Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 91 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Jul 19, 2006 7:40 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Mar 15, 2005 11:43 am
Postovi: 348
I kad krenesh sapun + krema, mozesh zalfiju da izbacish ili svedesh na 1x dnevno, recimo pola sata, sat pred vecerashnje umivanje.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Jul 19, 2006 9:17 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Jul 25, 2005 2:25 pm
Postovi: 514
Ajde mi daj pun naziv kreme


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Jul 19, 2006 9:58 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Mar 15, 2005 11:43 am
Postovi: 348
bobo001 je napisao:
Ajde mi daj pun naziv kreme
Pa dao sam ti vec 5x :) Vichy Normaderm krema za lice, ima zeleni poklopac.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Jul 19, 2006 11:11 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jun 28, 2006 6:02 pm
Postovi: 35
Danas sam dobio Benzaknen iz Banjaluke. Vidicemo jel cemu. Airol sam koristio samo sedam dana, tako da bih se uzdrzao komentara.

Imam jedan problem. Ja sam uvijek imao jaaako masnu kozu i nikad nisam koristio sapun (po preporuci). Prije dvije sedmice sam poceo koristiti glicerinski sapun za osjetljivu kozu (po preporuci doktorke), neki domaci, koji mi je jako isusio kozu. E, sad, ja bih da koristim neki sapun, ali koji? Ima li ko da mi preporuci neki imajuci u vidu ovo sto sam naveo?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Jul 19, 2006 11:35 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Jul 25, 2005 2:25 pm
Postovi: 514
A znaci to je pun naziv,cim svane trcim u apoteku!
Pa bre Makarije najbolji sapun su ti Eucerin(hvaljen je na forumu) ili probaj Vichy-njega nisam probao!
E Maki,veceras stavljam tacku na sve preparate koje sam koristio u zadnjih mesec dana,pocev od dr.Milojevica preko Airola,avene t.vode pa do losiona sa klindamicinom!Posveticu se Vichy Normaderm-u,eucerinu i zalfiji!I ako i to ne uspe,uzimam Roacutan!!!!


Jos jedanputa,hvala puuuuno!!!
pozdrav............


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Jul 19, 2006 11:56 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Jul 25, 2005 2:25 pm
Postovi: 514
E Maki jer si ti iz Bg-a?!Jer znash mozda gde ima Benzac da se nadje?!Verovatno cu uskoro za Bg pa bih ga kupio!!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jul 20, 2006 12:04 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jul 20, 2006 12:01 am
Postovi: 3
Pozdrav ljudi, ja sam nov na forumu i imam jedno pitanje i bio bih zahvalan ako bi neko mogao da mi odgovori. Koji preparate je najbolje koristiti za ovaj tretman ---> http://www.acne.org/regimen.html
Dakle koji cleanser i jos vaznije koja krema ima da se kupi u bg-u i gde sa 2.5% benzoil peroksida.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jul 20, 2006 2:57 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Jul 19, 2006 2:01 pm
Postovi: 93
Lokacija: Beograd
Bobo,Dercome AHA 10% gel je glikolna kiselina i sluzi za izbeljivanje fleka.Ja nisam koristila to sredstvo,vec troprocentni hidrogen i zadovoljna sam ucinkom,samo sto sam se malo zeznula pa su mu bile posvetlele obrve :roll:
Mene zanima jedno,posto sam pomalo u zbunu :-? S obzirom da Benzaknen gel kod nas ne mogu bas nigde da nadjem dobra zamena je samo benzoil peroksid???
A zanima me jos jedno...Sta je BP+Egel?Kontam da je za lice sa aknama,ali da li susi,izbeljuje?...Kakvi su efekti?
Inace,ja bih savetovala da se pripazi na ishranu,mada mnogi tvrde da ishrana nema nikakve veze sa bubuljicama....Ja sam doduse presla u vegeterijance (vrlo radikalan potez :lol: ) i imam manje problema sa kozom lica,mada sam ja i dalje opsednuta time :roll:
Pozz


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jul 20, 2006 6:07 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jul 19, 2006 4:07 pm
Postovi: 10
Od benzoil peroksid gelova u Beogradu znam imaju da se nadju Dercom clear (4% bp) gel i BP+E gel domaci prozvod (bp +eritromicin antibiotik).
Verovatno da imaju josh neki.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jul 20, 2006 7:05 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Jul 25, 2005 2:25 pm
Postovi: 514
Marinaja hvala ti!Ma neka prica ko sta hoce,ishrana utice na akne!Ja sam promenio ishranu,doduse nisam presao u vegeterijance,ali sam izbacio meso,grickalice........a ubacio voce,povrce,sokove,i sto je najvaznije vodu u neogranivenim kolicinama!!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Jul 21, 2006 12:48 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jul 20, 2006 12:01 am
Postovi: 3
alekbg je napisao:
Od benzoil peroksid gelova u Beogradu znam imaju da se nadju Dercom clear (4% bp) gel i BP+E gel domaci prozvod (bp +eritromicin antibiotik).
Verovatno da imaju josh neki.

Da li mozda znas u kojoj apoteci ima Dercom clear? Ako neko jos zna neki BP gel recite, samo pomenite i apoteku dge ima da se kupi (ako znate). Hvala


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Jul 21, 2006 6:22 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jul 19, 2006 4:07 pm
Postovi: 10
d_bg je napisao:
alekbg je napisao:
Od benzoil peroksid gelova u Beogradu znam imaju da se nadju Dercom clear (4% bp) gel i BP+E gel domaci prozvod (bp +eritromicin antibiotik).
Verovatno da imaju josh neki.

Da li mozda znas u kojoj apoteci ima Dercom clear? Ako neko jos zna neki BP gel recite, samo pomenite i apoteku dge ima da se kupi (ako znate). Hvala


Imas ga maltene u svakoj opremljenijoj apoteci (znaci blize gradu) oko 700 din. Ja sam ga uzimao negde kod slavije ne secam se tacno koja.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Jul 22, 2006 12:44 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Jul 25, 2005 2:25 pm
Postovi: 514
Ljudi Vichy Normaderm krema je extra!Probajte je i videcete njen efekat,mene je bash iznenadila!
Cena:1409 din.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Jul 22, 2006 3:59 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jul 06, 2006 7:29 pm
Postovi: 23
Ajd napisi jos nesto o njoj.Kakav efekat daje?Jel smanjuje mascenje?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Jul 22, 2006 5:03 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Jul 25, 2005 2:25 pm
Postovi: 514
Ova krema mi daje osecaj svezine,ako uopste mogu tako reci!Masnoca je smanjena na minimum,sto od sapuna(EUCERIN!!!!!!!!!!!!!!!!)sto od zalfije(osvezavanje jednom dnevno)i naravno od Vichy Normaderma!Probajte je,obavezno!Zaboga nemate sta da izgubite!


P.S.opet vam kazem:PITE STO VISE VODE I TO IMA UTICAJA,I KUPITE NEKE SUMECE TABLETE!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 91 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 100 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: