Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 9 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Neprijatan osjecaj koji traje godinu dana
PostPoslato: Pon Sep 19, 2011 9:09 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Sep 19, 2011 9:00 am
Postovi: 11
Ovako, u predjselu stomaka, sa desne strane kao da je ispod rebara nesto sto ne boli, samo pritiska i neprijatan je osjecaj kao sto napisah. Znaci kad pisem sms, citam knjigu, gledam tv, uvijek drzaim lakat tu nesvjesno da malo pritisnem da ne bi imao taj osjecaj da nesto pritiska. Uzasno me nervira vec jer traje i traje. Dobio sam na kilazi 10 kg u zadnjih godinu dana jer sam prestao sa treninzima aktivnim. Bio sam kod doktora, kaze da tu nema sigurno nista cega bi mogao da se bojim, napipavao rukom i nista tvrdo nema a ja sam siguran da nesto pritiska neki organ. Kao da je ispod rebara negdje sa desne strane, ispod zadnjeg rebra dolje. Ima li ko ideju neku osim snimanja ?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Neprijatan osjecaj koji traje godinu dana
PostPoslato: Pon Sep 19, 2011 11:18 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Sep 15, 2011 5:34 pm
Postovi: 26
Mozda je na nervnoj bazi zna biti takvih simptoma i kod uznemirenja nerava da li vam je doktor predlagao savetovanje sa psihologom ili psihijatrom. Nedavno citsam jednu knjigu probajte je i vi naci zove se Izlaz iz depresije ukucajte baneprevoz ima tamo ta knjiga za skiniti besplatno, vrlo je poucna i govori da doktori najcesce ljude salju na bespotrebne pretrage a bude problem sa psihom. Nije sramota otici kod psihologa potraziti pomoc. Ne moze odmoci. Eglonyl je za te stvari mislim dobar jer moja tetka ima problem sa tim podupiranjem, dosta je stresova pretrpila pa se odrazilo. Pije taj lek i znatno joj je bolje od njega. :) Sretno i procitajte onu knjigu nije losa stvarno ima zanimljivih stvari. :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Neprijatan osjecaj koji traje godinu dana
PostPoslato: Pon Sep 19, 2011 12:57 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Sep 19, 2011 9:00 am
Postovi: 11
Bilo bi super da je na nervnoj bazi ali ne vjerujem jer je bas osjecaj kao da neko strano tijelo pritiska nesto ali mozda i jeste.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Neprijatan osjecaj koji traje godinu dana
PostPoslato: Pon Sep 19, 2011 1:12 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Sep 15, 2011 5:34 pm
Postovi: 26
Imate li kakvih drugih simptoma osim toga? Neasnica, nervoza, znojenje, bilo sta............


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Neprijatan osjecaj koji traje godinu dana
PostPoslato: Pon Sep 19, 2011 1:51 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Sep 19, 2011 9:00 am
Postovi: 11
zovem se bakterija je napisao:
Imate li kakvih drugih simptoma osim toga? Neasnica, nervoza, znojenje, bilo sta............


Nikakvih simptoma nemam , bas nista, sve normalno


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Neprijatan osjecaj koji traje godinu dana
PostPoslato: Pon Sep 19, 2011 3:30 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Sep 15, 2011 5:34 pm
Postovi: 26
Mislim da je ipak to na nervnoj bazi svejedno, toliko dugo taj problem da je to nesto tako veliko i da pritisce organ verovatno bi se ispoljilo na neki nacin. Zar ne? Milslim da treba da manje misli o tome i svakako se obrati psihijatru. Nije to sramota. Treba pokusati.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Neprijatan osjecaj koji traje godinu dana
PostPoslato: Uto Sep 20, 2011 4:30 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Sep 19, 2011 9:00 am
Postovi: 11
Moram na ultrazvuk prvo pa cu onda kod psihijatra. Mislim nije na nervnoj bazi toliki fizicki pritisak tu, uglavnom javljam .


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Neprijatan osjecaj koji traje godinu dana
PostPoslato: Uto Sep 20, 2011 7:00 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Mar 09, 2006 1:21 pm
Postovi: 567
Lokacija: Beograd
Ma,kakav psihijatar ako je u pitanju zucna kesa ili jetra,a mozda i tanko crevo.

Tek, ako se sve to iskljuci,onda treba ici kod psihijatra.Ja sam imala tu nesrecu da mi mnogi ne veruju ,pa su me upucivali i kod psihologa,cak je i gastro rekao da ako zadnja analiza ne pokaze nista,onda da se vidi psiha,a meni pronadju pre 2 meseca,posle 2 godine lutanja ,antigen za celijakiju i na magnetnoj otecen levi lobus jetre.A da ne govorim sto lecim crevnu Candidu 2 god. Samo sto sad svi salju kod psihijatra i za lecenje bakterija.Svasta!

Psihijatar samo nakljuka lekovima za smirenje i antidepresivima,a glavni problemi nisu reseni.

Tacno je da je stres okidac i da mnoge bolesti nastaju posle stresova,ali da neko toliko umislja,sa tim se ne slazem.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Neprijatan osjecaj koji traje godinu dana
PostPoslato: Uto Sep 27, 2011 8:21 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Sep 19, 2011 9:00 am
Postovi: 11
Evo da odgovorim, bio sam kod doktora, ovaj neprijatana osjecaj je zbog viska od 15 kilograma. Crijeva su se prosirila i trebam smrsati.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 9 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 107 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: