Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Molim vas pomoć - ŽELUDAC
PostPoslato: Pet Mar 16, 2012 12:30 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Mar 08, 2012 11:47 pm
Postovi: 6
Godinu i po dana mučim muku sa strahom i ekstrasistolama. Počelo je kada sam prekinuo da treniram pa igrao na jednom turniru fudbal i osetio par preskoka srca. Išao sam na preglede srca na odličnu kliniku i rekli su mi da mi je sve ok, imao sam 94 ekstrasistole za 24 sata ali bezopasne i mislim da je to i od straha od holtera, a tih dana sam bas bio u stresu. Kasnije sam nekada imao i toliko, a sada već duže vreme ih i nemam maltene. Međutim, zapazio sam da prava ekstrasistola koja mi se par puta dogodila ne može ni da se poredi sa ovim koje imam na primer često kada legnem. Počeo sam da treniram, mada u neverovatnom strahu, bukvalno brojim otkucaje srca, pa se cimam, pa drhtim, pa mi se vrti, pa ne mogu da zaboravim na to, i desilo mi se nekoliko puta na utakmicama da mi se u naporu bukvalno popne dijafragma u srce i ono pocne da lupa neverovatno, a ja mislim infarkt pa se dodatno prepadnem, i to onda izgleda stravično. Kada ne jedem pre utakmice, treninga, nemam taj problem ali onda mi se vrti u glavi od gladi. Uglavnom, odem pre neki dan kod neke zene koja namesta zeludac, i ona mi kaze, ovo ti nije ni kila ni cir, vec pomeren zeludac i to vec duze vreme, s obzirom gde se nalazio. I vrati mi ga, medjutim ne znam dal sam ispostovao ono sto mi je rekla da mirujem, videcu za koji dan. Uglavnom, juce mi je to uradila. Vodio sam sinoc neku emisiju, imao tremu i osetio nekoliko preskoka ali to je verovatno od treme i stresa. Moje pitanje je, ja treba da igram u subotu, sledecu, utakmicu. Ako ona meni nije namestila zeludac, da li ja smem da igram? Ako mi je srce zdravo, a zeludac vrsi pritisak na njega pa preskoci nekad, moze li mi nesto opasno biti? Odgovorite molim vas, i sta da radim ako mi nije namestila, da idem opet? Kako, sta?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Molim vas pomoć - ŽELUDAC
PostPoslato: Pet Mar 30, 2012 1:58 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Mar 30, 2012 1:52 pm
Postovi: 1
Druze, imam dosta slicne probleme vec duze vreme, i mislim da je njihov uzrok ( posto sam obisao kardiologe i pulmologe ) upravo zeludac koji je pomeren na gore prema srcu. Mozes li mi dati kontakt te osobe koja se bavi namestanjem zeluca ?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Molim vas pomoć - ŽELUDAC
PostPoslato: Sre Apr 11, 2012 2:00 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Jul 12, 2005 1:46 pm
Postovi: 2402
mislim da ste napeti-nervozni i pod stresom-probajte se osloboditi toga--vezbama za opustanje bolje nego lekovima-
SRECNO


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 92 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: