Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 10 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: JEDRO PRIVATNA POLIKLINIKA-SRAMNO
PostPoslato: Sre Maj 28, 2014 5:03 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Maj 28, 2014 4:30 pm
Postovi: 1
ZELIM DA UPOZORIM CITAOCE DA NEOSTAVLJAJU SVOJ NOVAC U PRIVATNIM POLI.KAO STO JE JEDRO JER SU NEODGOVORNI I NEPOSLOVNI.

Nakon izvrsenog pregleda u 15h 27.05.2014 Kod DR, BOZOVIC koja je ujedno i direktor u polikl. Jedro, izvrsen je i specijalisticki pregled ultarzvucnom dijagnostikom kod radiologa i time se doslo do dijagnoze ,terapiju nisu dali dok ne dobiju labaratorijske nalaze koji su bili gotovi do 20h. istog dana. Dr.Bozovic je trebalo da ujutru predlozi terapiju .Na poziv u 8h ujutru je saopstila da ima jutarnji sastanak i de je pozovem u 10.Naravno nije joj palo na pamet da procita nalaz i da ona pozove mene.Sledeci moj poziv je bio u 11h.i doktorka me pitala da joj procitam nalaz sto ja nisam mogla jer sam je zvala sa mobilnog tel. jos jednom je bila zatecena pa je rekla da ce mi se javiti za 5 min.Nakon nekoliko sati ja sam svratila u dr,RISTIC koji su mi i zakazali pregled jer su oni sada ista kuca i izlozila problem i nezadovoljstvo.U15 i 30 sam imala poziv sa doktorkinog mob na koji nisam zelelada se javim.Racun predhodnog dana za ovo sto sam navela je bio 10300.00din,
Na ovaj nacin upzoravam sve moguce korisnike JEDR-a da mozete dobiti pregled ,donekle dijagnozu ali preporuku za terapiju ne, to morate da se snadjete sami.
DR.BOZOVIC neka skine Hipokratovu zakletvu, njoj to ne treba ona je zaboravila pacijenta samo 24 sata.
I ovo je SRBIJA, jer sigurno nigde u svetu ne bi mogli dr,da se ponasaju ovako.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: JEDRO PRIVATNA POLIKLINIKA-SRAMNO
PostPoslato: Sub Avg 02, 2014 9:42 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Jul 04, 2004 2:00 am
Postovi: 49
Kako se garantuje da su pregled i dijagnoza ispravni?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: JEDRO PRIVATNA POLIKLINIKA-SRAMNO
PostPoslato: Sub Avg 16, 2014 1:30 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Avg 15, 2014 4:58 pm
Postovi: 2
Mnogo je losih iskustava sa zdravstvenim ustanovama, sto drzavnim sto privatnim.
Mislim da bi dobro bilo da znamo kakav je koji dokto pre nego sto bude kasno.
PODELITE VASE ISKUSTVO SA DRUGIMA
www,mojdoktor.net


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: JEDRO PRIVATNA POLIKLINIKA-SRAMNO
PostPoslato: Ned Avg 17, 2014 1:18 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Avg 07, 2014 2:08 pm
Postovi: 7
Mislim da je ovo preterano. Treba kritikovati kada nešto ne valja u zdravstu, ali ne na ovaj način. I nije istina da je kod nas lošije nego na drugim mestima.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: JEDRO PRIVATNA POLIKLINIKA-SRAMNO
PostPoslato: Ned Avg 24, 2014 5:50 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Mar 20, 2009 1:48 am
Postovi: 201
Varaš se Davide...
Naše zdravsvo je najgore u Evropi. Zemlje kao što su Moldavija, Rumunija i Albanija, za koje do pre koju godinu nismo znali da imaju zdravstvo, su skoro po svemu iznad nas.
To što mi to ne želimo da prihvatimo je naša stvar. Objektivni pokazatelji su protiv nas.
Mi imamo bolje zdravstvo samo od zemalja koje uopšte nemaju organizovan zdravstveni sistem, a to su većina afričkih, neke azijske i neke južno američke zemlje, od svih ostalih smo gori.
Imamo zdravstvene statistike na nivou zemalja trećeg sveta, a i te koje imamo su frizirane.
To je naša realnost i naša sramota, koju ne želimo da priznamo. Zdravstveni sistem koji imamo je nasleđen iz Jugoslavije i od njenog raspada mi skoro ništa nismo uradili na njemu. Kakvo je vozno stanje juga iz 1989, koji nije bio na ozbiljnom servisu od tada, takvo je operativno stanje našeg zdravstva.
Srbija je banana republika u kojoj sve što je potencijalno profitabilno poseduju stranci i nekoliko domaćih poltrona koji se ne protive takvom stanju. Korumpirani političari propisuju pravila koja to to stanje prevode u legalne okvire. A narod ko jebe.
Svojevremeno je jedna prfesorka Medicinskog fakulteta ucenjivala svoje specijalizante i postdiplomce, da ako žele ikad položiti ispit treba da pišu radove njenom sinu, jer on je eto hirurg i "nema vremena za to"... Doktorirade čovek na tuđim radovima i sada postade alfa i omega naše nauke :) Profesor XY "alfa i omega naše hirurgije", u vrhu svih živih međunarodnih simpozijuma, slavan je po dve stvari - po tome što je dete uglednih političara i što su sve njegove operacije (koje je on potpisao) uradili drugi - čovek ima dve leve ruke, na stranu njegov doprinos nauci.
Našu medicinu nose specijalizanti i volonteri, koji korektno rade plašeći se za svoj status, a skoro svi ostali su diletanti i govnari. Tek oko 10-20% lekara koji su kompetentni za ono što rade su stvarno uključeni u lečenje pacijenata. Pitanje je samo koliko dugo će biti dovoljno budala da rade za eksere.
U svakoj bonici i na svakoj kliniciu Srbiji, makar što se tiče hirurgije - 1/4 ljudi ne radi ništa pod milim bogom, jer niti to žele niti,i bože me oprosti, imaju pojma - primljenii su kao deca uglednih roditelja, položili speciajlizacije po istom kriterijumu i vegetraju tamo, država im plaća apanažu na konto zasluga njihovih roditelja; 1/4 su pred penzijom i objektivno isluženi; 1/4 su specijalizanti ili mladi lekari koji su nedovoljno obučeni; a 1/4 su oni koji operišu za sve ostale. Znači - sve statistike operacija po broju lekra pomnožite sa 4 i dobijate realana broj :)
Srpaska medicina je sranje - država vam garantuje prava koja u realnosti ne možete ostvariti. Privatnicima se ne isplati da vas leče, pa muljaju na dijagnostici.
Normalno da je gore navedena "poliklinika" grupa prevaranata... A šta ste kog đavola očekivali za te novce. Tumor čije lečenje košta 200k-2m evra oni leče za 200-2000 evra, u zemlji koja objektivno nema medininsku nauku :)
Tako je kako je - to sto sto je narod glup, a vlast nezaintreresovna je vas prooblem :)


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 10 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 1 gost


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: