Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 778 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 ... 52  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: POJACANO ZNOJENJE POD PAZUHOM!!!
PostPoslato: Pon Avg 22, 2011 6:27 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Avg 22, 2011 6:08 am
Postovi: 2
Pozdrav svima koji smo sa istim problemom. . . A siguran sam da ce samo takvi i da procitaju ovo pod ovim naslovom. . . Sto da vam kazem, veceras sam jako srecan jer sam putem interneta saznao kako da konacno rijesim svoju najvecu nocnu moru. . . PREKOMJERNO ZNOJENJE PAZDUSNIH JAMA I DLANOVA. . . Nema toga sto nijesam pokusao, ali ne vrijedi. . . A zapravo, krivac za sve je samo nasa neobavijestenost i neobavijestenost nasih doktora. . . Rjesenje je prosto i jednostavno. . .

Podjete u Sremsku Kamenicusa uputom od doktora u koliko ste osiguranik i javite se na grudnu hirurgiju. . . Urade vak par kratkih petomilimetarskih rezova, ubace kamericu, nadju nerv koji salje tijelu signal da luci znoj. . . Odkinu ga na pravo mjesto i poslije par sati idete kuci. . . Ne preporucuje se tezak fizicki posa nedjelju dana, a poslije togaaaaaa. . . Caos :)))
Rezultati su vidljivi dmah jer se budite sa suvim dlanovima i pazdusnim jamama. :)))
Eto prijatelji moji. . . Kraj svim mukama. . .

Ja za mjesec dana idem Iz amerike malo u nase krajeve i idem da PREKOMJERNO ZNOJENJE ZAUVIJEK IZBRISEM IZ MOG ZIVOTA. . .

Zeljan sam da obucem normalne majce i da se ne stidim ako podignem ruke.

Srecno svima!!!!!!!!!! :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: POJACANO ZNOJENJE POD PAZUHOM!!!
PostPoslato: Pon Avg 22, 2011 10:52 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Jul 21, 2010 10:12 am
Postovi: 60
vec sam pisao na ovu temu...godinama sam imao problem,na minus 20 meni je pasuh bio mokar do kukova.Tolikko mi je to smetalo da sam razmisaljo i o operacijama i o botoxu.Sada vec 4 godine nanosim maxim i nemam vise problema.U pocetku sam ga nanosio svako vece,pa sam provalio da ne moram svako vece...evo posle svih ovih godina ja ga nanesem 2 puta u mesec dana.Za 2 meseca mu istice rok a ja ga nisam potrosio,ova bocica mi traje skoro 2-3 godine,ni ne pamtim kada sa je narucio.Zivim zivot kao da se nikad i nisam imao problem,vec sam zaboravio na njega.Za one koji imaju osteljivu kozu postoje vlazne maxim maramice namenjene za ostljivu kozu.Preparat nije skup,meni je stizao na kucnu adresu za max desetak dana.Ako imate problem koji vas ogranicava u redovnim aktivnostima,kao sto je i mene ogrinacavao,probajte ga,nemate sta da izgubite,a realno nije skup.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: POJACANO ZNOJENJE POD PAZUHOM!!!
PostPoslato: Uto Avg 23, 2011 10:08 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Avg 22, 2011 6:08 am
Postovi: 2
Napisi ljudima dje mogu da nadju taj preparat, koliko kosta itd. . . Daj malo vise ivfo kad vec predlazes. :)))


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: POJACANO ZNOJENJE POD PAZUHOM!!!
PostPoslato: Pet Avg 26, 2011 11:50 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Feb 14, 2007 4:52 pm
Postovi: 92
Meni je ostala jos jedna bocica Maxima, narucen preko eBaya iz inostranstva.... Ako je neko zainteresovan kosta 20 evra.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: POJACANO ZNOJENJE POD PAZUHOM!!!
PostPoslato: Ned Sep 11, 2011 4:49 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Sep 11, 2011 4:32 am
Postovi: 1
imali neko taj Maxim za prodaju ... hitno mi je potreban ..
hvala unapred!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: POJACANO ZNOJENJE POD PAZUHOM!!!
PostPoslato: Sre Sep 21, 2011 2:04 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Maj 31, 2011 1:08 pm
Postovi: 2
Imas Perspi Guard ako ti je hitno ima ga kod nas. Ja ga koristim vec par meseci i promenio mi je zivot!!!!!!

Pozzzzz !!! :lol:
http://www.*/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: POJACANO ZNOJENJE POD PAZUHOM!!!
PostPoslato: Čet Sep 22, 2011 6:43 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Sep 22, 2011 6:31 pm
Postovi: 1
Slučajno naletih na ovaj forum i temu, ali kako se mogu poistovjetiti s vama, da vam prenesem svoje uspješno iskustvo :D Meni je promijenilo život, pa će možda još nekome.
Naime, kad sam navršila nekih 18 godina počela sam se intenzivnije znojiti, što mi je strašno išlo na živce jer se nisam mogla opustiti u društvu. Malo sam istraživala po netu i prvo sam našla proizvod koji se zove Odaban, meni nije pomogao jer sam ga upotrijebila jednom i strašno me iziritiralo, pa sam odmah odustala. Međutim, par mjeseci kasnije, kad sam već odustala od potrage, prijateljica ( sa istim problemom) mi je preporučila CERTAIN DRI. Uzela sam ga i nakon prve upotrebe se znojenje smanjilo u tolikoj mjeri da se više ne primjeti. Najbolje je što se ne prestanete znojiti potpuno ( što bi bilo nezdravo) već jednostavno nema onih neugodnih krugova ispod pazuha i znojite se, pa, normalno :D Već dvije godine koristim samo jednu bočicu, jer ga stavljam jednom u tri mjeseca, nema potrebe više :D Moje tople preporuke su da ga odmah danas naručite ili sa ebaya ili njihove stranice i vjerujem da će te i vi imati sreće kao i ja. Ukoliko je vani baš vruće, onda kao dodatnu sigurnost stavim i Sweat Pads ( sa ebaya) i nemam nikakvih problema :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: POJACANO ZNOJENJE POD PAZUHOM!!!
PostPoslato: Uto Sep 27, 2011 12:14 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Sep 27, 2011 9:21 am
Postovi: 1
Zelim da podelim svoje iskustvo iako sam do sada samo citao post-ove na ovom forumu i slusao vase savete. Takodje sam jedan od onih koji ima ogromnih problema za prekomernim znojenjem. Nikad mi pazuh nije bio suv, ni leti ni zimi, uvek kupovao crnu ili belu garderobu, i stalno gledao ispod da vidim koliki je krug na majici. Uzas. Postane nacin zivota tako sto skrivas to. Probao sam zaista razne stikove, Vischy, Odaban (koji je pomogao malo), ali nista trajno. Pre 2 meseca sam dobio proizvod koji se zove Driclor koji je promenio moj zivot. Vec 2 meseca se ne znojim i jos uvek ne mogu da verujem. To sam dobio od sestre koja je imala istih problema pre 4 godine i zahvaljujuci njemu ga resila. Te iz njenog iskustva vidim da ima trajno dejstvo.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: POJACANO ZNOJENJE POD PAZUHOM!!!
PostPoslato: Sub Nov 05, 2011 1:04 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Nov 05, 2011 12:55 am
Postovi: 1
belen je napisao:
nervoza,jednostavno strah od toga da cemo se oznojiti svakako doprinosi tome da se jos vise znojimo.potpuno je normalno se znojiti kad je jako sunce, sad neko bolje toplotu podnosi a neko ne pa se pojacano znoji takvi smo se rodili.previse mislimo i opterecujemo se sa tim da je postalo to nas dio zivota,navika koju moramo da eliminisemo,svaki put kad razmisljamo samo ovaj put da se ne oznojim stvarate stres svom tijelu i onda dolazi do znojenja.kao primjer navodim tremu pred vazan sastanak sigurno za 10 min mozete 2majice da promijenite zbog znoja i zgob nepotrebnom opterecenja sa tim..ne kazem da cemo se prestati znojiti nego ce svakako to biti manje.jednostaavno radite na samopouzdanju prihvatite to kako sasvim najobicniju stvar,ne razmisljaj te o tome(kao sto je bio slucaj sa mojom majkom) i znojenje ce se ako ne nestati onda svakako smanjiti.ovim sto idu u teretanu i sto su se popravili na tezini i ruke da kazem "spojili" sa djelovima tijela(trokutom grudima) to svakako po MOM misljenju doprinosi znojenju tako i tu oprrez,vidi te da nije i zbog toga,ne sad da smrsate ne znam ni ja 30kg pa jos gore da napravite svom zdravlju od znojenja,nego polako sa tezinom :) i misicima,mozda neka definicija da se odradi :) .poceo sam u zadnje vrijeme sve vise ljudi da primjecujem sa lokvama :) na majici i sasvim se normalno ponasaju niti se izdvajaju iz drustva niti se opterecuju sa tim hoce li ih ko vidjeti,samo glavu gore.RADITE na svojoj psihi mentalnom sklopu i prihvatite kao dio svog zivota,garantujem ako ne sasvim onda velikim dijelom ce te se manje znojiti.neki ce vjerovatno reci vidi ovog da je neke savjete kao da je sve knjige procitao al eto jednostavno zelim podijeliti svoja iskustva sa vama i barem nekom od vas pomoci.pozdrav i sve najbolje vam zelim izvinjavam se ako je kome tekst pomalo konfuzan al iz najbolje namjere je sve ovo).

SVE ONO STO JE OVDE RECENO JE POTPUNO TACNO ,SVE JE U NERVOZI I U TOME STO MISLIMO O TOME KAKO CEMO SE OZNOJITI,EVO JEDNOSTAVNO KADA BUDETE BILI NEGDE U DRUSTVIU NA NEKOJ ZURCI IL GDE GOD I NARAVNO OZNOJITE SE E PA UZMITE I NAPITE SE ZNACI TADA CETE SE SKROZ OPUSTITI I VIDECETE DA SE TADA NECETE ZNOJITI I MAJCA CE VAM SE OSUSITI :))JA SE I DALJE ZNOJIM I SVESTAN SAM TOG STRAHA OD ZNOJENJA AL MISLIM DA STO BUDEMO ZRELIJI I OPUSTENIJI DA CE TO VREMENOM PROLAZITI :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: POJACANO ZNOJENJE POD PAZUHOM!!!
PostPoslato: Pet Dec 30, 2011 6:07 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Dec 30, 2011 6:01 am
Postovi: 1
Dakle, da mi neko rezimira, gde i kako najlakše i najbolje doći do Odaban bočice?

Da zovem e-dućan i naručim preko telefona da mi pošalju (pošto nisam iz BG) ili da naručujem preko odaban.com sajta (radije bih neku drugu opciju, ne cima mi se sa karticama, dostavama itd.) ili nešto treće?

Hvala.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: POJACANO ZNOJENJE POD PAZUHOM!!!
PostPoslato: Sre Jan 11, 2012 6:35 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Apr 09, 2011 1:06 am
Postovi: 24
uradite hormonoloske nalaze,moze da je u pitanju stitna il neka druga zlijezda pa averzija prema toploti.svako dobro pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: POJACANO ZNOJENJE POD PAZUHOM!!!
PostPoslato: Pon Feb 13, 2012 5:20 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Feb 13, 2012 5:00 am
Postovi: 1
Da li neko mozda zna sta znaci kad se pod jednim pazuhom oseca znoj, a na drugoj ne....inace se znojim mnogo u poslednjih mesec dana i to me izludjuje! ne mogu normalno da zivim! u pocetku sam mislila da je normalno da se vise znojim i vise pijem vode jer sam pocela da treniram fitness. stalno sam koristila stik, svakog dana...mozda su mi se nekako zatvorile pore ili ne znam ni ja. od juce je pocelo da me boli iznad pazuha (onog koji se ne oseca :)), gde pocinje dojka, pa se plasim da nije neka zlezda koja je povezana sa dojkama.... ako neko zna nesto o ovome molim vas da mi odg.

Unapred zahvalna....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: POJACANO ZNOJENJE POD PAZUHOM!!!
PostPoslato: Uto Feb 21, 2012 8:10 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Apr 09, 2011 1:06 am
Postovi: 24
imao sam istih problema znojenje ispod pazuha,dlanova ruku,stopala,ledja i glave (narochito kad udjem iz hladne u vrucu prostoriju).Nisam volio sunce,pec sporet zimi,kad kazu sunce ja se istog trenutka preznojim.ispod pazuha i glave mi se smanjilo skoro i nestalo, takodje iz dlanova ima ga i dalje al ne kao prije,vrhovi prsta se znoje sada samo.... Moj problem je bio ako sam dobro ukapirao prekomjerna tezina,nisam bio debeo al sam trenirao i postepeno se popravio u kilazi oko 10do15 kg...ruke su mi bukvalno bile spojene sa tijelom. Kad sam dobio toliku misicnu masu,to svakako utice na ceo metabolizam. Misicno tkivo je jedno od tkiva koje navise utice u procese termogeneze,tj stvaranja toplote. Jasno je da nije slucajnost da bas kad je krenuo sa treniranjem i dobijanjem mase krece i obilno znojenje. Telo se znojem brani od pregrejavanja.Svi se neprestano znoje,neko vise neko manje. Smrsao sam i sada je sve to bolje ne idealno al vjerujem da ce u potpunosti da prestane.Psiha je kod mene isto odigrala kljucnu ulogu objasnicu vam kako u nastvaku teksta. Moji neki savjeti povedite racuna o kilazi(ne kazem sad drasticno da smrsate da ugrozite svoje zdravlje,pa da gore napravite,al mozda par kilograma ce uciniti svoje). Ako iskljucimo tu mogucnost krecemo redom,kompletna krvna slika,leukocitna formula,biohemija,urin,hormoski status pogotovu stitase zlezde. Treba i videti,kako spava,dal lupa srce,nervoza.... Ne deluje nista alarmantno,al treba ispitati korak po korak,samo strpljivo.Uradite hormolanlu analizu stitne i nadbubrezne zlijezde i ostalih zlijezda(zene nek laktin provjere),hipertenzija moze biti takodje uzrok.provjerite elektrolite Kalijum i Natrijum jesu li u kolicini koja je preporucena(posavjetuj te se sa ovim sa doktorom,nemoj te sami regulisati da se tako izrazim njihovu kolicinu),povedite racuna o ishrani uzimajte laneno ili riblje ulje,trenirajte. Jedan najbolji savjet koji mi je dala majka koji je takodje imala problema sa tim kad je bila mlada je PSiha.Kad ne mislite o tome vjerujte bice lakse..ovako kad "ucrtate" u glavu kad udjete u neku prostoriju oznojicu se svi ce gledati u mene,sigurno cete se oznojiti.jednostano ne mislite o tome,prihvatite to kao dio svog zivot,mislite pa ima i tezih stvari u zivotu,ovoje sitnica,vremenom ce bit bolje... treba da sam srecan bice to bolje...vjerujte i bice bolje tako je kod mene.Psiha je cudo kad zacrtate nesto uspjecete u tome... eto morao sam da dam savjete nadam se da ce vama bolje biti.Svako dobro i puno srece u zivotu!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: POJACANO ZNOJENJE POD PAZUHOM!!!
PostPoslato: Uto Feb 21, 2012 8:13 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Apr 09, 2011 1:06 am
Postovi: 24
milica.sinjorita je napisao:
Da li neko mozda zna sta znaci kad se pod jednim pazuhom oseca znoj, a na drugoj ne....inace se znojim mnogo u poslednjih mesec dana i to me izludjuje! ne mogu normalno da zivim! u pocetku sam mislila da je normalno da se vise znojim i vise pijem vode jer sam pocela da treniram fitness. stalno sam koristila stik, svakog dana...mozda su mi se nekako zatvorile pore ili ne znam ni ja. od juce je pocelo da me boli iznad pazuha (onog koji se ne oseca :)), gde pocinje dojka, pa se plasim da nije neka zlezda koja je povezana sa dojkama.... ako neko zna nesto o ovome molim vas da mi odg.

Unapred zahvalna....


Provjeri da nije u pitanju hipofiza odnosno prolaktin,nisam siguran pomeni ovo svom doktoru znace on o cemu se radi..pozdrav i sve najbolje...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: POJACANO ZNOJENJE POD PAZUHOM!!!
PostPoslato: Sre Feb 22, 2012 12:17 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Apr 09, 2011 1:06 am
Postovi: 24
nadam se da ce vam ovi prirodni ljekovi takodje pomoci

PRIRODNI LEKOVI :

- CAJ OD ZALFIJE -

Jako je dobar za pojacano znojenje stopala ili dlanova .

Moze se koristiti i za znojenje lica .

Stavite 1-2 kasike caja na litar vode,kuvajte 5 min.Kad se ohladi,drzati noge ili ruke u caju 25min.

Isperite sa vodom . Ponavljati tretman nekoliko puta nedeljno.

Mozete i da pijete jednu solju blagog caja od zalfije dnevno.

- ULJE CAJEVCA(tea tree oil)

Koristiti rastvor od 25%. Namazati delove tela koji se znoje, isprati posle 5 min. Ovde treba biti obazriv kod pojacanog znojenja pazuha jer je moguca blaga iritacija.

Mazati 3 do 5 dana.

- SODA BIKARBONA

Pomesajte sa malo vode 5 kasika sode bikarbone da dobijete gustu smesu.Namazati ,drzati 10 minuta,5 dana nedeljno.

Ovaj tretman je izuzetan pogotovo ako imate pojacano znojenje dlanova.

- MAGNEZIJUM

Uzimati 200-400mgm magnezijuma dnevno,sedam dana.

Izuzetan je za nervni sistem i regulise rad znojnih zlezda .

Znatan broj ljudi je koristeci ovaj tretman smanjilo znojenje.

- SOK OD LIMUNA

Dobar je narocito ako imate i problem neprijatnog mirisa.

Mozete ga koristiti kao dezodorans posle kupanja.

Dezodoranse i antiprespirante koje koristite,uvek je bolje stavljajte uvece,pre spavanja.

- JABUKOVO SIRCE -

Razrediti sa vodom i namazati.Dobro je i protiv znojenja i neprijatnih mirisa.

takodje provjerite da nije u pitanju anskioznost
Preporucio bih i ovaj sajt naravno ako moderatori ne smatraju da krsim neka pravila na taj nacin:
http://www.stop-znojenje.com/index.html


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 778 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 ... 52  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 55 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: