Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Molim vas pomoc-abdomenoplastika i liposukcija
PostPoslato: Sub Avg 15, 2009 2:02 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Avg 15, 2009 1:54 pm
Postovi: 2
Molim vas za pomoc. Moj brat ima viseci stomak i naslage sa strane. Bio je kod Dusanovica u sho011. Ovaj mu je obecao cuda i normalnu cenu. Al kad pogledam ove postove o njemu - uplasim se. Nisam smela bratu da pokazem sta su ljudi napisali. Ali cu morati, gde da ga pustim u ruke tom tipu.
Svi kazu Colici su najprovereniji, mada pljackaju s cenama-a jedna devojka sa drugog foruma o est. hirurg. i sa njima ima losa iskustva, bas kada je rec o ovoj operaciji.
MOLIM VAS PODELITE SAMNOM VASA ISKUSTVA.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Molim vas pomoc-abdomenoplastika i liposukcija
PostPoslato: Sub Avg 15, 2009 4:02 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Apr 02, 2009 4:05 am
Postovi: 62
Evo ovde mozes da pogledas tu operaciju koju je Dusanovic uradio devojci pre mesec dana. Ona je radila uz stomak i grudi. Po meni je to dobar rezultat. http://www.reklamiranje/forum/ind ... ost&p=2191 - link na slicice :)

_________________
http://www.reklamiranje/
http://www.reklamiranje/forum


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Molim vas pomoc-abdomenoplastika i liposukcija
PostPoslato: Pon Avg 17, 2009 12:57 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Avg 15, 2009 1:54 pm
Postovi: 2
Hvala :)
Tamo stvarno izgledao OK. Ali taj isti forum me zabrinuo-prvo ga je jedna devojka ispljuvala da joj je grozno uradio kapke, a onda pise jos i da su slike lazne....
A opet, i za Colice je jedna devojka bas za tu operaciju svasta grozno napisala


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Molim vas pomoc-abdomenoplastika i liposukcija
PostPoslato: Uto Avg 18, 2009 11:05 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Apr 02, 2009 4:05 am
Postovi: 62
Ja stvarno ne znam sta je lazno i kome je sta lose uradjeno... verujem samo ocima. Ove slike su stvarne i vidi se da nema nikakvog fotosopa.
Drugo, svaki hirurg, cak i najbolji na svetu ima i promasaja i nezadovoljnih pacijenata. I jos nesto... hirurg ne moze biti najbolji u svemu. Radi recimo odlicne grudi, a zato nos je blagi uzas i sl. Zato treba traziti onoga koji radi dobro bas taj zahvat. I da, mora biti Covek.

_________________
http://www.reklamiranje/
http://www.reklamiranje/forum


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Molim vas pomoc-abdomenoplastika i liposukcija
PostPoslato: Uto Nov 03, 2009 2:20 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Nov 03, 2009 1:47 am
Postovi: 2
I ja sam imao viseci stomak i naslage sa strane, posledica preeeekomerne gojaznosti u detinstvu (do neke 15 godine). Naravno samo hirurgija je bila resenje, sto sam definitivno shvatio posle 10 godina treninga i pravilne ishrane i odlucio sam se za kliniku Stmedica. I ako me primarno sajt bolnice nije privukao, za njih sam se ipak odlucio posto sam citao komentare na ovom sajtu. Operisao me je dr Sinisa Kojic, asistirao mu je dr Milivojevic, nazalost imena anesteziologa ne mogu da se setim ali stvarno su odlicni, detaljni i precizni, ulivaju poverenje (koje nisu izneverili).
Cenovnik je istaknut na sajtu klinike i to je ta cena, s tim sto morate racunati da abdominoplastika kosta oko 2500 e + 500-1000 e za liposukciju masnih naslaga sa strane.
Oporavak od operacije je brz (ako ste u dobroj fizickoj kondiciji, sto ja jesam bio), 2-3 nedelje, meni je trebalo 10 dana da se vratim potpuno normalnom zivotu samo naravno bez treninga prvih 6 nedelja.
Dakle moja preporuka je Stmedica i dr Sinisa Kojic.
Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Molim vas pomoc-abdomenoplastika i liposukcija
PostPoslato: Pet Nov 06, 2009 7:22 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Jul 25, 2006 12:52 pm
Postovi: 113
fatboyslim je napisao:
Operisao me je dr Sinisa Kojic, asistirao mu je dr Milivojevic, nazalost imena anesteziologa ne mogu da se setim ali stvarno su odlicni, detaljni i precizni, ulivaju poverenje (koje nisu izneverili).
Dakle moja preporuka je Stmedica i dr Sinisa Kojic.


Zaboravila sam ime anesteziologa, ali covek je genije, posle njegove anestezije nema nikakve mucnine, za razliku od ostalih. Dr Kojic je odlican hirurg, klinika prvoklasna, osoblje izuzetno ljubazno.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 52 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: