Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 696 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 43, 44, 45, 46, 47  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Jun 02, 2007 7:04 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Dec 12, 2005 1:47 am
Postovi: 716
Uh, ne znam gde sve ima... vidjala sam ali nisam sigurna gde sve.
Jedino sam sigurna da ima u onom kod hrama....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Jun 03, 2007 10:53 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Apr 04, 2006 5:32 pm
Postovi: 16
Lokacija: Vranje
Vidis,ja sam mislila da nema alkohola.Nije uopste agresivan,bas je blag.Verovatno je to u minimalnim kolicinama jer se ne oseca miris alkohola,ima losiona gde se bas oseca.
Ja bas imam osetljivu kozu,dosta toga sam probala i nije mi odgovaralo,ovo mi je super,a i Avene je za osetljivu kozu tako da tesko mozes da pogresis.
Oprezno eksperimentisi,ti jedina znas sta treba tvojoj kozi.

nenna,nemoj da koristis pudere,veruj mi da imaju mnogo vecu ulogu u zapusivanju pora nego bilo sta drugo.Meni se uvek pojavi nesto kad stavim puder ili rumenilo.
Probaj sa Dr Belter toniranom kremom,imas je u nekoj apoteci u Bg-u,raspitacu se pa cu ti reci u kojoj ako te zanima,a znam da ta apoteka ima sajt na netu.
Krema je odlicna i nema komedogenih sastojaka sto je najbitnije.
Ja sam kupila Sante rumenilo,narucila sam ga preko www.prirodnakozmetika.com,napravljeno je od prirodnih sastojaka i nema rok trajanja,namenjen iskljucivo osetljivoj kozi.

Nemojte se zezati sa sminkama,nadjite nesto sto je stvarno zdravo za kozu,ovako ne radite nista.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Jun 03, 2007 7:51 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jan 12, 2007 9:24 pm
Postovi: 12
Odavno nisam dolazio na forum i vidim da se ova tema za AD dosta prosirila,vjerujte mi da sam uz lush FF i AD izlijecio svaku bubuljicu koju sam imao na licu,cak i oziljke i crvenilo.Istina je da sam i ishranu regulisao i unosio dosta tecnosti u organizmu,malo pojacao i fizicku aktivnos,unos vitamina (b kompleks) i cinka (u tableticama) ali sve se isplati kad se lice skroz popravilo samo je bitna disciplina i nemojte da cackate lice.
Znaci uvece lush FF i AD a preko dana samo lagano umivanje i strogo postovanje svega sto sam rekao gore.

Ovim putem zelim da se zahvalim makki-ju za neke savijete vezano za ovaj problem koji vecina od nas imamo,hvala i pozdrav!! :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jun 14, 2007 11:07 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Dec 12, 2005 1:47 am
Postovi: 716
skvo je napisao:
Jelena83 je napisao:
Ja sam juche kupila gel za umivanje za osetljivu kozu (Gentle gel cleanser rinse-off forumula for normal to combination skin, 1300 din, ali flasha ima 200ml :lol: )


Ima li neko iskustva sa ovim gelom?
Potrosila sam Cleanance,bio je ok, ali sam mislila da malo promenim... :roll:

anyone?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Jun 15, 2007 12:56 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Ned Sep 17, 2006 11:17 am
Postovi: 64
Imam ja iskustva naravno :D Super je gel, dosta je blag (zapravo najblazi koji sam probala mada sam i od njega osecala blago zatezanje), jedino je mana sto sam ga potrosila relativno brzo. Nekako je nezgodna pumpica, izadje vise no sto hocu... Ne peni skoro uopste, fino mirise, lepo izgleda :lol: Sa Avene nema promasaja :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Jun 15, 2007 1:01 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Ned Sep 17, 2006 11:17 am
Postovi: 64
Eh da, bilo bi lepo da nadjemo nesto sto je po kvalitetu priblizno Avene gelovima za ciscenje ali da bude jeftinije :( Meni je zao da dajem toliko para za te gelove..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Jun 15, 2007 1:31 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Mar 15, 2005 11:43 am
Postovi: 348
Jelena83 je napisao:
Eh da, bilo bi lepo da nadjemo nesto sto je po kvalitetu priblizno Avene gelovima za ciscenje ali da bude jeftinije :( Meni je zao da dajem toliko para za te gelove..
Probaj Lush Fresh Farmacy, koshta oko 400din. a traje dugo dugo ako ga cuvash tako da se fino sushi, u obliku sapuna je, ali mu je sastav takav da u stvari nije sapun :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Jun 15, 2007 8:29 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Dec 12, 2005 1:47 am
Postovi: 716
Jelena,

Meni je clenanace trajao 8 meseci!!!!
Nikada mi nista nije trajalo duze, tako da se ultra isplatio. Valjda ce mi i ovaj biti ok. Uzecu i tonik, cleanance, pa cu da javim utiske ;)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Jun 15, 2007 8:38 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Ned Sep 17, 2006 11:17 am
Postovi: 64
Uh onda cu mozda i ja uzeti Cleanance! :D Problem sa ovim gelom je sto on ne peni. Mozda probam i FF sapun ali moja je koza mesovita pa i suva na nekim delovima, ne bih da je isushujem dodatno. Inace, dobar je Afroditin Clean Phase tonik bez alkohola. Potrosila sam jednu bocicu, ovih dana kupujem drugu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Jun 15, 2007 9:01 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Dec 12, 2005 1:47 am
Postovi: 716
Meni se ne svidja, imam ga i skuplja prasinu... masti mi se koza od njega.
Pa i dobro je to sto ne peni, blaze je za kozu.
Cleanance pretpostavljam isusuje vise od ovog genltle gel cleansera, mada zaista isusuje minimalno.
Ja sam resila da uzmem sad ovaj zato sto je clenanace ipak za problematicnu kozu sa bubuljicama, a moja to nije, pa ne zelim da je mucim. Sto blaze sredstvo za ciscenje to bolje. Ali opet cu uzeti i ovaj losin da bih sprecila eventualne breakout-s, i kazu da je jako dobar za matiranje.

FF, ja sam ga i preporucila ljudima na ovom forumu je nekim ljudima super, ali uglavnom ljudima za bubuljicama, meni je toliko isusio kozu da je to strasno. bas je jak, ja to ne bih preporucila da cimas kozu njime.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Jun 15, 2007 9:02 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Dec 12, 2005 1:47 am
Postovi: 716
E,da, glavno pitanje, znaci ovaj gel ocisti dobro kozu, je l da? Ne ostavlja neki lepljivi sloj ili nesto slicno?
Mislim, pretpostavljam, ali ajde i da potvrdim ;)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Jun 15, 2007 11:17 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Ned Sep 17, 2006 11:17 am
Postovi: 64
Pa cisti dobro ali ipak slabije u odnosu na neke malo jache proizvode. Meni je bio ok ali znam da su se neke devojke na Divastique zalile da ne mogu da skinu svu sminku njime. Verovatno zavisi i od toga koliko si sminkas... Idealno je za ne-muchenje koze, blago je dosta. Ali, s obzirom da ces ti koristiti Cleanance losion posle njega, mislim da ce biti ok, ako ovo i ne skine sve kako treba, tu je losion, vise od toga ti ne treba sigurno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Jun 15, 2007 3:31 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Dec 12, 2005 1:47 am
Postovi: 716
Ma nije frka, ni ne sminkam se cesto.
Mislim da puder nisam stavila 1-2meseca.
A sminku sa ociju skidam sredstvom za to, bice to ok.
Hvala ti na informacijama ;)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Jun 16, 2007 12:47 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Jul 01, 2006 9:20 pm
Postovi: 427
Lokacija: Beograd
skvo, toliko hvališ Avene-ov Cleanance, da ja ne znam kako je moguće da ga do sada nisam nabavila. :D Mada mi ova trenutna kombinacija jako odgovara, najviše zbog termalne vode koju sam, na svoj savet, uvela u svakodnevni tretman.

Napisala si negde da ti je Sebamed sapun jako isušio kožu?
Ja sam uzela neki Sebamed cleansing bar for sensitive normal to oily skin, jel na taj misliš? Meni za sa sada prija, lepo čisti kožu, možda malo zateže kad se umijem, ali čim stavim termalnu, to se smiri.

makki, vidim da si opet na forumu, šta koristiš trenutno, da li si menjao kombinaciju, ili si veran FF-u i Diacnealu? :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Jun 16, 2007 1:05 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Dec 12, 2005 1:47 am
Postovi: 716
Prvo sam uzela onaj sebamed clear skin, ali sam kasnije probala i taj.
Sa oba slicna prica, s tim sto prvi lepse mirise,ali i vise isusuje.


Bez obzira na diacneal, sto je moja greska, jer on definitivno nije za moj tip koze, avene mi se pokazao skroz ok.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 696 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 43, 44, 45, 46, 47  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 153 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: