Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 254 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 17  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Avg 26, 2007 10:27 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jul 18, 2007 1:26 pm
Postovi: 3326
Lokacija: Svuda i nigde
Merila sam i bio je danas 6.3 :wink: .Jedem leblebije, cimet redovno rokam a i lekove i celer i limun onaj pa shta znam uz kretanje mogao je i nizi biti a i ne jedem bash neshto shto bi ga dizalo.Ali ajde de i ovo nije bash loshe ,da neide vishe bilo bi ok.Pozdrafcheeee :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Avg 26, 2007 8:08 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Jul 16, 2007 9:08 pm
Postovi: 285
mikalja je napisao:
Merila sam i bio je danas 6.3 :wink: .Jedem leblebije, cimet redovno rokam a i lekove i celer i limun onaj pa shta znam uz kretanje mogao je i nizi biti a i ne jedem bash neshto shto bi ga dizalo.Ali ajde de i ovo nije bash loshe ,da neide vishe bilo bi ok.Pozdrafcheeee :lol:


Voditi računa o hrani. Ubijam se od boranije... :D Na postu sam i dobro mi dodje. Malo sam i oslabila, tako da se mislim da "produžim" post i posle 28.og?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Avg 26, 2007 8:39 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jul 18, 2007 1:26 pm
Postovi: 3326
Lokacija: Svuda i nigde
Vodim rachuna i jeedem buraniju vec mi viri iz ushiju :-? Ochekujem kad ce me pocheti udarati onim prutevima da pasulj skupljaju .A vala shta jedem i kolio kao da postim ?Nego shta bi sa onim plinom ? :oops: Pozdrav idem gledam neke video klipove :lol: :lol: Poslat cu ti link super je da se nasmejesh i ti :D caos


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Avg 26, 2007 8:41 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jul 18, 2007 1:26 pm
Postovi: 3326
Lokacija: Svuda i nigde
Vodim rachuna i jeedem buraniju vec mi viri iz ushiju :-? Ochekujem kad ce me pocheti udarati onim prutevima da pasulj skupljaju .A vala shta jedem i koliko kao da postim ?Nego shta bi sa onim plinom ? :oops: Pozdrav idem gledam neke video klipove :lol: :lol: Poslat cu ti link super je da se nasmejesh i ti :D caos


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Avg 27, 2007 3:09 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Jul 16, 2007 9:08 pm
Postovi: 285
Danas sam kupila neku zelenu, široku boraniju ! Čujem od žena da je mnogo dobra, ukusna. Produžavam ovaj način ishrane i posle posta. Kilogrami dole, šećer dole. Sutra moram kupiti novu ALA, i tako. Nije loše. Ne dam se, sve u svemu.
pozdrav svima...

Šta je ovo, nema nikoga? Samo ti i ja tandrljamo.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Avg 28, 2007 10:00 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jul 18, 2007 1:26 pm
Postovi: 3326
Lokacija: Svuda i nigde
Ako ,ako samo napred bit cesh ti kao nova :wink: .Morat cu i ja probati tu ALA da vidim dal ce meni pomoci?Pa ako mi bude dobra uzimat cu je onda redovno?I ja buraniju zuljam i inache ishranu sam svela kao da postim svaki dan pa videt ce mo? :winkA nema nikog ovde mrzi ih da pishu po forumu dok im ne prigusti .Neka ih samo da budu svi dobro?Pozdrav za tebe i ostale a koe ostale forumdzije e to ne znam :lol:
Ciaaaos i pishemo se......... :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Avg 28, 2007 10:02 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jul 18, 2007 1:26 pm
Postovi: 3326
Lokacija: Svuda i nigde
Ako ,ako samo napred bit cesh ti kao nova :wink: .Morat cu i ja probati tu ALA da vidim dal ce meni pomoci?Pa ako mi bude dobra uzimat cu je onda redovno?I ja buraniju zuljam i inache ishranu sam svela kao da postim svaki dan pa videt ce mo? :winkA nema nikog ovde mrzi ih da pishu po forumu dok im ne prigusti .Neka ih samo da budu svi dobro?Pozdrav za tebe i ostale a koe ostale forumdzije e to ne znam :lol:
Ciaaaos i pishemo se......... :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Avg 28, 2007 10:11 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jul 18, 2007 1:26 pm
Postovi: 3326
Lokacija: Svuda i nigde
GR opet ode gore ona dupla poruka :oops: .Valjda niko ne pishe nego nas dve pa ko velim aj duple da ima shto vishe bar izgleda tako :wink: Idem sad ce mi opet doci majstor :oops: .Bolje te novce da sam davala za ishranu zdravu zar ne jasbi?Budi ti meni zdrava .Nedaj se problemima .sad cesh reci ih ko mi kaze :lol: .Ali zelim ti da budesh opushtenija ,moram i ja menjati se ako ikako mognem?Bash sam neshto nervozna i uvek napeta u poslednje vreme moram gledati da to izbacim iz sebe :evil: ,Pozdravche i ljubi dete i chestitaj mu na uspehu :wink:
Caosssss[code][/code]


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Avg 29, 2007 4:16 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Jul 16, 2007 9:08 pm
Postovi: 285
Da, da,opuštena...aha, vraga. Jel vidiš što ti je život? Taman jednom čudu stanem malo na rep, kad evo me lupi drugo ... Do juče sam se baktala sa šećerom sad sa solju !..... :o ....... :D ..Za poludeti, majke mi.

Baš sam sad šljonula, idem da pokušavam malo spavati. Pišemo se...

Ostalim forumašima koji čitaju postave, naravno - pozrav...:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Avg 29, 2007 7:00 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jul 18, 2007 1:26 pm
Postovi: 3326
Lokacija: Svuda i nigde
Ne daj se jasbi :wink: Bit ce to sve u redu!!!A shta ti bi sa postovima sa one teme tvoje?Zashto se dobio shecer :o bash gledam kao gumicom obrisano sveee em mu :-? Dzaba pisali :-? SVASHTA :roll: Caosssss


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Avg 30, 2007 2:23 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jul 18, 2007 1:26 pm
Postovi: 3326
Lokacija: Svuda i nigde
Evo vec poduzi period mereci shecer krece mi se tu oko 6.3 do 6.5 shta mislite da li je to dobro ? A prvo kada su mi otkrili bio je oko 14, tu negde otprilike.I davali su mi insulin iz pochetka ,za one koi ne znaju pre toga sam imala mozdani udar i onda su mi pronashli shecer oko 14 je tad bio.Rekli su da je od stresa nastao posle udara i da ce se povuci ali na moju zalost nije ni do danas :( >Ali skinuli su me s insulina i propisali tablete Diprian po 2 tabletice ujutru i uveche.Uzimam ih redovno ali i sve shto god chujem da je dobro za skidanje shecera.Od vezbi ,kretanja fizichkih aktivnosti, dieta i uzimanja buranije celera cimeta i sve shto chujem .Samo nerviranje ne mogu bash izbaciti iako bih to zelelela kao i svako :( .E sad nekako sam ga tu negde doterala oko 6.3 ili 6.5 .Ali nize retko kad da bude .Pa vas molim da kazete vashe mishljenje da li je to za sad dobro .Bash se opterecavam s tim shecerom ,jer uvek mi je u glavi shta ako sam udar dobila zbog visokog shecera?I onda plashi me da se ne ponovi .Pozdrav za sve ako ima ikoga.ako ko izviri ? :lol:
Ciaos pozdrav za sve ..... :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Avg 30, 2007 2:27 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jul 18, 2007 1:26 pm
Postovi: 3326
Lokacija: Svuda i nigde
Evo bash i danas sam merila ,i uz sve probleme koe nas prate naravno svi ih imamo :-? Gledam u brojach i videh cifru 6.5.Pa sad ?????Jedni mi kazu SUPER drugi NEVALJA auh :oops: vishe :roll:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Avg 30, 2007 9:37 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Jul 16, 2007 9:08 pm
Postovi: 285
Miko, 6,4 je gornja granica normale. Znači, odlično je. Pokušaj da skineš neki kilogram, o'ma će biti manji...:wink:..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Avg 31, 2007 9:25 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jul 18, 2007 1:26 pm
Postovi: 3326
Lokacija: Svuda i nigde
To za kilograme malo teze ce ici :-? Shta jedem i koliko jedem i koliko se krecem i vezbam i oni stoje .Genetika je chudo .Shto moj muz reche jaoj da sam ja na tvom mestu?Da sve to radim i tako se hranim i kosti bi mi se istopile a meni skoro ni da mrdnu kilogram dva i stop.Probala sam diete razne muchila se necu vishe pa shta bude.I ovako sam na dieti i te kakvoj pa kako bude :wink: .Kako je zagushljivo vreme qqq.Ono kao palo 16 kapi kishe na vrele betone i sad samo gore uuudavi :oops: .Pa ljudi ima li zivi mrdali li iko?
jasbi znam da je gornja granica 6.4 ali kod nas samo :o U drugim drzavama je drugachije :x .Valjda kod njih cukar nije sladak no prislan em li ga :roll: .Ma da ostane ovako i priblizno bilo bi ok.A koe ti ono lekove uzimash za diabetes jasbi ?Sem buranije ribe i td :wink: .
Pozdrav za one koi svrate caosssss
A mi jasbi izgleda da ce mo se prebaciti na neki forum gde komuniciraju ljudi koliko toliko ?CAooooos


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Avg 31, 2007 10:14 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Jul 16, 2007 9:08 pm
Postovi: 285
mikalja je napisao:
To za kilograme malo teze ce ici :-? Shta jedem i koliko jedem i koliko se krecem i vezbam i oni stoje .Genetika je chudo .Shto moj muz reche jaoj da sam ja na tvom mestu?Da sve to radim i tako se hranim i kosti bi mi se istopile a meni skoro ni da mrdnu kilogram dva i stop.Probala sam diete razne muchila se necu vishe pa shta bude.I ovako sam na dieti i te kakvoj pa kako bude :wink: .Kako je zagushljivo vreme qqq.Ono kao palo 16 kapi kishe na vrele betone i sad samo gore uuudavi :oops: .Pa ljudi ima li zivi mrdali li iko?
jasbi znam da je gornja granica 6.4 ali kod nas samo :o U drugim drzavama je drugachije :x .Valjda kod njih cukar nije sladak no prislan em li ga :roll: .Ma da ostane ovako i priblizno bilo bi ok.A koe ti ono lekove uzimash za diabetes jasbi ?Sem buranije ribe i td :wink: .
Pozdrav za one koi svrate caosssss
A mi jasbi izgleda da ce mo se prebaciti na neki forum gde komuniciraju ljudi koliko toliko ?CAooooos

Ne pijem ja lnikakve ekove za dijabetes. Samo se borim hranom sa njim.
To sam još od nekog čula da je u drugim zemljama malo veća ta gornja granica, ne znam za koliko.
Nemoj se vaditi na genetiku....To mogu i ja. A, nije baš tako. Jedem i to je glavni razlog. Slabo se krećem i eto ti zašto se sve lepi za mene.
Šta ti kaže dete, kolika je granica šećera tamo?

Diabetaaaa ! Jesi li ti barem živa, mrdaš li?..Nigde nikog....... :roll:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 254 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 17  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 49 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: