imam otok blagi na levoj strani ...i ako se ne povuce tj.ako ostane tako moracu da dodam jos malo


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Feb 11, 2009 6:51 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Jul 25, 2006 12:52 pm
Postovi: 113
Ja sam radila u Nada - Divi pre godinu i po, radio mi je Gacevic. Cena biopolimera je bila 150 €, a metakrila 200 €. Ne mogu da iscure, ali stvaraju granulice. Zaboravi grickanje usana.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Feb 14, 2009 8:47 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Feb 14, 2009 8:43 pm
Postovi: 3
Da li neko zna nekog hirurga u BG-u koji radi sa Perma Lip implantima.
Htela bih iskljucivo njih da stavim, posto se lako vade ukoliko dodje do komplikacija.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 96 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 34 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: