Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 17 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Apr 22, 2004 9:45 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Apr 22, 2004 2:00 am
Postovi: 1
interesuje me koji su najbolji nacini za uklanjanje mladezeva i ko to u novom sadu radi.
hvala unapred...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Apr 24, 2004 9:52 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Apr 02, 2004 2:00 am
Postovi: 97
Laserski metod je najbolji.
Radiotalasi najlošiji-uz ožiljke i uništavanje korena dlake.

Nikako ne preporučujem ordinaciju "Diva" koja inače radi u Beogradu i Novom Sadu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Apr 24, 2004 10:06 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Apr 09, 2004 2:00 am
Postovi: 6
Ja sam svoje mladeze skinula operativnim putem na plasticnoj hirurgiji.Nemam oziljke.Cula sam za jos jednu metodu koja je efikasna,nekim preparatom.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Apr 25, 2004 12:46 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jan 21, 2004 2:00 am
Postovi: 31
Lokacija: novi sad
Ja svoj mladez sa nosa skinula u ordinaciji Diva u Novom Sadu i lepo su to uradili nemam nikakav oziljak mada je doktorica napomenila da ce ostati. Postoji i kozmeticki salon Monika koji uklanjanje mladeza vrsi laserom, cula sam da su oni jeftiniji od Dive, ali tek posto sam se svog resila.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Jun 23, 2004 8:36 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jun 23, 2004 2:00 am
Postovi: 16
Ja sam takodje iz ns i skinula sam 12 mladezeva! mladezeve sam skidala u studiju monika (laserom) i nimalo ne boli posto dobijes anesteziju,a probala sam i radio talasima u studiju diva i pobelga sam sa stola!!!! sestre su morale da mi drze glavu (JAAAAAAAAKO PECE!) I TO JE JEDINI POKUSAJ! MOJA PREPORUKA TI JE DA SKIDAS LASEROM ZBOG MANJE BOLA!i savet ako odes u studio monika:nemoj da dozvolis da tiu radi pregled grudi posto "doktor" NIJE KOMPETENTAN za tu vrstu pregleda!Veruj mi konsultovala sam se sa puno ljudi koji su prosli kroz isto! totalno ponizavajuce!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Jun 25, 2004 1:40 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Apr 06, 2004 2:00 am
Postovi: 1003
.........................


Poslednji put menjao danka dana Sre Feb 23, 2005 12:45 pm, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Pitanje
PostPoslato: Uto Nov 30, 2004 3:10 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Nov 30, 2004 2:49 am
Postovi: 51
Da li se mladezi mogu skinuti sa lica ali bez oziljka?Imam neke koji su u ravnini koze i zelela bih da ih se resim. KOliko bi to kostalo i gde mi preporucujete da odem u Beogradu?Najbitnije mi je da ne ostaju oziljci! Za koju ste metodu jos culi za njihovo uklanjanje?

_________________
Minerva


Poslednji put menjao Minerva dana Sre Dec 01, 2004 2:05 am, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Dec 01, 2004 2:03 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Nov 30, 2004 2:49 am
Postovi: 51
Zasto ne preporucujete ordinaciju Diva?Koja je po vama najbolja za uklanjanje mladeza?I koja je cena kao i da li ostaju oziljci?

_________________
Minerva


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Pitanje za Mari
PostPoslato: Sub Dec 04, 2004 11:31 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Nov 30, 2004 2:49 am
Postovi: 51
Zanima me za koji si jos metod cula za skidanje mladeza.Ja bih zelela da se nekih mladeza resim ali ne zelim da mi ostanu oziljci.Ti mladezi su na licu a u Divi su mi rekli da ce mi ostati oziljci.Koji je nacin po vama najefikasniji za tu intervenciju,i koga preporucujete u Bgd-u i kolika je cena?

Unapred zahvalna,

Minerva

_________________
Minerva


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Volela bih da mi odgovorite na prethodna pitanja
PostPoslato: Uto Dec 14, 2004 2:36 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Nov 30, 2004 2:49 am
Postovi: 51
Jer bi volela da se resim mladeza ali bi volela da to bude ucinjeno na najbolji nacin.Volela bih da cujem vasa misljenja.Ja ne reklamiram nikakvu ordinaciju vec bi to volela da ucinim kod profesionalca!

_________________
Minerva


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Jan 23, 2005 7:08 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Nov 21, 2004 2:56 pm
Postovi: 383
Lokacija: Zemun
Moj otac je pre petnaestak godina skinuo mladeze kod jednog doktora u Kragujevcu. Imao je na licu kod uha mladez velicine osrednje jagode, koji je gnojio i uvek bi ga posekao kad se brijao. Za ovog doktora cuo je slucajno, covek se zove dr.Dunkic, i doktor je hemije. Patentirao je neki hemijski rastvor ili nesto vec slicno, cime natapa mladeze i oni se nakon nedelju dana sasuse i sami otpadnu. Pri tom ne ostaje ni koren niti bilo kakav oziljak. Moj otac je tako skinuo sve problematicne mladeze (tj. one koji su mu smetali) sa tela (i to kako one sa lica, tako i sa ledja i drugih delova tela), a bilo ih je poprilicno. Hvala Bogu, otac mi je i dan danas ziv i zdrav, i nikad nijednu komplikaciju nije imao u vezi sa ovim. Cak su sledece godine i moji teca i tetka isli kod istog lekara i skidali mladeze, i opet kazem hvala Bogu i oni su zivi i zdravi. Moram samo da napomenem da covek ne skida sve mladeze. One koji su problematicni u smislu da su poceli da se menjaju i sl. ne dira. Moja prijateljica je htela da ide kod njega jer joj je mladez naglo poceo da raste i da se menja, sto joj je smetalo. Pozvala ga je telefonom i covek ju je pitao za detaljne medicinske nalaze, nakon cega je odbio da joj skine mladez jer je bio rizican. Nemam nameru da reklamiram ovog coveka, samo prenosim svoje iskustvo, a ako neko zeli dacu mu i broj telefona, pa nek se konsultuje s njim.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Telefon
PostPoslato: Ned Jan 23, 2005 10:15 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Nov 30, 2004 2:49 am
Postovi: 51
Zanima me telefon doticnog da se dogovorimo o skidanju mladeza.Zanima me i cena skidanja.Da li dolazi u Bgd?Ja smatram da moji mladezi a i po tvrdnji dermatologa nisu opasni ali zelim da ih se resim jer mi estetski nisu lepi iako drugi tvrde da jesu!

Pozdrav!

_________________
Minerva


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Jan 23, 2005 10:24 pm 
OffLine Saradnik
Pridružio se: Sub Jul 17, 2004 10:51 am
Postovi: 868
Lokacija: Beograd
Na nedavno odrzanom kursu iz dermoskopije Prof Argencijano je pokazao preko 100 mladeza od kojih neki izgledaju bezazleno a u stvari su veoma opsni i s druge strane neki koji izgledaju opsno u stvari su dobrocudni. Obavezno zato uradite dermoskopiju. Mozda je resenje Dr Adamovic u Dzordzu 3249192. Pre nego sto mladez skinete. Dobro je da se mladez sskine i uradi histologija da se ipak vidi sta smo skinuli. To sa hemijom mi se ne dopada, ali homo ipse...

_________________
predajem estetsku negu i dermatologiju , uza specijalnost mi je barijerna funkcija koze, nega zdrave koze i alergijske promene na ocnim kapcima.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jan 24, 2005 9:58 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Nov 21, 2004 2:56 pm
Postovi: 383
Lokacija: Zemun
Minerva,
poslala sam ti privatnu poruku sa podacima o dr.Dunkicu!
Javi sta si uradila... :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Jan 26, 2005 1:41 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Dec 06, 2004 7:40 pm
Postovi: 21
goranai je napisao:
Na nedavno odrzanom kursu iz dermoskopije Prof Argencijano je pokazao preko 100 mladeza od kojih neki izgledaju bezazleno a u stvari su veoma opsni i s druge strane neki koji izgledaju opsno u stvari su dobrocudni. Obavezno zato uradite dermoskopiju. Mozda je resenje Dr Adamovic u Dzordzu 3249192. Pre nego sto mladez skinete. Dobro je da se mladez sskine i uradi histologija da se ipak vidi sta smo skinuli. To sa hemijom mi se ne dopada, ali homo ipse...





doktorka, ja sam bila kod dr Adamovica letos, i poslao me je u privatnu ordinaciju !!!

I uzasno je neljubazan!!! :-?

Sedela sam na stolici preko puta njega....Cita knjigu...
i cekam...cekam.... :roll: a on podignu pogled i rece : "a sta vama treba?" :-?

"Meni, doktore, milion dolara i Bred Pit u krevetu!
Pa sta mislite zasto sam Vam dosla?! Da popijemo kaficu?! Da ogovaramo pevaljke?!" mislim se ja.... :wink:

Ja da imam par stotina e , isla bih odmah u privatnu, ne bih ni dolazila u drzavnu u Dzordza Vasingtona!!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 17 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 8 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: