Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 172 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 12  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Sep 24, 2006 2:25 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Jul 01, 2006 9:20 pm
Postovi: 427
Lokacija: Beograd
Lepi moj je napisao:
...i ja bih malo toga gela... :D
ali imam bas problema ,posto mi koza reaguje na toplo hladno imam masnu i poroznu kozu
ne znam da li smem?


Ovaj gel je odlican za masnu kozu, tako da po tom osnovu smes. A ne znam sta ti znaci "porozna koza"?
U svakom slucaju, odlicna stvar, koja extra deluje na prosirene pore, cisti ih iznutra i suzava.

pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Sep 24, 2006 2:31 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Jul 01, 2006 9:20 pm
Postovi: 427
Lokacija: Beograd
iguana je napisao:
Ja sam vec pisala na drugoj temi ali mi niko nije odgovorio :(
Nema veze,iako se ne znamo,citam vase postove i dosta toga mi koristi.Ja nemam mnogo problematicno lice,imam prosirene pore i po neku na predelu kod brade i donji deo obraza.Koristim losion doroslovac i stavljam prirodne maske i to mi pomaze.Probacu i ja taj gel vec za koji dan pa cu vam i ja napisati svoje iskustvo. Naidje period kad se stanje malo pogorsa,pa se smiri i tako u krug ali je podnosljivo. Veliki pozdrav svima na forumu :)


Dobrodosla :wink:
Moj najprijateljskiji savet: izbaci Doroslovca iz upotrebe, probala sam ga daaaaavno, i on zaista u trenutku zategne pore i koza deluje cistije, ali vec sutradan se situacija mnogo pogorsa, lice bukne, jer je u osnovi ovog losiona ALKOHOL koji je smrt za kozu, narusava njen balans itd.
Obavezno probaj ANTOPAR gel, bices prezadovoljna rezultatima.
poz


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Sep 24, 2006 10:55 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Jul 25, 2005 2:25 pm
Postovi: 514
Zasto ne bi probala Vichy NormadermOn deluje na akne,zatvorene i prosirene pore!Ja ga koristim i bas mi je pomogao,a lice mi je bilo uzas!Ne gubis nista!Pozz


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Sep 24, 2006 2:16 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Sep 19, 2006 12:53 pm
Postovi: 66
Hvala na dobrodoslici! Drago mi je sto ste me prihvatili... poslusacu vas savet... a da li smem da koristim i taj gel i vichy normadermOn u isto vreme ili da probaj jedno pa ako nema poboljsanja onda drugo?
Unapred hvala na odgovoru..
I recite mi cemu biste dali prednost od ta dva proizvoda?

_________________
Cuda ipak traju nesto duze ... :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Sep 24, 2006 2:35 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Jul 25, 2005 2:25 pm
Postovi: 514
Prvo da ti kazem da me tvoj potpis uvek nasmeje!
Slusaj nase savete,pomoci ce,ne samo tebi vec svima,jer ovde ima bas dosta ljudi sa iskustvom!

Ja ti savetujem Vichy & Lush da prvo isprobas!Dosuse ovaj gel nisam isprobao,ali meni je ovo bilo dobitna kombinacija,medjutim nenni nije,pa ce me ona pokopati i posavetovati da koristis gel :D !Na tebi je da odlucis!

I smesi se jer je ce sutra biti bolje(ako nas slusas)!Pozzz


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Sep 24, 2006 3:20 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Jul 01, 2006 9:20 pm
Postovi: 427
Lokacija: Beograd
hehe :wink:
bobo, nesto se premisljam, a da trazimo mi procenat od strane ovih kozmetickih kuca za ovu udarnicku reklamu , ti od Vichy-a i Lusha, a ja od apoteke 1. maj? Neko ce stvarno da pomisli da radimo u njihovim redovima. :lol: A ja sam samo zadovoljni korisnik i srecna sta je gel ucinio za 4-5 dana od mog lica, tacnije pora.

Iguana, mozes recimo da napravis kompromis, i da uzmes Dercome Clear suspenziju za umivanje na bazi bezoyl-peroxida, (ne gel ANTOPAR koji je sa istim glavnim sastojkom, ali je malo jaci) i uzmes kao dnevnu kremu Vichy Normaderm. Mozda ti to bude dobitna kombinacija, mada mozes da uzmes i Lush Fresh Faramacy sapun, sve zavisi kakva ti je koza, tj. u kojoj meri imas problem.
pozz tebi i Bobi :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Sep 24, 2006 3:32 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Sep 19, 2006 12:53 pm
Postovi: 66
Hvala vam ljudi,bas ste brzi :D
Ja sam iz Beograda,tako da pretpostavljam da mi je sve dostupnije od proizvoda pa ako mozete da mi kazete gde mogu da nabavim te proizvode (da li u bolje snabdevenim apotekama ili negde posebno).Procitala sam da to sto mi savetuje nenna mogu naci u apoteci u Kneza Milosa,ako se ne varam,u apoteci 'Prvi maj'.To cu uzeti jos sutra :)
Raspitacu se za tu kremu koju mi bobo preporucuje u apotekama u blizini (ukoliko mi do tada ne odgovorite).
Hvala vam jos jednom (odoh da promenim signature) :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Sep 24, 2006 3:53 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Sep 19, 2006 12:53 pm
Postovi: 66
Nenna pogledala sam sad u google-u, ispravila bih te samo jer je apoteka o kojoj si pricala Prvi maj
Državna apoteka.
Kralja Milana 9, 11000 Beograd
011/3240-533
a ne u Kneza Milosa ... e sad ti mene ispravi ako gresim :)

_________________
Cuda ipak traju nesto duze ... :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Sep 24, 2006 3:55 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Jul 25, 2005 2:25 pm
Postovi: 514
Ooooooo kada cu ja da doselim u Bg :cry:
Ima i toga na forumu,bar ja tako mislim,ali ja ne zelim da radim ni za koga,samo zelim da sirim pozitivnu energiju koju sam dobio zahvaljujuci forumu i naravno Vichy i Lush proizvoda!I ja sam kao i ti,samo zadovoljni korisnik,mada kada bolje razmislim mogli bi da se bacimo u marketing!Raspitaj se,pa mi javi :wink:

Vichy imas u svim bolje snabdevenim apotekama(a koja nije u Bg-u),a Lush Fresh Farmacy u Knez Mihajlovoj52!

Eto Iguana,odmah si dobila odgovor,a sad trk u apoteku!
Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Sep 24, 2006 4:05 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Jul 01, 2006 9:20 pm
Postovi: 427
Lokacija: Beograd
iguana je napisao:
Nenna pogledala sam sad u google-u, ispravila bih te samo jer je apoteka o kojoj si pricala Prvi maj
Državna apoteka.
Kralja Milana 9, 11000 Beograd
011/3240-533
a ne u Kneza Milosa ... e sad ti mene ispravi ako gresim :)


Pa možda su skoro promenili naziv ulice, nemam pojma,
Ali to je baš ta državna apoteka, na uglu Kneza Miloša (pardon Kralja Milana :lol:) i Srpskih Vladara, preko puta kazina London, i dijagonalno od prodavnice DM. Ja se izvinjavam ako nisam u toku da je naziv ulice promenjen :wink:

@bobo, mislim da za početak treba da nam daju besplatne proizvode do kraja života, a onda i mesečnu nadoknadu od recimo...250evra. :wink:

naravno, šala mala. 8)


Poslednji put menjao nenna dana Ned Sep 24, 2006 4:07 pm, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Sep 24, 2006 4:06 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Sep 19, 2006 12:53 pm
Postovi: 66
Nedelja danas pa ne radi :(
Sutra ujutru sam prva tamo. A zanima me da li koristite neke maske i to... ja sam preko leta bilo koje voce da jedem, uvek nasecem vise (bio to limun,banana, jabuka ili bilo koje bobicavo) i stavim na facu i drzim dok mi ne dosadi i lice mi se skroz iscistilo... ni sada nije lose ali me nervira sto me svako peto jutro iznenadi pokoja i to uglavnom na bradi mada vise na donje delu obraza. i to me bas smori ali ne odustajem,vi mi ovde bas dizete samopouzdanje i drago mi je sto ste vi uspeli da s tim malim gadovima izadjete na kraj :)

_________________
Cuda ipak traju nesto duze ... :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Sep 24, 2006 4:10 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Dec 12, 2005 1:47 am
Postovi: 716
Ova apoteka o kojoj nena prica radi 24h pa i nedeljom...
Neno, u kojoj meri ti je taj gel sredio pore?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Sep 24, 2006 4:16 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Sep 19, 2006 12:53 pm
Postovi: 66
i jos jedno pitanje: meni kada se akna zasusi ili sta se vec desi sa njom,ostane na nekim mestima tamnija mrlja, na nekima ne ostane nista i te mrlje vremenom izblede, postoji li neka krema da taj proces ubrza
ja sam cula da je limun dobar za izbeljivanje fleka zbog kiseline koju sadrzi i meni je dosta pomogao... pa ako znate za neku kremu ili nesto-vicite :)

_________________
Cuda ipak traju nesto duze ... :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Sep 24, 2006 4:18 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Jul 01, 2006 9:20 pm
Postovi: 427
Lokacija: Beograd
Da, rade i nedeljom, tačnije rade non-stop, ali možda neće da se jave na telefon ili imaju gužvu kao što je bila kad sam ja kupovala gel pre neki dan, zadržala sam se pola sata unutra :-?

skvo, extra utiče na pore, skuplja ih, ne znam šta im radi hemijski, ali efekat je super. Možda je malo jak gel za moje lice, jer mi nakon 2 sata držanja postane malo crveno, pa sam počela da držim po sat vremena umesto 2 kako mi je savetovala Dragana, ali čim isperem i stavim kremu, to se sredi. Probaj, nemaš šta da izgubiš, a garantujem ti da će ti pomoći.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Sep 24, 2006 4:24 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Sep 19, 2006 12:53 pm
Postovi: 66
Otici cu i uzeti ... javljam vam sta i kako ce dalje biti... bas mi je drago sto mogu da se oslonim na vas u vezi ovih problema i da znate da vam verujem
veliki kiss za sve "pomocnike" puno vam hvala :)

_________________
Cuda ipak traju nesto duze ... :D


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 172 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 12  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 14 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: