Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: UREDNICI
PostPoslato: Ned Avg 19, 2007 2:39 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Avg 04, 2007 7:35 pm
Postovi: 32
Kada ce me urednici admin i vlada99 udostojiti odgovora na moje pitanje zast su mi neki postovi obrisani? Poslao sam nekoliko pp, ali odgovor nisam dobio pa sam prinudjen da ga ovako trazim.
Znaci jos jednom: zasto su mi neki postovi obrisani? Molim zdravorazuman odgovor.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Avg 20, 2007 5:10 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Feb 01, 2007 12:48 am
Postovi: 472
Verovatno jer se na slažu sa pravilnikom foruma!

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Avg 20, 2007 7:53 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Dec 14, 2006 9:36 pm
Postovi: 806
Jer su prepuni izrazima poput "idiotski" i sl.a odnosi se recimo na preporuku lekara. Trebalo bi da poradis malo vise na kulturi izrazavanja i pocnes da neslaganje sa necim obrazlozis ako vec stojis iza svojih reci (a za vecinu stvari koje si izgovorio licno mislim da su medicinski nepotkovani).


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Avg 21, 2007 3:21 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Avg 04, 2007 7:35 pm
Postovi: 32
@ Iksa
A kako se moze okarakterisati preporuka lekara koja se kosi sa zdravim razumom? Ili preporuka koja noze direktno pogorsati necije stanje? OK, ja kapiram sta ti hoces da kazes vezano za kulturu izrazavanja, ali to ne znaci da je ja ne posedujem, samo, ponekad je neophodno ici ''nogom kroz vrata'', kako bi se ljudima skrenula paznja, u ovom slucaju na nepouzdanost, neefikasnost i opasnost alopatskog sistema lecenja.
Tvoje misljenje da su moja obrazlozenja ''medicinski nepotkovana'' je samo proizvod utopljenosti u svet alopata i njihovog nacina izrazavanja. Ta ''medicinska nepotkovanost'' je samo nacin da obicnim ljudima, kojima je muka od lekarskih pros**avanja sa dijagnozama i sl., predstavim stvari na njima prijemciv nacin.
Alopate bi trebalo da lepo, jasno i razumljivo objasnjavaju stvari, obzirom da su zvanicno i zakonski postavljeni kao zdravstveni autoriteti, a ne da budu okruzeni svojim sifrovanim recnikom, koji moze razumeti samo uzan krug ljudi koji se bavi time. Alopate bi trebalo da se lise svog kompleksa bozanstva, da ljude ne teraju od sebe krilaticama poput - prepustite vi to nama lekarima, mi to znamo a vi ne znate, zato nemojte da brinete, vase je samo da se krkate hemikalijama koje vam mi prepisemo.

I za kraj, da li si ti uopste procitao moje postove koji su obrisani?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Avg 22, 2007 8:18 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Feb 01, 2007 12:48 am
Postovi: 472
Ja nisam a baš me zanimaju, koliko ih ima???

Sigurna sam da su mnooogo provokativni jer smatram da urednici o ovom forumu ne vode previše računa u stvari mislim da ima malo urednika za ovoliki forum i ovoliko stranica, boravim vrlo četo na forumu koji, ako nekome ode poruka više oni je odmah brišu, zatim postoji jasan pravilnik foruma koji se poštuje, izraz:idiotski ne sme ni u snu da se napiše, osim ako se odnosi na neku katastrofu ali i tad bi trebao da se izabere drugačiji izraz.
A ako se odnosi na člana nekog foruma koji je pre toga pisao post, on je odmah izbrisan i član koji je tako napisao dobija: Upozorenja:1, i tako sve do 5 dok nalog nije blokiran!

Ovaj forum uopšte nije rigorozan, mnogo manje pazim šta pišem ovde i post mi apsolutno nikada nije bio izbrisan jer umem da razgovaram da pristojan način čak i kad se svađam (mislim isključivo na forume), što bi značilo da ako su ti tvoji postovi primećeni i izbrisani :o znači da su bili strašno provokativni možda čak i uvredljivi.

Ne mogu da pišem jer postove nisam videla ali pretpostavljam da je tako, ali sada i ne mogu da ih vidim :wink:

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 11 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: