Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 254 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 17  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Molim sve za komentarisanje ovog pitanja
PostPoslato: Uto Jul 24, 2007 5:43 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jul 18, 2007 1:26 pm
Postovi: 3326
Lokacija: Svuda i nigde
Hehehe iako napolju duva vrutj vetar , ja sam proshla ovaj put bez vetrova i jako sam sretjna zbog tog.A nadam se i moi bliznji tj mislim moi blizu mog okruzenja :D . A hvala Diabeta ovo za jogurt' ni napamet mi nije pao jogurt , sad cu ja to ;) .Jer sa kafom mi se bash neshto neda.Moca kafa me asocira na chokoladu pa bezbolnije je ovako :wink:
Pozdravchic


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Jul 24, 2007 9:28 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jul 18, 2007 1:26 pm
Postovi: 3326
Lokacija: Svuda i nigde
Probala sam cimet s`jogurtom i nije loshe, kao vocni jogurt tako neshto :wink: Boze josh ispadoh ' alava 'a nisam gde bi ja? :wink:
Uh koja vrutjinchina a tek ovaj vrutj vetar qq .E da imam jedno pitanje ako bi imao ko merodavan da m na njega odgovori?A to je : Zashto su meni rekli da se ne smem kupati tj plivati.Mislim rekao mi je lekar fizioterapeut navodno zbog niskog pritiska.Valjda da ne bih kolabirala u vodi :( .Da li je to tachno ako jeste e nazdravlje , obozavam da se kupam tj plivam i sad ?E sve ce na mene shto ne valja pa i nechudi me ako ni to ne smednem ;(. Veliki pozdrav i hvala unapred na odgovoru ako mi ko odgovori
Pozdravchic od mene za vi :wink:
Mikalja


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Molim sve za komentarisanje ovog pitanja
PostPoslato: Sre Jul 25, 2007 12:35 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jul 18, 2007 1:26 pm
Postovi: 3326
Lokacija: Svuda i nigde
Alo gde ste ljudi?Malo stao onaj pakao, a vas odma nigde zabili se u rupe i sad klopate,polaako bwe iako stade onaj vruc vetar i malo zahladi , ne razbacujte se sa kalorijama :roll: ipak cheka nas onaj aparatic i vreba kao kuga hehe.Naravno zekim se malo, mora se iako mi malopre ovde sa foruma jedna prijateljica napisala pp tipa: Ajde ti nemoguce da si bolesna ne, ne ti sa takvim duhom nemozesh biti bolesna , ti se stalno zezash.Nego bacaj tu bolest u zaborav.hehe :lol: .Ali shta da se radi mora se nasmejati od qkanja nema nishta samo rasterash od sebe sve.A chovek se smeje samo gloopostima shto je i normalno gde pametovanjem da se nasmeje neko.Pozdrav za sve i izlazite iz rupe vidim vas brishete se musavi od klope :wink: nemojte se brisati rukavom :) caosss
P.S
Diabeta jaojj prijao mi je juche jogurt i cimet ali nocas bila sam kao bure
I ventil morao se pustiti a poshto mi ne daju u kuci a gde bi ja?Presedela sam na mestu gde mi je i prilichio nocas :x Bar da mi je shecer malo pao nego otishao gore josh ali ok mozda ce drugi put i mozda tako reaguje s`jogurtom
pozdravchic
Mikalja :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Jul 25, 2007 2:20 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Dec 20, 2005 2:46 pm
Postovi: 435
Lokacija: Luksemburg
Ja sam tu, kao radim i ubijam se od dosade. A vi kako te?

_________________
Tip 1 od sept 1990. Minimed & Humalog od feb 1998.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Molim sve za komentarisanje ovog pitanja
PostPoslato: Sre Jul 25, 2007 3:11 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jul 18, 2007 1:26 pm
Postovi: 3326
Lokacija: Svuda i nigde
BoJJa prvi izviri znachi on virka i ruchka :D Znate za ono ?Idu dve zene ulicom i kaze jedan chovek drugom , sad ce mo znati koja je zla a i pazi kako :wink: .Prolazeci pored ljudi zene nazvashe dobar dan ljudima nashto ce ovaj jedan.Dobar dan zla zeno. I ona shto je bila stvarno zla brecnu se :Otkud ti znash da sam ja zla zena a? :lol: :lol: .E ne mislim da si ti BoJJo losh ili zao nego na apropo onog mog pitanja ili ti zakljuchka , gde ste ljudi shta ste pobergli u rupu i ruckate li ruchkate poshto je malo danas prijatnije koi stepen pa opominjem da ne prenaglite jer; onaj zlobni aparatic vreba uvek u punoj pripravnosti za ratovanje hehe :wink: BoJJo radish , pa polako evo i ovde radi se pomalo, smara se povishe i takoc.Chekamo da se pozari ugase uzas bwe.Uvek se oseca miris roshtilja u vazduhu .Valjda one zmije se peku bube, zohari i ostale zivotinjke.Bash gadno
Aj pa tako pozdrav za vi od ja 8)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Molim sve za komentarisanje ovog pitanja
PostPoslato: Sre Jul 25, 2007 3:16 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jul 18, 2007 1:26 pm
Postovi: 3326
Lokacija: Svuda i nigde
E da BoJJo ja se izvinjavam zbog lapsusa pri pisanju , nekako pochesto napishem BoJJa neshto mi tako ode kontroli a posle vidim da nick BoJJa odgovara vishe zenskom polu mada , to ovde ne predstavlja nishta posebno ali ipak izvinjavam se BoJJo
Cao


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Jul 25, 2007 9:39 pm 
OffLine Saradnik
Pridružio se: Sub Sep 11, 2004 3:51 pm
Postovi: 2318
Lokacija: Beograd
Eeee, kamo srece da mogu da plandujem "kao neki" :D :D i da se t cim na klopu. Kad imas udruzenje i sajt na vratu, nikad nisi miran od poziva, mejlova i sastanaka. Osim toga, ja sam i dalje na dial-up vezi (ziveo "moderni" telekom) pa mi nije bas svejedno da se kacim stalno.

Mikalja, bas mi zao za bliski susret sa cimetom, valjda ce sledeci put biti bolje....

Sad idem da obucem rukave i da se ozderem :D

_________________
Posetite prvi domaći sajt o dijabetesu: http://www.diabeta.net


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Molim sve za komentarisanje ovog pitanja
PostPoslato: Čet Jul 26, 2007 10:50 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jul 18, 2007 1:26 pm
Postovi: 3326
Lokacija: Svuda i nigde
E Diabeta josh si na dialu-pu?Potpuno te razumem kako ti je .A ja dok sam bila i imala sam tad i dvojnika :o MOzesh misliti, samo pochnesh pisati kuckati neshto raditi nebitno puche veza.Ti da se nakachish ono zauzeto jaoj. a i ovako zauzmesh liniju i svashta neshto .Grozno,mada procice i to.A to za bliski susret s`cimetom ma idemo dalje :wink: A shto rukave da obuchesh ?Jel one shto su nekad nosili porota i cate :wink: Da se ne umastish qq pa necesh jesti ono tipa zakorachi prase pa kidaj hehehe.Shalim se malo budi pozdravljena i prijatno samo ti ruchkaj.I ja cu :P


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Molim sve za komentarisanje ovog pitanja
PostPoslato: Čet Jul 26, 2007 10:56 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jul 18, 2007 1:26 pm
Postovi: 3326
Lokacija: Svuda i nigde
jasbi onaj tvoj pp vec mi ide pomalo na zivce :evil: Ispisala sam ti roman tamo i ne mogu naci da pregledam, kao da nije ni otishao.Jako je nepraktichno i nepregledno.Daj ovde napishi stigao je , nije .Bash sam se nakuckala a ne znam dal si dobila mislim post :wink: A tebe puno pozdravljam kao i sve na forumu
caosss :wink:
Mikalja


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jul 26, 2007 5:45 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Jul 16, 2007 9:08 pm
Postovi: 285
Nema ga, Milka moja.....Baš mi je žao. A, što je nepregledno, pa, jeste. Al, šta sad da radimo. Poslaću ti ja moj mejl na pp, pa ćemo se dopisivati tako...:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Molim sve za komentarisanje ovog pitanja
PostPoslato: Čet Jul 26, 2007 5:50 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jul 18, 2007 1:26 pm
Postovi: 3326
Lokacija: Svuda i nigde
E nazdravlje :( u vraga nek ide .
Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jul 26, 2007 5:53 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Jul 16, 2007 9:08 pm
Postovi: 285
Diabeta je napisao:
Eeee, kamo srece da mogu da plandujem "kao neki" :D :D i da se t cim na klopu. Kad imas udruzenje i sajt na vratu, nikad nisi miran od poziva, mejlova i sastanaka. Osim toga, ja sam i dalje na dial-up vezi (ziveo "moderni" telekom) pa mi nije bas svejedno da se kacim stalno.

Mikalja, bas mi zao za bliski susret sa cimetom, valjda ce sledeci put biti bolje....

Sad idem da obucem rukave i da se ozderem :D



No, no.....:wink:

Ma, stalno mislim o onoj tvojoj "fori" za jedenje slatkiša posle ručka...:evil:
Ima tu logike, ima, ima...Posle ručka ne možeš puno pojesti slatkiša...:lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jul 26, 2007 6:00 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jul 18, 2007 1:26 pm
Postovi: 3326
Lokacija: Svuda i nigde
Izgleda da one tvoje pp vishe ne funkcionishu :lol: E svashta .Nishta idem raditi neshto pa cu videti posle
Pozdrav jasbi
A Diabeta otishla da stavi rukave one shto nose porota ili nekad sluzbenici one crne do pola lakta da ima se s`chim obrisati :D hehe
Caos i prijatno


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jul 26, 2007 8:54 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Jul 16, 2007 9:08 pm
Postovi: 285
Što, nisi dobila? E, svašta....

Da,da......Diabeta se lepo snašla....:lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Jul 27, 2007 11:35 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Feb 18, 2005 3:58 pm
Postovi: 213
Lokacija: Pozarevac
E Stela moja, ja i ti cemo uskoro kao ona baba sto je stavila sesir na glavu, stala pred ogladalo i pita se:"Dal sam posla il sam dosla?"
:D Idi na odmor drugarice :wink:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 254 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 17  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 62 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: