Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 19 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Jan 18, 2004 12:38 am 
OffLine (!) Multi Level Trgovac (!) Multi Level Trgovac
Pridružio se: Sub Jan 17, 2004 2:00 am
Postovi: 93
Zadnjih 50 godina, uglavnom zbog zagadjenja okoline i zemljista doslo je do pada zastitnih materija, vitamina, minerala, antioxidanata i sl. u nasoj hrani.
U isto vreme potreba za tim materijama u nasem organizmu znacajno je porasla, iz istih razloga (zagadjenja), kao i zivotnih navika (nacin ishrane, pusenje, alkohol itd.) kao i stresa, stresnog nacina modernog zivota. Velika vecina svih nasih zdravstvenih problema potice upravo zbog ishrane, i nedostatka odgovarajucih materija (vitamina, minerala itd.) u nasim organizmima. Razmislite o tome.

_________________
(!)Multi Level Trgovac - i ponosna sam na to.
Volim - i ne smeta mi da pomazem ljudima.
Posto ne smem da spominjem proizvode i linkove na ovom sajtu slobodno mi se javite ako Vam treba neki savet!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Jan 18, 2004 2:30 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Jan 18, 2004 2:00 am
Postovi: 6
Lokacija: Srbobran
Pa kako onda uopste mozemo da zivimo, koliko ja znam upravo te materije su esencijalne za nas opstanak?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Jan 30, 2004 1:06 am 
OffLine (!) Multi Level Trgovac (!) Multi Level Trgovac
Pridružio se: Sub Jan 17, 2004 2:00 am
Postovi: 93
Bez 30% jos mozemo nekako da zivimo, ali se preporucuje dodatni unos vitamina i minerala u organizam, kako bi dopunili ono sto fali. Naravno preporucuje se koriscenje samo prirodnih i kvalitetnih dodataka ishrani kao sto su proizvodi CaliVita int, Pozdrav,

_________________
(!)Multi Level Trgovac - i ponosna sam na to.
Volim - i ne smeta mi da pomazem ljudima.
Posto ne smem da spominjem proizvode i linkove na ovom sajtu slobodno mi se javite ako Vam treba neki savet!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Apr 14, 2004 9:37 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Apr 06, 2004 2:00 am
Postovi: 1003
..............................


Poslednji put menjao danka dana Sre Feb 23, 2005 12:32 pm, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Apr 14, 2004 9:37 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Apr 06, 2004 2:00 am
Postovi: 1003
..............................


Poslednji put menjao danka dana Sre Feb 23, 2005 12:32 pm, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Apr 14, 2004 9:37 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Apr 06, 2004 2:00 am
Postovi: 1003
.....................................


Poslednji put menjao danka dana Sub Feb 26, 2005 2:00 pm, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Apr 14, 2004 9:58 pm 
OffLine (!) Multi Level Trgovac (!) Multi Level Trgovac
Pridružio se: Sub Jan 17, 2004 2:00 am
Postovi: 93
Upravo iz razloga koje ste naveli, potrebno je pri kupovini dodataka ishrani opredeliti se za proizvode u koje imamo poverenja. bas zbog toga takvi proizvodi se tesko mogu prodavati na tezgama i rafovima apoteka ili radnji. Tu tematiku detaljnije je objasnio jedan od najvecih svetskih ekonomskih strucnjaka gospodin Paul Z. Pilzer, njegovo vidjenje stvari mozete pogledati na adresi XXX
A licno mislim da je prodaja putem preporuke najsigurniji nacin izbora kvalitetnih vitamina, ukoliko sam ja zadovoljna proizvodom hvalicu taj proizvod svojim poznanicima i tako sa svojim ugledom branim ujedno ugled vitamina koje preporucujem, a da bi jedna firma to mogla da postigne i opstane duze od 12 godina proizvodi moraju stvarno da budu vrhunskog kvaliteta. Mozda nije 100% siguran - ali u svakom slucaju je ovo jedan dobar metod za kontrolu kvaliteta vitamina.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Apr 14, 2004 11:49 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Okt 02, 2002 2:00 am
Postovi: 36
Nije mi jasno sta znachi biti zadovoljan vitaminima? To je vrlo subjektivna stvar. Dalje da li su ti preparati koje reklamirate prosli sve kontrole nadleznih institucija? Zasto ih nema na rafovima apoteka?
Da li je te iste preparate moguce naci u slobodnoj prodaji u zemljama zapadne evrope sa daleko strozijim kriterijumima? Naravno o korisnosti vitamina za ljudski organizam ne treba raspravljati... Prirodna i zdrava ishrana je u osnovi zdravlja.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Apr 15, 2004 12:14 am 
OffLine (!) Multi Level Trgovac (!) Multi Level Trgovac
Pridružio se: Sub Jan 17, 2004 2:00 am
Postovi: 93
Ukoliko pocnete koristiti dodatke ishrani (vitamine minerale), nakon odredjenog vremenskog perioda morate osetiti neke koristi od toga, bilo da ste se resili nekoh tegoba, bilo da vam se imunitet poboljsao, bilo samo da se bolje osecate itd...iskustva korisnika ovakvih preparata su razna a sustina je u tome da morate osetiti da oni deluju i naravno uz to da nemaju nikakve nuspojave ili stetna dejstva.
Konkretno proizvodi o kojima ja pricam su proizvodi CaliVita(r) International-a. Distribuiraju se putem potrosacke distributerske mreze (direktna prodaja), a kontrolu redovno vrsi VMA Beograd i ZZZ Subotica. Mogu se kupiti u svim zemljama clanicama Evropske unije i jos u 10-ak zemalja van toga. Preparati inace poseduju sertifikat FDA (Food and Drug Administration), najstrozije svetske institucije po pitanju kontrole hrane, lekova i dodataka ishrani. Opsirnije o proizvodima imate na XXX Pozdrav i hvala na pitanju.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Apr 20, 2004 9:57 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Jan 18, 2004 2:00 am
Postovi: 6
Lokacija: Srbobran
Gleadao sam katalog proizvoda a i citao sam dosta o proizvodima a i druge tekstove. Svaka cast sto postoji neki takav sajt kao sto je vas. Zanimalo bi me dali se moze dobiti jos vise detalja o kremi veincare, ono sa hirudinom posto imam neki problem sa kapilarima pa me interesuje dali bi mi ona mogla pomoci.Hvala unapred.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Apr 20, 2004 9:58 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Jan 18, 2004 2:00 am
Postovi: 6
Lokacija: Srbobran


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Apr 20, 2004 10:04 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Jan 18, 2004 2:00 am
Postovi: 6
Lokacija: Srbobran
zaboravih da pitam dali ce se mozda veincare krema za vene moci dobiti na poklon i u Maju?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Apr 21, 2004 10:21 pm 
OffLine (!) Multi Level Trgovac (!) Multi Level Trgovac
Pridružio se: Sub Jan 17, 2004 2:00 am
Postovi: 93
Pomenuta krema, VeinCare, moze da Vam pomogne kada su u pitanju kapilari, ali uz konsultaciju sa nasim lekarima. (Kao clan imate pravo na besplatne konsultacije sa profesionalnim nutricionistima i lekarima. Ukoliko vas interesuje vise detalja o kremi nego na sajtu XXX molim Vas da nam se obratite putem e-maila, da ne pravimo preteranu reklamu na ovom forumu. Hvala, pozdrav.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Apr 21, 2004 10:54 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Apr 21, 2004 2:00 am
Postovi: 5
Cuo sam da nije svejedno koja se hrana jede i koji se vitamini koriste u zavisnosti od krvne grupe osobe, mozete li mi reci po kom principu je to utvrdjeno i koliko je to uopste bitno?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Apr 21, 2004 11:05 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Apr 20, 2004 2:00 am
Postovi: 6
Lokacija: Novi Sad
MOgu li neki vitamin ili lekovito bilje pomoci kod problema sa hemoroidima?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 19 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 53 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: