Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 20 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Štitna žlezda - E07.9 morbus thyreoideae, non specificatus
PostPoslato: Uto Jan 15, 2019 12:51 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Кандида може много тога лошег да направи, нарочито канцер. Међутим нисам детаљно проучавао, а не бих се ослањао на разна писанија по којекаквим сајтовима. Колико видим тај тамо ништа битно није написао осим лошег поређења са повређеном ногом. На пример давањем инсулина и растерећењем гуштераче постоје велике шансе да се она опорави, што се неће десити ако се њен рад форсира. Не могу да се пореде мишићи са жлездама.

Ако ти је кандида напала штитну жлезду онда је то лоше а нећеш моћи то ни да установиш. Ако је напала црева, не знам да ли може да утиче на штитну жлезду. Запетљано је.

Магнезијум нема потребе да утрљаваш у кожу јер не постоји опасност од предозирања ако га орално узимаш. Само узми Now Foods 400mg једну капсулу дневно и обавезно уз јело.

Знам неке особе које су у измету избациле целе ченове које су прогутале што значи да ништа није деловало. Боље пресеци чен на два-три дела па тако прогутај.

И ја и неке мени блиске особе су користиле ЕПТА метод и био је веома ефикасан (алергије, канцер, упале...) који је близак квантној медицини али тог лекара више нема. Скоро је умро. Остале методе нисам испробавао али имај на уму да има много превараната.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Štitna žlezda - E07.9 morbus thyreoideae, non specificatus
PostPoslato: Uto Jan 15, 2019 12:56 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Feb 25, 2018 5:14 pm
Postovi: 31
Dobro, nemoj se odmah hvatati za poređenje, možda se nije najspretnije izrazio, ali ima logike.
U svakom slučaju, meni je dobro, moji problemi sa kandidom su gotovo neprimetni. Nisam sad radio ponovo neke testove, ali ono što je glavno, nemam nikakve stalne česte i nekontrolisane potrebe za nuždom. Imam sasvim uredno stolicu 1, eventualno 2 puta dnevno. Jeste mekša, ali to je zato što ne pijem redovno probiotike, a to sam pročitao da preporučuješ obavezno 1 godinu.
Ovo sve što ću pisati odnosi se sada, nakon problema jer kada sam uočio kandidu bukvalno 4 meseca nisam pojeo ni trunku voća, šećera, med, alkohol, kafu, mleko...Jeo sam hleb od integralnog krupnog brašna, ponajviše sam kupovao raženo brašno. Pravim domaći kefir i on mi prija-iako neko kaže da ne treba ništa od mleka...meni ovo ipak prija i mnogi hvale, poput one Anite Šupe.
Osećam da mi neka hrana ne prija, odnosno, nemam problem gotovo ni sa čim sem neki keksovi ili čokolade-ne uvek, zavisi i količina. U principu i ne jedem to. Takođe, vino mi uopšte ne smeta. Pivo iako nije preporučljivo zbog kvasca, probao sam 1 nije problem, sa 2 zavisi..dalje nisam probao. Rakija-travarica mi je jednom malo smetala, sad sam pio pola čaše kajsije i nije bilo problema. Sokove uopšte ne pijem.
Voda, čaj, kefir, jogurt, čaša vina, sad popijem i kafu 1 dnevno i nije problem.

Osećam se odlično...redovno treniram, dobro jedem i u ishrani gledam da jedem sve zdravo-i ranije nisam jeo neke prerađevine, puno konzervirane hrane, nikakve kečape, soseve,...

Sada sam kao što sam rekao počeo da pijem lugolov rastvor-jod, selen, zink, magnezijum, vitamin d. Uz to gutam beli luk. Pijem i ulje divljeg origana. Verujem da će mi to uz poonovo malo redukovanu ishranu i redovnu fizaktivnost koju imam vratiti sve u normalu.

raspitaću se malo oko biorezonance jer znam neke u NS koji su išli i možda to nije loše probati, iako se nikome ne daju pare...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Štitna žlezda - E07.9 morbus thyreoideae, non specificatus
PostPoslato: Uto Jan 15, 2019 12:56 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Feb 25, 2018 5:14 pm
Postovi: 31
Dobro, nemoj se odmah hvatati za poređenje, možda se nije najspretnije izrazio, ali ima logike.
U svakom slučaju, meni je dobro, moji problemi sa kandidom su gotovo neprimetni. Nisam sad radio ponovo neke testove, ali ono što je glavno, nemam nikakve stalne česte i nekontrolisane potrebe za nuždom. Imam sasvim uredno stolicu 1, eventualno 2 puta dnevno. Jeste mekša, ali to je zato što ne pijem redovno probiotike, a to sam pročitao da preporučuješ obavezno 1 godinu.
Ovo sve što ću pisati odnosi se sada, nakon problema jer kada sam uočio kandidu bukvalno 4 meseca nisam pojeo ni trunku voća, šećera, med, alkohol, kafu, mleko...Jeo sam hleb od integralnog krupnog brašna, ponajviše sam kupovao raženo brašno. Pravim domaći kefir i on mi prija-iako neko kaže da ne treba ništa od mleka...meni ovo ipak prija i mnogi hvale, poput one Anite Šupe.
Osećam da mi neka hrana ne prija, odnosno, nemam problem gotovo ni sa čim sem neki keksovi ili čokolade-ne uvek, zavisi i količina. U principu i ne jedem to. Takođe, vino mi uopšte ne smeta. Pivo iako nije preporučljivo zbog kvasca, probao sam 1 nije problem, sa 2 zavisi..dalje nisam probao. Rakija-travarica mi je jednom malo smetala, sad sam pio pola čaše kajsije i nije bilo problema. Sokove uopšte ne pijem.
Voda, čaj, kefir, jogurt, čaša vina, sad popijem i kafu 1 dnevno i nije problem.

Osećam se odlično...redovno treniram, dobro jedem i u ishrani gledam da jedem sve zdravo-i ranije nisam jeo neke prerađevine, puno konzervirane hrane, nikakve kečape, soseve,...

Sada sam kao što sam rekao počeo da pijem lugolov rastvor-jod, selen, zink, magnezijum, vitamin d. Uz to gutam beli luk. Pijem i ulje divljeg origana. Verujem da će mi to uz poonovo malo redukovanu ishranu i redovnu fizaktivnost koju imam vratiti sve u normalu.

raspitaću se malo oko biorezonance jer znam neke u NS koji su išli i možda to nije loše probati, iako se nikome ne daju pare...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Štitna žlezda - E07.9 morbus thyreoideae, non specificatus
PostPoslato: Uto Jan 15, 2019 2:46 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Feb 25, 2018 5:14 pm
Postovi: 31
Propustio sam reći, jutros sam koristio onaj kućni test sa čašom i pljuvačkom i pljuvačka nije imala niti, već je sve vreme ostala na vrhu i rastvorila se. Nije on idealan, ali opet govori jer znam kako je pre bilo sa malo niti koje su padale na dno.
Namazao sam i jako slabo lugolov rastvor na ruku jutros i skoro sve 3 crte su izbledele...tako da je dobro što sam juče počeo da pijem lugolov rastvor i pored toga obavezno treba piti selen i zink,a dobro je i vit.D i magnezijum.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Štitna žlezda - E07.9 morbus thyreoideae, non specificatus
PostPoslato: Uto Jan 15, 2019 9:36 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Код млечних производа је велики проблем превара и крађа. Из млека често ваде казеин да би га продали са стране, а да би надокнадили мањак протеина уместо њега стављају сојин протеин. Е то већ уопште није здраво.

Такође у јогурт стављају густин, карагенан и којекакве стабилизаторе тако да он више не да није здрав него је веома штетан.

Па онда сиреве често праве додајући соју или брашно. Ужас!

За ово што сам написао може се рећи да је веома нездраво али такви прозводи не могу да се уброје у млечне производе већ у преварантски асортиман. Нажалост народ тога није свестан и нико не говори како нас трују преко хране. Сви само мантрају о Харпу, хемтрејлсима, равној Земљи и осталим којештаријама.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 20 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 45 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: