Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 19 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Pectus Excavatum
PostPoslato: Sre Jul 02, 2014 5:16 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jul 02, 2014 5:08 pm
MOja cerka treba da operise Pectus Excavatum. Da li je neko cuo za doktora Koledzina iz Kamenice?

Cula sam da dr JOkic radi te operacije u Decijoj bolnici u Novom Sadu. Zanima me da li znate ko je od njih dvojice bolji, ko je radio vise operacija?

Unapred puuuno hvala!

Vrh

PostPoslato: Uto Jul 15, 2014 11:12 pm 
Pridružio se: Sub Jan 02, 2010 3:29 pm
TacaT,

Ja sam razumeo da je vama neki doktor rekao da vasa cerka treba da se operise. Pretpostavljam da vam je cerka jos mala cim vi pitate umesto nje. Kod mladjih pacijenata obicno nema drugih problema osim estetskih pa me malo cudi da vam je receno da je operacija potrebna. Koliko vam je cerka stara i koju vrstu intervencije su vam preporucili? Nikad nisam cuo za doticne doktore i mislim da je najbolje da ih vi sami pitate koliko su intervencija uradili i da trazite da vam pokazu slike njihovih pacijenata. Cesto postoji velika razlika izmedju onoga sto doktori i pacijenti smatraju dobrim rezultatom. Ako malo pratite forume specijalizirane za ovu vrstu problema, mozete bukvalno videti svasta. Pa u celoj USA postoji svega par hirurga koji mogu da pruze dosta dobre rezultate (skoro potpunu korekciju) cak i kod najtezih pacijenata. Ti doktori su posveceni ovoj vrsti korekcije i znaju i razumeju mnogo o njoj. One doktore koji rade ovu intevenciju “usput” treba izbegavati (bez obzira koliko se samohvalisali) jer biti njihov zadovoljni pacijent je cista lutrija. Pozdrav!

Vrh

PostPoslato: Pon Jul 21, 2014 2:50 am 
Pridružio se: Pon Jul 21, 2014 2:40 am
TacaT,

Ja sam operisana pre tri meseca u Sremskoj kamenici, pa mogu da Vam pomognem sa informacijama. Za Dr Jokica sam cula, ali nemam nikakvo iskustvo, posto sam starija, pa se nisam ni raspitivala za decju kliniku, a nisam ni htela da budem operisana po Nuss-u. Koliko Vasa cerka ima godina? Odakle ste? (da ne pomislite da bezveze postavljam pitanja, ali u mom slucaju je to bilo bitno) Dr Koledina sam upoznala, ali me nije on operisao.

Vrh

PostPoslato: Uto Apr 24, 2018 6:57 pm 
Pridružio se: Uto Apr 24, 2018 6:54 pm
Da li je nekog operisao dr Kostic na Klinickom centru u Bg?

Vrh

Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 19 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2

Izdvajamo za vas:

Sva vremena su u UTC + 2 sata