Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 18 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Smrsati je lako ...
PostPoslato: Pet Sep 14, 2007 6:04 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Mar 06, 2006 11:17 pm
Postovi: 38
Lokacija: bgd
Najbolji nacin da se dođe do dobre linije je umerena fizicka aktivnost i kvalitetna ishrana.
Sto se tice kvalitetne ishrane mislim da su Herbalife proizvodi prava stvar, pogotovo u danasnje vreme pretrpano proizvodima brze hrane sumnjivog kvaliteta.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Sep 23, 2007 1:14 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Sep 23, 2007 12:20 am
Postovi: 576
Lokacija: Beograd, Srbija
A kakvi su to Herbalife proizvodi?!

"Jel se to maze na hleba" sto bi se reklo :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Sep 23, 2007 8:56 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Mar 16, 2007 5:40 pm
Postovi: 93
Lokacija: Beograd
Dunjo moja,
Pokušaj, možda i uspeš u tome.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Sep 23, 2007 3:45 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Sep 23, 2007 12:20 am
Postovi: 576
Lokacija: Beograd, Srbija
Vrlo rado ali i dalje ne znam sta je to, i gde ima da se nabave :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Sep 23, 2007 6:12 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Mar 16, 2007 5:40 pm
Postovi: 93
Lokacija: Beograd
Da li je to šala ili provokacija.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Sep 24, 2007 6:41 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Jul 05, 2007 2:15 pm
Postovi: 54
Mislim da je ovo tema u kojoj niko45 reklamira Herbalife.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Sep 26, 2007 9:53 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Avg 03, 2007 1:16 pm
Postovi: 185
Lokacija: Novi Sad
Cula sam da uopste nije zdrav.I meni ovo lici na obicnu reklamu pa neka se onda moj post shvati kao antireklama.Procitala sam u nekim novinama da je jedna zena zavrsila kod lekara drzeci dijetu sa Herbalifeom!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Sep 26, 2007 5:04 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Jul 05, 2007 2:15 pm
Postovi: 54
Ne znam nista o herbalifu, kada bi nam niko45 napisao sastav mogli bismo komentarisati vise. Ovako ja mogu i da pretpostavim da je to nesto lose ali i da nije lose.
Moguce je da je to zamisljeno kao neki dobar obrok za one koji se ne razumeju u ishranu. U svakom slucaju je zamisljeno da uzme pare ljudima.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Sep 26, 2007 8:15 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Mar 16, 2007 5:40 pm
Postovi: 93
Lokacija: Beograd
Merylin je napisao:
Cula sam da uopste nije zdrav.I meni ovo lici na obicnu reklamu pa neka se onda moj post shvati kao antireklama.Procitala sam u nekim novinama da je jedna zena zavrsila kod lekara drzeci dijetu sa Herbalifeom!

Da li može spisak umrlih sa materijalnim dokazima,možda ima mnogo ljudi kojima je život ugrožen korišćenjem :: toga , kako se već zove.
Mnogi će biti zahvalni da saznaju istinu,svašta se danas prodaje.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Sep 28, 2007 9:04 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Mar 06, 2006 11:17 pm
Postovi: 38
Lokacija: bgd
Herbalife je kompanija iz S.A.D. koja se bavi nutricijom i posluje u okviru wellnes industrije, već više od 25 godina u preko 60 zemalja u svetu. Kompanija često sponzoriše vrhunske sportiste: bicikliste, atletičare, trijatlonce, kikboksere, fudbalere (generalni sponzor fudbalskog kluba L.A. Galaxy u kome od skora igra i Dejvid Bekam). Njeni proizvodi su visokokvalitetni i zasnovani pre svega na savremenim naučnim dostignućima. U naučno-istraživačkom timu kompanije su i ljudi kao što su doktori Dejvid Hiber (4 doktorata) i Luji Injaro (dobitnik Nobelove nagrade 1998. godine).
Proizvodi ove kompanije su namenjeni zdravoj ishrani organizma - tzv. inteligentna ćelijska prehrana, što znači da svaka ćelija u organizmu dobije tačno ono što joj je potrebno za normalan rad i razmnožavanje - deobu, a to znači za rast i razvoj organizma. Pored ovih, kompanija prizvodi i preparate za spoljašnju ishranu.
Jedan od osnovnih proizvoda jeste Formula 1, zamenski niskokalorični obrok koji sadrži sve potrebne elemente koji su potrebni organizmu: proteine, ugljene hidrate, masti, vitamine, minerale, biljna vlakna i sl. Sprema se i jede u obliku šejka sa sokom, mlekom ili jogurtom (ne maže se na hleb). Vrlo jednostavno i praktično, pogotovo za ljude koji vode dinamičan i aktivan život, i koji često navraćaju radnjama brze, i moram reći, nekvalitetne hrane.
Napominjem da nije u pitanju nikakva dijeta, već upotrebom Herbalife proizvoda dajete vašem organizmu upravo ono što mu je potrebno. Takvim režimom ishrane ne dolazi do nagomilavanja masnoća i pojave viška kilograma. S obzirom da se radi o pravilnoj i uravnoteženoj ishrani moguće je i dobiti na težini ukoliko za to postoji potreba - ako ste previše mršavi. Proizvodi se koriste prema programu koji dobijete od vašeg wellnes savetnika, koji naravno vas sve vreme prati i pomaže vam da ih koristite na pravilan način. Program zavisi pre svega od toga šta vi želite: da smršate, da dobijete na kvalitetnoj mišićnoj masi, više energije i vitalnosti, oporavak posle bolesti i td. Svaki program je strogo personalizovan jer je svaka osoba različita od druge i potrebuje različite količine hranljivih materija.
Već sam rekao da su u pitanju visokokvalitetni zamenski obroci, što znači da npr. formulom 1 zamenjujete jedan ili dva obroka, a da ostali deo vaše ishrane treba da bude uravnoteženi tradicionalni normalni obrok. Možete se najesti do sitosti, bez preterivanja naravno, ne morate gladovati, jer reći ću još jednom, nije u pitanju dijeta nego pravilna uravnotežena ishrana.
Pored korišćenja Herbalife proizvoda poželjno je i umereno se rekreirati i uopšte promeniti sedelački i neaktivni način života. Izbaciti nezdrave grickalice i bezalkoholne i/ili alkoholne napitke kojima ubijamo dosadu dok sedimo ispred TV-a.
Ja lično nisam čuo da je neko umro zbog toga što je koristio proizvode kompanije Herbalife i stvarno bih voleo da pročitam članak koji je Merylin pomenuo. Sa druge strane znam dosta ljudi koji su imali problema sa kardiovaskularnim sistemom, organima za varenje (kancer i sl.) i čiji se život, na žalost, tragično završio. Svi ovi problemi, kao i mnogi drugi (osteoporoza,...), posledica su gojaznosti, nekvalitetnog načina života i loše i nepravilne ishrane. Korisnika Herbalife proizvoda ima zaista puno i njihovi reultati govore u prilog njima (proizvoda). Lično poznajem dosta osoba koji su se oslobodili viška kilograma i ništa im ne fali, u zdravstvenom smislu, tj. nisu bolesni, već naprotiv. Takođe, i sam koristim pomenute proizvode i osećam se dobro, imam više energije i mnogo kvalitetnije treniram i kvalitetnije se odmaram. Ja proizvode ne koristim da bih smršao već kao dodatak ishrani, s obzirom da se aktivno bavim sportom, a pored toga sam i zaposlen i nemam puno vremena da sebi pripremam obroke, a fast food pored toga što je to definitivno hrana lošeg kvaliteteta, na kraju dosadi ako ste primorani da ga jedete svaki dan.
Nije mi namera da reklamiram proizvode Herbalifea i niti da bilo koga ubeđujem da ih kupuje i jede. Moj prvi post je bio u nameri da nešto više saznam o prizvodima, jer tada nisam o njima znao puno, a imao sam nameru da ih koristim. Ubrzo nakon toga sam počeo da jedem pomenute proizvode i da se uverim u njihov kvalitet na sebi, imao sam prilike da sretnem ljude koji ih koriste dosta dugo i da čujem njihova iskustva i vidim njihove rezultate, kao i da dosta toga saznam o Herbalife kompaniji i njenim proizvodima i uopšte o ishrani. Ne tvrdim da znam sve i svaki komentar mi je dobro došao, ukoliko je argumentovan i potkrepljen činjenicama.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Sep 30, 2007 2:00 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Mar 16, 2007 5:40 pm
Postovi: 93
Lokacija: Beograd
niko45 je napisao:
Moj prvi post je bio u nameri da nešto više saznam o prizvodima, jer tada nisam o njima znao puno, a imao sam nameru da ih koristim.

Da li si sada saznao puno o tim proizvodima kada si dao ovako iscrpno objašnjenje.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Okt 01, 2007 10:16 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Avg 03, 2007 1:16 pm
Postovi: 185
Lokacija: Novi Sad
Ni ja licno nisam cula da je ne neko umro zbog toga sto je koristio proizvode kompanije Herbalife!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Okt 14, 2007 2:21 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Sep 23, 2007 12:20 am
Postovi: 576
Lokacija: Beograd, Srbija
Uspeh je napisao:
Da li je to šala ili provokacija.


Ni jedno ni drugo, vec cista iskrenost... zaista nisam znaos ta je to.

Sada znam. :)

Jel to drzavna izdaja ako se ne zna za Herbalife? :D Onda se izvinjavam... mnogo se izvinjavamo. :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Okt 14, 2007 3:00 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Okt 14, 2007 2:50 am
Postovi: 3
niko45 inace reklamira u ovom slucaju pomenutu kompaniju sto ista zabranjuje, drugim recima pokusava da proda ljudima nesto sto se ne prodaje na ovaj nacin,i dobro zna da moze biti kaznjen zbog toga, ovo pricam jer ovu hranu koristim dve godine i ja i moja cela porodica.Imamo fantasticne rezultate sto se kilaze tice ukupno smo skinuli 75Kg, ja sam za dve godine jednom samo bio bolestan bukvalno tako da toplo preporucujem da ako budete ikako bili u prilici da kupite proizvode da to i ucinite.
Pozdrav.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Okt 14, 2007 3:56 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Sep 23, 2007 12:20 am
Postovi: 576
Lokacija: Beograd, Srbija
To jos neka specificnost tih preparata? :) Kompanija koja ih proizvodi zabranjuje tzv. "mouth advertising"? :D
Ili sam ja opet lose skontao nesto. :roll:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 18 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 59 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: