Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Infekcije!!!
PostPoslato: Pet Jul 03, 2015 9:46 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jul 03, 2015 9:36 am
Postovi: 2

Cao, imam vec neko duze vrijeme bakteriju Streptococcu agalactiae, to jeste da znam ja vec 6 mjeseci...Pio sam terapiju, posle terapije ponovo sam radio bris i dalje samje imao, ali mi se javila jos jedna Escherichia coli, ponovo sam pio terapiju i ponovo sam radio bris...Sad imam i jednu i drugu, i jos sam sad dobio trecu Klebsiella spp....Sad mi je doktor propisao Citeral, radio sam jos neke briseve i negativni su, kao na primer ureu plazma i mikro plazma...Zanima me je li se tesko lijeci, i da li ove bakterije sto uticu na erekciju? To jeste imam u poslednje vrijeme problema drugi put, prvi put sve je normalno...ali drugi put nemam dobru erekciju ili ako je imam brzo je izgubim...?Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Infekcije!!!
PostPoslato: Pet Jul 03, 2015 10:49 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
А где имаш те бактерије?

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Infekcije!!!
PostPoslato: Pet Jul 03, 2015 11:35 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jul 03, 2015 9:36 am
Postovi: 2
Na glavicu, jer su brisevi sa glavica uzeti....I djevojka mi ima Streptococcus agalactiae~na bakterijoloskoj podlozi porasle su kolonije Candida spp. To je njen zadnji nalaz, ona to ima vec godinu dana, i lijeci se ali uvijek ima Stre. i jos po koju...Tako sam ja onda posao da izvadim briseve, i onda smo ustanovili i da ja imam...Nebitni je od koja je preslo, ali bas imamo veliki problem sa tim bakterijama....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Infekcije!!!
PostPoslato: Pet Jul 03, 2015 1:37 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Не знам да ли те бактерије утичу на ерекцију али ћете имати других великих здравствених проблема ако наставите са узајамним инфекцијама и сталном употребом антибиотика. Кандида ће додатно да зачини ствар.

Мислим да је једини лек правилна терапија уз избегавање међусобних физичких контаката док се инфекције не елиминишу код обоје.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Infekcije!!!
PostPoslato: Sub Jul 04, 2015 2:12 am 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Sep 19, 2012 5:40 pm
Postovi: 921
Lokacija: BEOGRAD
ma brate slusaj , uzmes sodu bikarbonu ... sipas u neku casu,solju malu .... i lagano lagano dodavaj vode dok ne bude gusta smesa , znaci polako dodavaj vode... kad razmutis da bude gusto, uzmes prstima smesu iz case/solje prstima namazes glavic , ako nisi obrezan nema potrbe da drzis rukama kozicu podignuto kako bi luftirao glavic, takodje kada namezes glavic namazi odmah i unutrasnju kozicu i sve okolo te kozice gde se nalazi frenulum, to ti je iza glavica, sve namazes lepo... kad namazes povuci prstima kozicu gore i drzi jedno 10 tak minuta,,, to radis 2,3 puta dnevno, neboj se... nece ti "izgoreti" kozica.... i za nedelju dana ima da prodje sve ... isto sam imao problem, pa sam sam na svoju ruku resio to sa sodom bikarobom i resen je problem bio


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Infekcije!!!
PostPoslato: Sub Jul 04, 2015 2:20 am 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Sep 19, 2012 5:40 pm
Postovi: 921
Lokacija: BEOGRAD
mozda sam malo spustio, ali ono ajde neka bude mesec dana ... znaci furaj tu sodu bikarbonu, jos jedan vrlo jaki jaki ubica je beli kuk ... kupi beli luk, iscedi sok iz njega i mazi glavic i kozicu ... kozica ti nece izgoreti .... jer sam ja to sve isprobao na svom polnom organu.. soda bikarbona i sok od belok luka su ubice za gljivie, bakterije i ostalo


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 104 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: